Karantinadan Rize’ye Kaçtı, Testi Pozitif Çıktı. Aferin!

Bu konuyu okuyanlar

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İstanbul’da Corona Virüs testi pozitif çıkan K.E. tedavisinin ardından evinde karantinaya alındı. Sağlık görevlileri kontrole gittiği hastayı evinde bulamayınca durumu polise bildirdi.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yani insanlar nasıl böyle sorumsuz olabiliyorlar?

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kesinlikle cinayete teşebbüsten içeriye girmeli. Ucunda ölüm olan bir hastalığı bile bile şehir şehir gezdirip insanlara bulaştırmak başka nedir?

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kesinlikle cinayete teşebbüsten içeriye girmeli. Ucunda ölüm olan bir hastalığı bile bile şehir şehir gezdirip insanlara bulaştırmak başka nedir?

Doğru söylüyorsun aslında bu gerçekten bir cinayet girişimi ve toplu bir cinayet girişimi hemde. Aslında çekmek istenildiği zaman istediği yere çekilir ve istenildiği gibi ceza verilebilir bir olay. Yeterki istenilsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umursamaz oldukları için kendi sonlarını kendileri hazırlıyorlar ve ölümde bir yaptırımdır sadece kısa biter.

Bir insanın, bir hayvanın yada bir canlının canını almak bize mi düşer hocam? Yada bu olay kime düşer?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Umarım yakında nefes alamaz duruma düşer. Böyle cahillerin temizlenmesi lazım dünyadan.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bir insanın, bir hayvanın yada bir canlının canını almak bize mi düşer hocam? Yada bu olay kime düşer?
Öldürmesek bile kasten adam öldürmeden yargılanmalı, bütün enfektelerin ölümünden yargılanmalı bu kişi gibiler.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Umarım yakında nefes alamaz duruma düşer. Böyle cahillerin temizlenmesi lazım dünyadan.
Aslında olay ne kadar büyük bu adam gittiği yer, bulaştığı ve görüştüğü yer vb bir ton problem gerçekten yargılanmalı bu arkadaş

Öldürmesek bile kasten adam öldürmeden yargılanmalı, bütün enfektelerin ölümünden yargılanmalı bu kişi gibiler.
Kesinlikle öyle olmalı, yargılanmalı ve bu suçlar düşük olmamalıdır.

Korona virüs beyninizi tüketen bir virüs dememişti kimse inşallah Allah bu şahsiyete akıl verir.
İhtimal çok düşük gibime geliyor ama inşallah yardımcı olur.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Dün akşam haberi izledim bu şahsiyet bana testinin pozitif çıktığı söylenmedi diyerek kendini kurtarmaya çalışmış kendisini utanmaz adam yatacak yerin yok valla.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Dün akşam haberi izledim bu şahsiyet bana testinin pozitif çıktığı söylenmedi diyerek kendini kurtarmaya çalışmış kendisini utanmaz adam yatacak yerin yok valla.
Yani bunu yaparken amacı neydi ben gerçek düşüncelerini merak ediyorum ya bunu arkadaşın. Hani amacı neydi? Psikolojisi mi bozuktu yok bir şeye garezimi vardı.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Yani bunu yaparken amacı neydi ben gerçek düşüncelerini merak ediyorum ya bunu arkadaşın. Hani amacı neydi? Psikolojisi mi bozuktu yok bir şeye garezimi vardı.
beyin yoksunluğundan dolayı düşünmeden hareket etmiş olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyin yoksunluğundan dolayı düşünmeden hareket etmiş olabilir
birde bizim Türklerde bana bişey olmaz algısı var

KillerFear

Asistan
Reaksiyon puanı
223
İstanbul’da Corona Virüs testi pozitif çıkan K.E. tedavisinin ardından evinde karantinaya alındı. Sağlık görevlileri kontrole gittiği hastayı evinde bulamayınca durumu polise bildirdi.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yani insanlar nasıl böyle sorumsuz olabiliyorlar?

Ya işte karantinada beynini evde unutmuş "çık çık çık" kontrol et beynin yerinde mi diye.
Şaka bir yana Ahirette bunun cezasını çeker bence.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
bence sorun devletin tedbirsizliğindede var kapıya 1 görevli dikmeleri lazımdı

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Bunun gibileri kasten adam öldürmeye teşebbüsten alıcaksın içeri.

• Beğen
Reactions: BHA

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ya işte karantinada beynini evde unutmuş "çık çık çık" kontrol et beynin yerinde mi diye.
Şaka bir yana Ahirette bunun cezasını çeker bence.
Elbette çeker kasten adam öldürmek, virüsü yaymak vb suçlamaları hak ediyor suanda bile.

bence sorun devletin tedbirsizliğindede var kapıya 1 görevli dikmeleri lazımdı
Hocam ev karantinasında o kadar insan var ki hangi birine takacaklar? Bu tür durumlarda panik ortamı oluşuyor ne yazık ki.