Karanlıkta kitap okumak için alet edevat ?

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar babam tersanede çalıştığı için akşam genelde evde ışık açılmaz.Bu yüzden 8-11 arası kitap okuyamıyorum.Buna çare olacak alet edevat bilen kullanan duyan var mı ? Öneriniz nelerdir ? :wink:

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=62904]webrettin[/MENTION] o şey süpermiş ya nasıl kullanılıyor aceba göze bir zararı filan var mı :D

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
@webrettin o şey süpermiş ya nasıl kullanılıyor aceba göze bir zararı filan var mı :D

Zannetmem ışık doğrudan kitaba ışıyor. Ancak zayıf ışıkta gözü yorar, fazlasıda. Denemek lazım. Ürün hakkında çok bilgim yok ancak çoğu mağazada bulabilirsin. Değişik modelleri çok.

[video=youtube;b3L3vryCbJQ]http://www.youtube.com/watch?v=b3L3vryCbJQ[/video]

karasoy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Düşünsene polisiye roman okuyorsun,romanın en heyecanlı yerinde gözlüğün pili bitiyor :)

Ben bir ara mumla idare etmeye çalıştım; fakat çok masraflı oldu,şimdi ise gece lambası kullanıyorum çok güzel bir ışığı var.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
UWjPXdd.jpg

Eskiden şunlardan vardı bende.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Istanbulda yaşıyor isen NT mecidiyeköy mağazasında led li cam var sayfanın altına koyuyor sun karanlıkta sayfa görünür oluyor kenarında plastik tutacağı var o tutacagin içinde iki tane kumanda pili haznesi var pahalı da değil 7 lira falan di galiba tam hatırlamıyorum hala satılıyormu bilmiyorum ama cidden ilginç bir ürün idi .

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Zannetmem ışık doğrudan kitaba ışıyor. Ancak zayıf ışıkta gözü yorar, fazlasıda. Denemek lazım. Ürün hakkında çok bilgim yok ancak çoğu mağazada bulabilirsin. Değişik modelleri çok.

[video=youtube;b3L3vryCbJQ]http://www.youtube.com/watch?v=b3L3vryCbJQ[/video]

Bunu ben bir ara kullanmıştım. Ucuz ve kaliteli bi cihaz. Sonra kızkardeşim el koymuştu dahada yenisini almadım.

EmirGüler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kitaba takılan ışıklar var onlardan alabilirsin ucuz :)

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Stok tükendi :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence ışıklı gözlük on numara. diğer kitap okuma ışıklarına göre çok daha kullanışlı. sayfa değiştirirken başka bir işlem yapmana gerek kalmıyor. baktığın yeri aydınlatıyor. bende var kullanıyorum, bu arada ben almadan önce bilmiyordum. bu gözlüklerin camı yok, iyi mi kötü mü bilemedim çünkü plastik cam olsa muhtemelen bulanıklaştıracaktı görüntüyü. ama camsız gözlük kullanmak da bi garibime gitti doğrusu