Kapattırıcam SDN yi

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
tavuklu pilav borcunuzu ödemediniz faize bağlandı :D 1 milyar oldu :p ödeyin borcunuzu yoksa siteye haciz getircem :D bütün üyeleri satın alcam logonuzu bile (&)

troy öde borcunu :)

eminoasit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güçün yetmezzzzzzzzzz sen gel hele bir urfaya sana bol bol kebap ısmarlıyım

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Peki sen borcunu nasıl ödeyeceksin? Her mesajında kalbim ayrı bi yerinden sıkışıyor. Tansiyonum düşüyor. Nabız alamıyorum kendimden o derece.

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Peki sen borcunu nasıl ödeyeceksin? Her mesajında kalbim ayrı bi yerinden sıkışıyor. Tansiyonum düşüyor. Nabız alamıyorum kendimden o derece.
neden? allahım ya bir şaka yapmak istedim buraya kadar gelceğini düşünmemiştim özür dilerim

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bütün üyeleri satın alacak mısın :p

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
isot sence bu kadar kolay mı? :L

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
:D :D

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
peki mesajlarımıda satın alabilirmisin,
ya burada geçen zamanımı,
ya burada öğrendiklerimi,
araç çubuğumdaki favori linkimi

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
cacar dedi ki:
peki mesajlarımıda satın alabilirmisin,
ya burada geçen zamanımı,
ya burada öğrendiklerimi,
araç çubuğumdaki favori]

SDN'ye şiir yarışması düzenlensin :) Oylar cacar'a.. :)

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ya Runal sen de hep uyuyorsun forumda.Uykunu al da gel buraya (&) :]

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Yav biriniz de canın sağolsun dememiş... :D
gel kardeşim ben ısmarlayım ankaradaysan değilsen paket yaptırıyım...

..SiluetVari..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SDN'yi TMSF dahil kimse özelleştiremez...ve satın alamaz ve haciz getiremez..

icabında tüm üyelerden birer milyon toplarız... öderiz paranızı hacizci bey :)

bu arada havalar sıcak arkadaşlar fazla sışarda dolaşmayın derim ben görüyonuz sonucunu :D :}

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben şunu anlamamaktayım.İnsan komik bir şey yazmış.Tartarus sağol.Bir tek ama bir tek galiba beni forumda Tartarus eviyor.Gerçi onunla pek sohbetimiz yok ama olsun.Beni sevmiyenler yazsın foruma yani kabul ederim sevmiyenlerden uzak dururum.İnsan ilk olarak tepkisi şu olur alla allah diye başlığı okurken içeriği okurken bu nediyo nan nediyo bu dur ben şuna bir cevab yazayımda suzsun anlamına gelemez.Komik değil ve gereksiz demiş ihsan ben komik buluyorum.Baya bir ay önce tavuklu pilav borçlu bana sdn demiştim bu kadar tepki gösterilmemişti.Bu yaptıklarınızı Hakan abiyede yapsanız.Oda sdn bana bir tost borçlu demişti.Bir siteye nasıl haciz getirilirki.Ben sadece komiklik olsun diye söyledim hepsini...SiluetVari.. sana da bir sözüm var.Bana sonuçları görüyorsunuz lafını anlıyorum ve seni kınıyorum.Ben sokağa çıkmıyorum.Bu vaziyette bana deli vb demek istemiş oluyorsun.En azından kelimenden o çıkıyor.Biliyorum başkaları bunu kavga mesajı olarak görebilir ve bazıları yani yetkililer ban verebilir.Üyeler ise gider yetkililere söyler.Peki bu sizin söyledikleriniz başkası tarafından size söylense benden daha çok tepki verirsiniz.Bundan sonra şakalara adam gibi kötü hisler olmadan cevab verelim.

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sen üzülme be denizhan :) Ben,tartarus ve sen beraber yeriz ;)

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
RuNaL dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
RuNaL dedi ki:
adam gibi konu acalım adam gibi cvp yazalım

Teomandan bir Parça Daha Onbir, Onbir, Onbir OnbirYaşındaaaa :)

wolf de 9 yaşındaydı

Ya Şimdi yaş muhabbetine Girmeye gerek yok, hangimiz o yaşlarda Mantıklı Düşünüp konuşuyorduk ki?

Ayrıca Konu dışında sadece Adam gibi olmayan bir bu konumu sanki? Neyse Sidik yarışına gerek yok Denizhan kardeş Sen Kafana Göre takıl Kimseyi buraya Zorla sokup yorum yazdırmıyorsun ya

snra

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Senin pilavları şimdi Volkan yiyor olabilir :D

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Ya bu arada konuyu Mondros Mütakeresi ciddiyetinde ele alan arkadaşları anlayamamakla beraber hakikaten bir tavuklu pilav durumunun olduğunu itiraf etmeliyim. Sanırım Denizhan SDN'yi takip edeceğim diye tavuklu pilavını heba etmişti, biz de "aman abi dur yapma, gitme mahkemeye" deyip tazminatta anlaşmıştık. :) Durum bu yani; espri konuda değil yaklaşımda.

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Ya bu arada konuyu Mondros Mütakeresi ciddiyetinde ele alan arkadaşları anlayamamakla beraber hakikaten bir tavuklu pilav durumunun olduğunu itiraf etmeliyim. Sanırım Denizhan SDN'yi takip edeceğim diye tavuklu pilavını heba etmişti, biz de "aman abi dur yapma, gitme mahkemeye" deyip tazminatta anlaşmıştık. :) Durum bu yani; espri konuda değil yaklaşımda.
berkin abi geldin kurtardın beni ah bakın asıl durum bu

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
gelin buraya ayran çok aşcıya söyleriz bize tavuklu pilav da yapar kavgaya mahal yok bu arada SDN pilav günü olsa ya

ay canım pilav istedi bak