Kapanmasını en çok istediğiniz TV kanalları hangileri?

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Hepsinin kapanmasını isterim, ama bu hayalden öteye gitmeyeceği için daha realist olmak adına TV yi kapattım açmıyorum... Her şeyi devletten beklemeyin, fişi çekecek kadar iradeniz de mi kalmadı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O da kapatılsın, bu da kapatılsın diyen arkadaşlar; o kanalların da az ya da çok izleyicisi var. İster zevk deyin isterse zeka, seyircisi kendinden bir şeyler buluyor. Yok ille de kapansın diyorsanız, yetkiniz varsa aynı programı 7/24 bir ay boyunca yayınlatın; kanalın izleyicisi kalmaz.:)

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
prestiji büyük kanalları izledikçe onlar bu çizgilerini daha ileriye götürecektir.
ayrıca bu flash tv'yi kim izliyor anlamıyom.Pavyona gidemeyenlerin izlediği kesin

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Show TV gerçi show değil doktor tv oluyor kendileri. Yine baştan başlamış dizi :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Show tv, Star tv, Kanal D, Fox gibi Yahudi kucağından yönetilen kanallar öncelikle kapatılmalı.. Bu ülkeye medya zarar veriyorsa en başta bu tv kanalları veriyor.. Sonra Flash tv gibi 24 saat halay çeken kanal kapatılsın..
Üstad Ntv, Ntvmsnbc, Cnn Türk, Haber Türk bunlarda yahudi kucağında bakmayın isimlerinde Türk kelimesi geçtiğine..

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
en iyisi uyduyu düşürelim :D bu ne ya :D herkes başka kanal demiş :D öyle iş olmaz :D istesekte kapanmaz :D beğenmeyen izlemez bu kadar basit :)

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Kanal D, Star, Show, Atv, haberturk, ntv, cnn, cnbc-e, e2, number1, powerturk, Stv(afrika belgeselleri sayesinde :) ) bu kanallar haricinde bütün kanallar kapansın !

(Discovery, National Geo. falan yazmadım.Onlar özele girdiği için.Uydu yayınlarından yazdım.)

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Evlendirme programı altında yayın yapan bütün kanallar yakılmalı bence.

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Trt hariç hepsi :) Magazinsiz ve ciddi haberler... Kültürümüzü bozan bütün kanallar kapansın. Ayrıca konuya anket istiyorum. En başta kapanmasını istediğim Doğan medyasının kanalları. Kime hizmet ettiğini herkes biliyor.

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İnsanı, reklamlar ve özet ile birlikte 3 saat televizyon ekranı karşısında tutan bütün kanallar. Bakın amerikaya, adamların komedi dizisi 20 dakika, daha geniş diziler 40 dakika, adam geliyor 20 dakika reklamsız izliyor ve kalkıyor, 20 dakika boyunca saçma yayın da yapılmıyor dizi tamamen komik oluyor genelde.

Bizde dizi 90 dakika sürüyor araya reklam vb koyunca 3-4 saate çıktığı oluyor. İnsan 3 saat boyunca çok gereksiz şeyler izliyor.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Burada yayın süresi biraz zor 40 dakikaya iner.

Atıyorum bir başrol oyuncusu bölüm başı 30 bin lira alıyor. 90-100 dakika arası da dizinin süresi.

Bunu 40-45 dakikaya indirirsen doğal olarak fiyat da yarı yarıya düşecek. Oyuncuların da bunu kabul etmeleri kolay değil.

Televizyonculuk konusunda daha çok yol almamız gerekiyor.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Ekranın sağında solunda mesaj panoları bulundurup pezevenklik görevi yapan kanalımsılar. Arka plana da YouTube'dan buldukları bir video klibi koyarlar.

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
dizi kanallarinin hepsi kapatilsin ortalik türk pembe dizilerle dolu