Kapanmasını en çok istediğiniz TV kanalları hangileri?

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bu olaylar arz talep meselesidir arkadaşlar, kapansın diyorsunuz ama etrafta yaşayan ortama baktığınızda hiçte kapanmasını istemeyecek milyonlarca '' Türk '' vatandaşı olacaktır. Yaşamak isteği hayat, örnek aldığı insanlar, tatmak istediği duyguları bu kanallar vasıtasıyla gideren onlarca garip varki, kapatsanız kapatamazsınız...

Kendi kültüründen uzaklaşan, avrupai yaşam için can atan ve gündelik cinsel zevklerin yaşam biçimi olduğu yeni nesilde kanal kapamak çözüm değil...

Aile sistemimiz çöküyor, ahlak yok oluyor...

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
hayır ızlemıyoruz ama benımde en cok kapanmasını ıstedıgım kanal flash tv ve dugun tv...flash tv nın nedenı yeterınce ahlak bozucu programların yapılması ınternetten vıdeolarını ızlıyoruz....dugun tv ıse babam sureklı o kanalı ızlıyor ne anlıyor bılemıyorum.........bir ara sılmıstım ama farkına vardı ..babamın lafı sılah gıbıdır....bul demesı yettı :)
Anladım kadarıyla size silah zoruyla Flash TV izletiyorlar :D

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ya hep eski türk dizileri var,bari yeni yabancı güzel leri koysunlar diğer kanallar gibi yada klip film falan

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Saygım var ama, yanlış düşünüyorsun bence.Aksine bunun devlet eliyle değil özel kanallarla verilmesi gerekiyor bence.Senin mantığınla Almanya'da ki Türk kökenli insanların da Türkçe yayın izle(ye)memesi gerekiyor.

Niye gitsinler kürtsat yapsınlar beni alakadar eder mi Türksat'ın içinde kürtçe bir kanalın olması benim zoruma gidiyor.Almanya'ya gelince Türksat üzerinden izlemiyorlar mı zaten?

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Flash tv birde Samanyolu ama özellikle flash tv 24 saat oyun havası halay vb beni çok sinir ediyor :)

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
[MENTION=280980]NEFER[/MENTION] bak az once dedıgım gıbı ılk tepkı geldı...tartısmalardan kacınmak gerekır dıye dusunuyorum... [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] bi el at suna yahu
Saygım var ama, yanlış düşünüyorsun bence.Aksine bunun devlet eliyle değil özel kanallarla verilmesi gerekiyor bence.Senin mantığınla Almanya'da ki Türk kökenli insanların da Türkçe yayın izle(ye)memesi gerekiyor.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
ya hep eski türk dizileri var,bari yeni yabancı güzel leri koysunlar diğer kanallar gibi yada klip film falan

en güzel film, en güzel dizi, vs zaten herşeyin en güzelini koysalar şifreli yayına geçerler. bedava yayın bu kadar olur. dedelerimizin dediği gibi "ucuz etin suyu kara olur"

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Dediğim gibi Türkiye'nin dili,bayrağı tektir.Tartışmalara açığım.Bkz.
"Türkiye Türklerindir"
Mustafa Kemal ATATÜRK

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tempo tv gece bi herif çıkıyor 1 gibi atar yapıyor herkese sonra hidaye erdim deyip dualar ediyor.Telefonla arayanlar oram buram ağrıyor diyor okuyup üflüyor.Kameramana işaret ediyor ağzımı çek dua ederken diye bi bakın derim ilginç bir tip adnan hocadan sonra fenomen olur.
Not:Ramazan da rastladım kanala yoksa ne işim olur tempo tv ile:)
Not:Captcha yı değiştirin artık resimli olanlar var daha kolay:)
Not:Aslında üyeyim ama böyle yazmak daha güzel oluyor:)
Not:Notlar bitti boşa okumayın:)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Benim bu bölümde yetkim yok arkadaşlar :) Yetkili bir arkadaş ilgilenir konu ile.

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
belgesel vermeyenlerin hepsi
dizi verenlerin hepsi
sinema filmi vermeyenlerin hepsi
siyaset yapanların hepsi
doktorlar dizisini yayınların hepsi

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
belgesel vermeyenlerin hepsi
dizi verenlerin hepsi
sinema filmi vermeyenlerin hepsi
siyaset yapanların hepsi
doktorlar dizisini yayınların hepsi

doktorlar dizisini izleyenlerin düzenli olarak flash tv'de izledikleri tespit edilmiştir:)

Reaksiyon puanı
10,327
ya ben de kafayı şu sürekli, "konuyu kapatın, konuyu kapatın, başka yerlere gidiyor" diye sürekli rtük'çülük yapan arkadaşlara takıyorum.

yav ne var, ne olmuş kapanacak... kimse küfür etmemiş, kimse kimseye hakarette bulunmamış... herkes özgürce görüşünü açıklıyor işte. nihayetinde forum burası ya, adı üstünde FORUM!

Yani tartışma alanı... fikirlerin beyan edilme alanı...

öyle her karşıt görüşlü fikirler beyan ediliyor diye konu kapatırsanız sora bir gün gelir tamamen kepenk kapatmak zorunda kalırsınız.

bu arada, konuyu açan arkadaş, samanyolu ve kanal7 için kapatılması yönündeki fikrini haksız buluyorum. çünkü bu kanallar milletin dinine, diline, ahlakına bir zarar vermiyor, bilakis restore edici yayın politikaları vardır. nasıl bir zarar gördün de kapatılmasını istiyorsun anlamadım doğrusu.

barbunyaza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
atv, habertürk, kanaltürk, samanyolu, kanal7, ülketv, beyaztv, trt.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
guzel arkadasım burada neyı cozebılecegını sanıyorsun...tartıs tartıs nereye kadar.....cozum mu bulacagız....en ıyısı uzatmadan konunun kapanması bence ...turkıye mı kurtulacak trt-6 kapanınca...veya flash tv veya kanal 7 veya samanyolu........tartısmanın yeri degıl burası....adam gıbı konularda tartısma yapın....ısı sıyasete dokmeden...bu forumuın kurallarında sıyaset yasak demısler..uyacaksın o zaman...cunku sıyasete dokersen konuyu kufredende olur..hakaret edende olur...
ya ben de kafayı şu sürekli, "konuyu kapatın, konuyu kapatın, başka yerlere gidiyor" diye sürekli rtük'çülük yapan arkadaşlara takıyorum.

yav ne var, ne olmuş kapanacak... kimse küfür etmemiş, kimse kimseye hakarette bulunmamış... herkes özgürce görüşünü açıklıyor işte. nihayetinde forum burası ya, adı üstünde FORUM!

öyle her karşıt görüşlü fikirler beyan ediliyor diye konu kapatırsanız sora bir gün gelir tamamen kepenk kapatmak zorunda kalırsınız.

bu arada, konuyu açan arkadaş, samanyolu ve kanal7 için kapatılması yönündeki fikrini haksız buluyorum. çünkü bu kanallar milletin dinine, diline, ahlakına bir zarar vermiyor, bilakis restore edici yayın politikaları vardır. nasıl bir zarar gördün de kapatılmasını istiyorsun anlamadım doğrusu.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Trt kapanacaksa hiçbir kanal açık kalmasın.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
:blink:

ben dini yayın yapmalarına bişey demiyorum ama dinimiz üzerinden, dinimizi kullanarak para kazanılmasına karşıyım. Birde şu var ben bu iki kanal kadar sansür koyan bir kanal daha görmedim. bir türk filmi yayınlıyorlar,sansür yapacağız diye 1.5 saatlik film oluyor sana 45 dk. madem o filmi sakıncalı buluyorsun, yayın ilkene uygun değil, ozaman sansürle falan uğraşma hiç yayınlama! bu dediklerim özellikle kemal sunal ve yeşilçam filmlerinde oluyor

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Uzun süredir tv seyretmeyi bıraktım yemek esnasında denk gelirse seyrediyorum televizyon başına geçersem ya tarım türk, yaban tv , tarım su tv bu kanallar yetiyor bir kanal kapatılsın demem gerekir ise Bence kanal d show atv star .