Kampüs.com un sapık reklamı

Bu konuyu okuyanlar

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
yauvğ şu kampüs sitesinin reklamını şikayet etmenin yolu yokmu sdn forum olarak bunu çözelim. reklamda tanryıyı yakından tanımazsan boşlukta hissedebilirsin diyor.

(şimdi bile kan beynime çıkıyor)

Son düzenleyen moderatör:

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
yauvğ şu kampüs sitesinin reklamını şikayet etmenin yolu yokmu sdn forum olarak bunu çözelim. reklamda tanryıyı yakından tanımazsan boşlukta hissedebilirsin diyor.

Reklamın görselini de koysaydınız keşke, siteyi ziyaret ettiğimde öyle bir reklam ile karşılaşmadım.
Birde reklamlar genelde sizin ilgi alanlarınıza göre Google tarafından otomatik olarak karşınıza çıkartılmakta.

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001

Neye göre , kime göre sapık bir reklam? Reklamlar genelde takıldığınız internette aramalarına göre çıkıyor. Onun dışında lütfen at gözlüğünüzü çıkartıp biraz korkmadan sorgulayın. Açtığınız konu çok komik. İyi forumlar dilerim.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
google ye misafir modundan girdiğimde bu çıkıyor zaten google ya çok girmem denedim yanii benden mi kaynaklı diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada kampüs.web imiş

ben şimdi reklamı bulamadım ama ahanda site
Ek Açıklama 2020-05-05 091410.png

Reklamın görselini de koysaydınız keşke, siteyi ziyaret ettiğimde öyle bir reklam ile karşılaşmadım.
Birde reklamlar genelde sizin ilgi alanlarınıza göre Google tarafından otomatik olarak karşınıza çıkartılmakta.
İlgi alanım da bu değil ayrıca :)