Kalıcı gt yapılıyor

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Kalıcı gt yapan varsa takip atsın dm den yazsın geri dönücem dönmessem çıkın fotolarda beğenilir
İnsta:nixadx

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Kalıcı gt yapan varsa takip atsın dm den yazsın geri dönücem dönmessem çıkın fotolarda beğenilir
İnsta:nixadx
İnan ki az ve öz takipçi her zaman daha iyidir. Bana sorsan hiç iyi değildir. 26 yaşındayım ve 23 yaşından beri instagram kullanmıyorum kapattım hesabımı. İnan ki boşa harcadığım vakitler bana kaldı. Bir sürü aktivite yapabiliyorum :)

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Benim paylaştığım içeriğe ilgi göstermeyecek takipçiyi ne yapayım ben? Beni takip eden içeriklerimi beğendiği için takip etsin.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
İnan ki az ve öz takipçi her zaman daha iyidir. Bana sorsan hiç iyi değildir. 26 yaşındayım ve 23 yaşından beri instagram kullanmıyorum kapattım hesabımı. İnan ki boşa harcadığım vakitler bana kaldı. Bir sürü aktivite yapabiliyorum :)
Hocam ben yapacak bir şey bulamıyorum. Yazılıma ilgim var, onunla uğraşıyorum ancak onun dışında kalan zamanı dolduramıyorum. Kendinize nasıl bir hobi/uğraş edindiniz? Nasıl buldunuz?

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Hocam ben yapacak bir şey bulamıyorum. Yazılıma ilgim var, onunla uğraşıyorum ancak onun dışında kalan zamanı dolduramıyorum. Kendinize nasıl bir hobi/uğraş edindiniz? Nasıl buldunuz?
Günümün 4 saati Fitness ile geçiyor güzel kardeşim. Yaklaşık 1 aydır. Onun haricinde arkadaşlarımı gece arayıp basketbola çağırıyorum basketbol oynuyoruz. Çalışıyordum bir şeyler biriktirmek için bıraktım işi kavga ettim. Evde bilgisayarımı da sattım. Onunla da çok vakit geçiriyordum. İlk hedefim yeni bir bilgisayar toplamak olacak bakalım inşallah.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Günümün 4 saati Fitness ile geçiyor güzel kardeşim. Yaklaşık 1 aydır. Onun haricinde arkadaşlarımı gece arayıp basketbola çağırıyorum basketbol oynuyoruz. Çalışıyordum bir şeyler biriktirmek için bıraktım işi kavga ettim. Evde bilgisayarımı da sattım. Onunla da çok vakit geçiriyordum. İlk hedefim yeni bir bilgisayar toplamak olacak bakalım inşallah.
Ne mutlu size. Kendinize uğraş bulmuşsunuz. Ben yeni bilgisayar aldım onunla vakit geçiriyorum ama yeni alıp bütün günü onunla geçirince sıkılma başlıyor tabi, onun dışında Twitter, Instagram ve Reddit zaman geçirmeye yarıyor. Bir spora atılsam iyi olacak galiba.

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Gt yapılıyor dedim gt den başka her şeyden konuşuldu neyse teşekk

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Ne mutlu size. Kendinize uğraş bulmuşsunuz. Ben yeni bilgisayar aldım onunla vakit geçiriyorum ama yeni alıp bütün günü onunla geçirince sıkılma başlıyor tabi, onun dışında Twitter, Instagram ve Reddit zaman geçirmeye yarıyor. Bir spora atılsam iyi olacak galiba.
Spor şart kardeşim benim :) . Mesela 1 ay önce 82 kilo idim. şuan 103 kiloyum vücudum oturuyor diyebilirim. Boyum zaten 96. Tabiri caizse hayvan gibi oldum :D

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Takipçin 2000 olunca 3000 olunca ne farkediyor hiç birini tanımadıktan sonra? 200 takipçin olsun hepsi arkadaşın olsun tanı yeter.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
1 ay önce 82 kilo idim. şuan 103 kiloyum
Kilo vermek dert, almak ayrı dert. Hep çalışma isteyen bir durum kilo işi. Bir ayda o kadar kilo almak büyük başarı bu arada. :) Ben obezite sınırındayım şu an ama kilo almıyorum sayılır. Şu an köydeyiz börekten başka şey yenmiyor onun dışında şehirdeyken aylık 0,5 kilo falan alıyorum. Acemi olarak bir sporla uğraşsam aslında uzun vadede düzelecek. :/ Teşekkürler sohbetiniz için. :)

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Takipçin 2000 olunca 3000 olunca ne farkediyor hiç birini tanımadıktan sonra? 200 takipçin olsun hepsi arkadaşın olsun tanı yeter.
Abis sorun o 200 değil 20 arkadaşım bile yok instagram kullanan

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Abis sorun o 200 değil 20 arkadaşım bile yok instagram kullanan
Oyun oynayan bir kaç arkadaş edinebilirsin örnek olarak cs go cs 1.6 üzerinden kalıcı güzel dostluklar edinebilirsin teamspeak discord üzerinden