Kadınların Erkeklerden Bekledikleri

hüzün_

Dekan
Onursal Üye


Duyarlı
Kadınlar onlara ve onların ilgilerine karşı duyarlı adamları severler.

Şefkat
Şefkat hemen her kadının en büyük özlemidir. Dışarıdan bakıldığında ne kadar şefkate ihtiyacı yokmuş gibi görünse de her kadın buna her zaman ihtiyaç duyar.

Mükemmeliyet duygusu
Tabii ki ilişkinizi yaşarken mükemmeli isteyebilirsiniz. Ancak kadınların da doğal birer varlık olduklarını ve bazen kusurları olabileceğini unutmayın.

İdareci
Sevgilinizi kadını idare etmek gibi bir hataya düşmeyin. Sevgilinizi bir iş arkadaşı gibi idare edemezsiniz

Tehdit

Her hareketiniz, özellikle de tartışmalardan sonraki hareketleriniz onu tehdit eder bir hal almasın. Tartışmadan sonra ayrılacakmışsınız ya da onu aldatacakmışsınız gibi hissetmesine neden olmayın.


Karamsar
Karamsar olmayın. Yaptığı ve yapabileceğini söylediği işlerin kötü sonuçlanabileceğini direkt söylemek yerine böyle bir ihtimalin de var olduğunu uygun bir dille anlatın.

Uzun ilişki
Uzun süren ilişkiler alışkanlıkları getirebilir ve ilişkiler sıkıcı olamaya başlayabilir. Dönem dönem onu şaşırtacak şeyler yapmaktan çekinmeyin. Flört etmeye de devam edebilirsiniz, bu ilişkinizin eğlenceli devam etmesini sağlar

Sabit
Sabit fikirli olmaktan kaçının. Onunla ortak dahil olduğunuz olayları farklı açılardan ve farklı gözlerle görmeyi deneyin. Aklınıza hayran olacaktır.

Abartmayın

Sadece ilişkinizde değil, genel olarak hayatınızda abartıdan uzak durmak rahat biri olmanızı sağlar.


Yine abartı
Sevgilinizin arkadaşlarıyla olan ilişkileri sizi rahatsız etmesin. Onlardan birini isteseydi zaten sizinle birlikte olmazdı. Bu konudaki abartılarınız ters tepebilir ve hiç aklında yokken aklına böyle bir fikri getirebilirsiniz.

Kıskançlıklar
Aman yanlış anlaşılmasın, asla kıskanmayın demiyoruz, her kadın kıskanılmaktan hoşlanır ama bunu abartırsanız sevgilinizi kaybedersiniz.

Kıyaslama
Annenizi tabii ki seveceksiniz ,ancak asla kadınınızı annenizle kıyaslamayın.

Hoşgörü
Hoşgörülü olmaktan vazgeçmeyin.

Dalga
Fiziğiyle, görüntüsüyle dalga geçmekten uzak durun. Bazen kadınlar yoğunlukları ya da ruh halleri nedeniyle kendilerine bakmakta zorlanabilirler.

İlgi
Abartmayın ama ona karşı ilgisizmişsiniz gibi de davranmayın. Daima yanında olacağınızı bilmesi kendini güvende hissetmesine yardımcı olur.

Babalar
Kız çocuklarının babaların hayran olduklarını hep söylerler, bunu unutmayın, ama babasının yerini almaya da çalışmayın. Gereksiz bir çabaya girmiş olursunuz.

Aileler
Ailelerinizi ilişkinize karıştırmamaya özen gösterin. Ailenizi karşıtırmazsanız, o da bu konuda sizin yaptığınızı yapacaktır.

Kabahatler
Kabahatlerinizi ona söylemekten çekinmeyin. Sonradan öğrenmesi ya da farketmesi daha sert sonuçlara neden olur.

Kabahatleri
Onun kabahatleri, kendinizi kusursuzmuş gibi göstermenize neden olmasın.

Doğru kelimeler
İlişkilerdeki en önemli şey diyaloglardır, her ne yaşarsanız yaşayın kelimelerinizi doğru seçmeye özen gösterin.Kaynak
 

POWER

Rektör
Fazlasını yyapıyorum ama memnun edemiyoum :D Niye? sarışın mavi gözlülere çok bakıyor muşum... e napim :( Ex aşkım :(
 

uma350

Profesör
hepsini geç , "kendin ol" , en rahat , yalansız yapabileceğin , sahip olduğun tek şeyin o
 
Üst