Kadınlar, kızlar neden çakal serseri erkek tercih eder?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
benimde yorumum eğrisi ile doğrusu ile, öğretmenin tercihi yanlış değildi pekala doğru tercihti o çakalı bilerek isteyerek seçti, çünkü kendi halinde efendi salon erkeği tabirli erkek sıkıcı geliyordu kendi içinden efendi erkekten keyif alamam beni hiçbir konuda doyuramaz diyordu sonra tercihini kızların %90’ının yaptığı gibi çakal serseri erkek olarak seçti, sonuda böyle oldu.
Kadın cinayeti aklayan zihniyetin açtığı, cinayeti masumlaştıran, acınası bir başlık. Daha dün kadının boğazı kesilip yakıldı. Kadın isteyerek, bilerek gitmiş, öyle mi? Ne olsa kadın şey***? Ne de olsa her kadın cinayetinde erkeği dolaylı yoldan savunmasını biliyorsunuz ama. Burası izdivaç forumu mu? Evlenmek senin temel ihtiyacın mı? Serseri değilmiş, bak sen :) 32 yaşına kadar nasıl yaşadın? Suyla mı kadınla mı? "Sonu da böyle oldu." cümlesiyle iğrençliğini belirttin, aferin size. Her kadın cinayetinde masumlaştırın, bunun gibi şeref yoksunlarını aklaştırın. Z kuşağına yediremezsiniz bu masumlaştırma politikasını :) Akşam araştırıp, tekrar uzun uzun yazacağım buraya, şimdilik imzam olsun. Şu acınası başlığı değiştir, trajikomik.

Bkz:
1609323000807.png

1609323091453.png

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
O zaman beni tercih etmemeleri lazım? a bi dakka beni zaten tercih etmiyorlar... ? O değilde bu serseri seven kızların yarısı aldatmaya yönelik bence, bu kızların sevgilisi varken ayrıldıktan 1 gün sonra direk yenisini buluyorlar garip bi şekilde. Gerçi bunda okulun en güzel kızları olmalarının da etkisi olabilir. Ama bir diğer yarısı da büyük ihtimal ilk teklif bu serserilerden geldiği için onlarla sevgili oluyor çünkü bi bakıyorum kız kimseye yüz çevirmezken bana bakıyor (biraz yakışıklı, kaslı ve zeki olmamdan dolayı da bakıyor olabilirler :)) ah ah aptal ben, kız sana pas atmış ne diye o pası tekrar başka birine atarsın ki?

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Erkek istiyorlar çünkü. Sert ve barzo biri onlara erkekliği hatırlatıyor. Bu yüzden.

blackchahil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Konuda da yazmıştım konuda açmak istedim, nerede çakal serseri tip varsa yanında kesin kız oluyor, efendi kendi halinde dürüst erkek görsem hepsi tek başına, Allah için kızların çakal serseri erkek sevgisi nedir?

öğretmen cinayetinde çok muhabbet dönmüş herkes birşey demiş kimi yanlış tercih demiş.

benimde yorumum eğrisi ile doğrusu ile, öğretmenin tercihi yanlış değildi pekala doğru tercihti o çakalı bilerek isteyerek seçti, çünkü kendi halinde efendi salon erkeği tabirli erkek sıkıcı geliyordu kendi içinden efendi erkekten keyif alamam beni hiçbir konuda doyuramaz diyordu sonra tercihini kızların %90’ının yaptığı gibi çakal serseri erkek olarak seçti, sonuda böyle oldu.

Kendi adıma konuşuyorum efendiyim hemde fazlası ile içimde kibir serserilik yok, ve bu yüzden 32 yaşıma kadar birini bulamadım eminimki kendimi değiştirebilsem kızlar sıra olur bana 5-6 kızı aynı anda idare ederim hepsi gelir ama serseri değilim o yüzden 32 yaşıma kadar bir tane bile kız bakmadı ?
Tamamen kişisel görüş... Sen efendi olduğunu söylemişsin peki senin bu durumda olmandaki en büyük etken ailen ve sosyal çevren şimdi şöyle düşün doğada avlanan ve timsahlarla beslenen jaguar ve evcil bir jaguar düşün evcil olanın timsahı avlayabilmesi için uzun bir zaman geçmesi ve tecrübe kazanması gerekir ve bu avlanma sürecinde kendisi de büyük zararlar görecektir.(sosyal gelişmişlik düzeyi farklı olan çiftlerin yaşadıkları günümüzdeki sorun)O serseri çakal tipler sokakta veya aşırı sosyallik gerektiren ortamlarda büyüdü her yeri yürüdü hepsini gördü o kadar çok insan tanıdı ki onlarla mücadele yöntemi geliştirdi biz naptık efendi çocuk olmayı sectik (çünkü biz babadan öyle gördük efendi olmayı günahı haramı helali öğrendik veya başka sebeplerden dolayı uzak kalmayı seçtik) işte bütün mesele bu onlar avlamayı daha iyi biliyor günümüzde sokak kültürü bitmeye yüz tutmuşken (90ların sokağın son çocuklarındanım bende 30 yaşındayım işsizim yalnızım sosyal medya kullanmıyorum ya ondandır diye düşünüyorum) (insanlar da haklı sokaklar daha da güvenilmez görünüyor eskiye oranla) günümüzde yerini sosyal medyaya bırakmıştır. Sosyal medya ise sokaklara göre sanal sosyalleşme ortamı ve daha sanal dostluklara neden olmaya devam ediyor sokakta paylaşılarak kurulan dostluklar sanal ortamda para üzerine inşa ediliyor işin tuhaf yanı ise herkes bu durumdan memnun

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Bu durumu kadınların çoğu kendileri zaten dillendirir. Kaba, ne zaman ne yapacağı kestirilemeyen, mantıklı davranmayan bir anda parlayan, fizizksel olarak güçlü erkekleri severler bu saydıklarımın erkeklere ciddi bir özgüven kattığını ve kadını korudğunu düşünürler. Bunun sebebi tamamen evrimsel süreçte geçmişten gelen bir içgüdüdür. Bu özelliklere sahip olan erkek birey daha pasif bireyleri bastırır ve popilasyondaki dişilere sahip olur.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Eeee canım yapıyoz 3-5 manita neden kendinizi üzüyorsunuz? Asıl zor olan onlarla aynı anda yazmak.

Gel şimdi çık işin içinden. Lale'ye Jale, Jale'ye Lale derken hapı yutuyotuz.

En iyisini siz yapıyorsunuz kafa rahat. Ne kızı ya oturun oturduğunuz yerde.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Eeee canım yapıyoz 3-5 manita neden kendinizi üzüyorsunuz? Asıl zor olan onlarla aynı anda yazmak.

Gel şimdi çık işin içinden. Lale'ye Jale, Jaleye Lale derken hapı yutuyotuz.

En iyisini siz yapıyorsunuz kafa rahat. Ne kızı ya oturun oturduğunuz yerde.
Haydaaa reisin hakkını yiyen gelmiş buralar karışır ??

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Haydaaa reisin hakkını yiyen gelmiş buralar karışır ??
Hele bi kere otele yanlışlıkla iki kızı davet etmek gibi duruma düşmeyiniz.
O durumdan çıkmak daha zor tavsiyem kızlara bulaşmayın abi.

Cetvel kurucam şu şeytanlar için.

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Kadın cinayeti aklayan zihniyetin açtığı, cinayeti masumlaştıran, acınası bir başlık. Daha dün kadının boğazı kesilip yakıldı. Kadın isteyerek, bilerek gitmiş, öyle mi? Ne olsa kadın şey***? Ne de olsa her kadın cinayetinde erkeği dolaylı yoldan savunmasını biliyorsunuz ama. Burası izdivaç forumu mu? Evlenmek senin temel ihtiyacın mı? Serseri değilmiş, bak sen :) 32 yaşına kadar nasıl yaşadın? Suyla mı kadınla mı? "Sonu da böyle oldu." cümlesiyle iğrençliğini belirttin, aferin size. Her kadın cinayetinde masumlaştırın, bunun gibi şeref yoksunlarını aklaştırın. Z kuşağına yediremezsiniz bu masumlaştırma politikasını :) Akşam araştırıp, tekrar uzun uzun yazacağım buraya, şimdilik imzam olsun. Şu acınası başlığı değiştir, trajikomik.

Bkz: Ekli dosyayı görüntüle 131431
Ekli dosyayı görüntüle 131434

Arkadaş cinayeti mi meşrulaştırıyor yoksa bashettiği tipteki erkeklerin daha suça meyilli olup olmadığıyla alakalı bir bağlantı mı kurmaya çalışıyor?

Reaksiyon puanı
2,554
Açıkçası ben de bu kafada biriydim.Ancak en sonunda benim de karşıma çıktı biri.Hatta şöyle diyeyim öyle beklentim kalmamıştı ki kimseden kızla herşeyi açık açık konuştum erkeklerin bahsetmediği konulardan bahsettim.Geçen buluştuk işte.Baya bakımsız bir kızdı ama durumlarını bildiğim için sorun etmedim.Sonuçta dedim ki bakım yapılır mühim olan karakteri düzgün olsun.Özellikle sordu şiddete meyil falan hayır yok dedim hayatı boyunca kavga etmeyen biriyim çok hoşuna gitti o da böylesini istiyormuş.Gerçekten sevmiş ve ciddi düşünüyor ben de karakterini beğendiğim için ciddi düşünüyorum bir sonraki buluşmayı iple çekiyoruz.Ben de 30 yaşındayım benle yaşıt yani bazen olmaz dediğimiz şeyler bile oluyormuş.Daha önceki hiçbir kimse mesela kızı beğenmemiş ben ilk gördüğümde nedenini anladım eminim ki kız bakımsız diye direk uzaklaşmışlar ondan.İşte insanların geneli böyle maalesef bakım dediğin nedir 1 saatlik iş.Gerçekten artık şuna inanıyorum gerçekten seven insan bırakıp gidemez mücadele eder sonuna kadar bırakıp giden insan sevmemiş heves etmiştir hevesi geçince de gitmiştir net.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Abi kusursuz peşine koşan insan yalnızlığa mahkumdur.

Kusursuza yakın arayan, özgüvensiz, sabit kafalı insanlar yalnızlığa mahkumdur. Kolay kolay aradığını bulamaz sonra bütün kriterleri bırakır nefes alana koşar.

Ayranım dökülmesin bazı noktalar sevilmesin kafasıyla daha çok 1 elin nesi var 2 elin sesi var dersin.

O kadar dolup taşıyorsan ya hızlı yaşayacaksın ya evlenecek biri bulana kadar kriterlerden ödün vereceksin. Özgüvensizlik yapmadan çatır çatır etrafta bekar arayacaksın. Gözü dönmüş boğa gibi olacaksın.

Karşı cins libidonu hissetsin. Barutunu ateşleyecek gücünün olduğunu hissettirmelisin.
Biri olmazsa biri olur. ?

Bir ampul bile binlerce denemede bulunmuş. Hayat arkadaşı o kadar kolay olmaz herhalde ??

Edit:
Birinin sorunu olduğunda önce kendini eleştirmeli. Ya hedeften vazgececeksin ya kendini duzelteceksin. Serseri tipe bakıyorlar felan diyerek topu başkalarına atmaya gerek yok.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Abi kusursuz peşine koşan insan yalnızlığa mahkumdur.

Kusursuza yakın arayan, özgüvensiz, sabit kafalı insanlar yalnızlığa mahkumdur. Kolay kolay aradığını bulamaz sonra bütün kriterleri bırakır nefes alana koşar.

Ayranım dökülmesin bazı noktalar sevilmesin kafasıyla daha çok 1 elin nesi var 2 elin sesi var dersin.

O kadar dolup taşıyorsan ya hızlı yaşayacaksın ya evlenecek biri bulana kadar kriterlerden ödün vereceksin. Özgüvensizlik yapmadan çatır çatır etrafta bekar arayacaksın. Gözü dönmüş boğa gibi olacaksın.

Karşı cins libidonu hissetsin. Barutunu ateşleyecek gücünün olduğunu hissettirmelisin.
Biri olmazsa biri olur. ?

Bir ampul bile binlerce denemede bulunmuş. Hayat arkadaşı o kadar kolay olmaz herhalde ??
Adamsın. Malum Ampülün yuvasına uyuşma testi yapılmalı.
Yok olmadı yuvadan çok ne yuvalar var sırada. Asıl olan yuvada elektriği yakmayasın. Yoksa sonu evliliğe gider.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Adamsın. Malum Ampülün yuvasına uyuşma testi yapılmalı.
Yok olmadı yuvadan çok ne yuvalar var sırada. Asıl olan yuvada elektriği yakmayasın. Yoksa sonu evliliğe gider.
Ee deneme yanılma yoluyla doğru ampul mu denenir. Eve gidincemi denenir bilmem ?
Öyle voltuna amperine malzeme kalitesine bobinine kadar incelersen ışıksız kalirsin ?

Açıkçası ben de bu kafada biriydim.Ancak en sonunda benim de karşıma çıktı biri.Hatta şöyle diyeyim öyle beklentim kalmamıştı ki kimseden kızla herşeyi açık açık konuştum erkeklerin bahsetmediği konulardan bahsettim.Geçen buluştuk işte.Baya bakımsız bir kızdı ama durumlarını bildiğim için sorun etmedim.Sonuçta dedim ki bakım yapılır mühim olan karakteri düzgün olsun.Özellikle sordu şiddete meyil falan hayır yok dedim hayatı boyunca kavga etmeyen biriyim çok hoşuna gitti o da böylesini istiyormuş.Gerçekten sevmiş ve ciddi düşünüyor ben de karakterini beğendiğim için ciddi düşünüyorum bir sonraki buluşmayı iple çekiyoruz.Ben de 30 yaşındayım benle yaşıt yani bazen olmaz dediğimiz şeyler bile oluyormuş.Daha önceki hiçbir kimse mesela kızı beğenmemiş ben ilk gördüğümde nedenini anladım eminim ki kız bakımsız diye direk uzaklaşmışlar ondan.İşte insanların geneli böyle maalesef bakım dediğin nedir 1 saatlik iş.Gerçekten artık şuna inanıyorum gerçekten seven insan bırakıp gidemez mücadele eder sonuna kadar bırakıp giden insan sevmemiş heves etmiştir hevesi geçince de gitmiştir net.
Yakında görmeyiz umarim seni de abi ?başaramadık be kırmızı şortli dediğini ?
Hayırlı olsun şimdiden ?

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Ee deneme yanılma yoluyla doğru ampul mu denenir. Eve gidincemi denenir bilmem ?
Öyle voltuna amperine malzeme kalitesine bobinine kadar incelersen ışıksız kalirsin ?
Yok abi detaylara gerek duymamki yuva boş kalmasın misali. Yedeklerin olması iyidir.

Ama çoğu erkek sıkıntı yaşıyor gördüğüm kadarıyla.
Tabi yaşıycak biz izin verirmiyiz güzel güzel kızlar başkasının eline geçsin. Hepsini kollarız koruruz sizin yerinize üzülmeyin.

Reaksiyon puanı
2,554

Yakında görmeyiz umarim seni de abi ?başaramadık be kırmızı şortli dediğini ?
Hayırlı olsun şimdiden ?
Tam aradığımı buldum diyo sende daha kaçışın yok diyo benden kafa yapımız tamamen aynı ☺️
Giderse de hayırlısı be yapcak bişi yok zaten iş güç yok daha evlenecek aşamada değilim ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Tam aradığımı buldum diyo sende daha kaçışın yok diyo benden kafa yapımız tamamen aynı ☺️
Giderse de hayırlısı be yapcak bişi yok zaten iş güç yok daha evlenecek aşamada değilim ?
Senin hanımcı olduğun günleride görücez umarım ? Ben sende o ışığı görüyorum ?

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Doğruyu söylemek gerekirse kadınların en az %60 aldatılmaktan şikayet ediyor dimi peki bu kadınlar evli erkeklere niye düşkün... Bir kadın hocam vardı zamanında kocası aldatmış ve ayrılmışlar ve bir adam buluyor ve bu adam maddi destek te bulunuyor... Psikolojimi bozdu önümde anlatıyor yok adam boşanacakmiş felan filan diyip duruyor.. yav kadınlar dan korkuyorum artık.. resmen kendini satıyor...

Son düzenleme:

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Konuda da yazmıştım konuda açmak istedim, nerede çakal serseri tip varsa yanında kesin kız oluyor, efendi kendi halinde dürüst erkek görsem hepsi tek başına, Allah için kızların çakal serseri erkek sevgisi nedir?

öğretmen cinayetinde çok muhabbet dönmüş herkes birşey demiş kimi yanlış tercih demiş.

Kendi adıma konuşuyorum efendiyim hemde fazlası ile içimde kibir serserilik yok, ve bu yüzden 32 yaşıma kadar birini bulamadım eminimki kendimi değiştirebilsem kızlar sıra olur bana 5-6 kızı aynı anda idare ederim hepsi gelir ama serseri değilim o yüzden 32 yaşıma kadar bir tane bile kız bakmadı ?
Ya o serseri erkekler genelde zengin oluyorlar : D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712

Bende efendi adamım hem sarışınım tipte var ama genede sapım, onlara bakan kızlar serseri demekki aklı başında adam serseriye bakar mı hiç.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2,554
Herkes sevme sevilme duygusunu tattı ben tadamadığım içindir belki ?
Hiç beklemediğin yerden olabiliyor ben hâlâ şaşkınım yani bu konuda ben de aynı şekilde umutsuzdum hatta umudu kesip tek başıma hayat nasıl kurarım bunların planını yapıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...