Kadına Şiddet !

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Eşine vurduğunda belki o an için çok fazla acımaz, ama eşine bir daha hiç vuramamak sana nasip olursa işte o zaman asıl acıyı hissedersin. Bu sözü de unutma Zaur ağabey.
Bana beddua mı okudun şimdi?
Birisinden Bekliyordum açığı

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bir kadına sadece kişiliksiz korkaklar vurabilir. Karısını döven normal bir adam hiç tanımadım bugüne kadar. Bu aşağılık hanzoluğa tevessül edenler hem kendilerine, hem etrafına dünyayı zindan eden psişik, paranoyak, psikopat ruh hastaları olmuştur her daim.

Yeryüzünde ideal bir kadın da tanımadım henüz. Lakin, erlik odur ki eksiğini tamamlamak, kusurunu gidermeye çalışmak, olmazsa göğüs gererek katlanmak, onu sabır ile utandırarak yola getirmektir. Mutlu olanlar bunu başarabilenlerdir. ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Aslında herkes yaparda sadece forumda yazmak istemeyenler var.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Kadina siddet diyince sadece durup dururken karisini dovenler akla gelmesin.
Kanı bozuk insan cok.

Ama bazen akli buyumemis kizlar durup dururken veya ufak sebeplerden hakarete kufure basvurabiliyor. Ana avrad sovse ne yaparsiniz ? Biz zaurla bunlardan bahsediyoruz.
Sahsen bende ayni sekil karsilik veririm yalan soylemeye gerek yok

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Kanı bozuk insan cok.

Ama bazen akli buyumemis kizlar durup dururken veya ufak sebeplerden hakarete kufure basvurabiliyor. Ana avrad sovse ne yaparsiniz ? Biz zaurla bunlardan bahsediyoruz.
Ana avrat sövebilir sorun yok. Biz söverken iyi.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Aslında herkes yaparda sadece forumda yazmak istemeyenler var.
Var belki... Sen yazmışsın vururum veya vurabilirim diye. Lakin Zaur, sana tavsiyem dövmeyi hak edecek bir kadınla asla yaşama, hak etmeden de ona zulmetme. Hatta, hak etse bile zulmetme. Namus dışında her insan hata yapabilir, sadece Allah'tır hatasız olan. Allahı ve peygamberini seven biri olabilseydin inan çok merhametli olurdun, değil bir insanı, karıncayı bile incitmekten sarf-ı nazar ederdin.

Eğer karını döverek korkutursan unutma ki bir daha ondan ne sevgi ne de doğru bir söz bekleme hakkını da kaybetmiş olursun.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Kanı bozuk insan cok.

Abi işte sinirlenme doğal bir şey.
Yok ben yapmam diyenlerde illa yalan söyler.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Var belki... Sen yazmışsın vururum veya vurabilirim diye. Lakin Zaur, sana tavsiyem dövmeyi hak edecek bir kadınla asla yaşama, hak etmeden de ona zulmetme. Hatta, hak etse bile zulmetme. Namus dışında her insan hata yapabilir, sadece Allah'tır hatasız olan. Allahı ve peygamberini seven biri olabilseydin inan çok merhametli olurdun, değil bir insanı, karıncayı bile incitmekten sarf-ı nazar ederdin.

Eğer karını döverek korkutursan unutma ki bir daha ondan ne sevgi ne de doğru bir söz bekleme hakkını da kaybetmiş olursun.
Abi ben neden yalan söliyim? Yani illa sinirlensem bu hayatta hiç bağırıp dövmiycem mi?

Yalana çok ağır şekilde karşıyım haa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vurmam da sövmem de, ne hali varsa görsün; ahlaksız ise bana ne :D.
Belki yaş hele küçük ondan böyle kendinden emin konuşuyorsun. Zaman insanı öyle bir sınava çeker ki.
Hiç bir zaman kesin söz söyleme

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Abi işte sinirlenme doğal bir şey.
Yok ben yapmam diyenlerde illa yalan söyler.
Umarım hic birimiz sinirimizi zorlayan sozlu veya fiziki siddete zorlayan insanla karsilasmayiz.
Varsın biz psikopat olalım baskalari durust veya modern.
Ama dunyada akli ceviz kabugunu doldurmayan karaktersizlerle dolu. Her halt beklenir. Sinirleri hoplatir.

Turkiyede haksiz yere kadina zulmedenler oldugundan toplumca bu sekil dusunuyoruz. Bu yuzden kadinin etkisine tepki vermeyi dusunmek bile kotu geliyor.
Ama karsilik vermek onursuzluk degil kendini savunmaktir. Altini cizer imzalarim

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Abi ben neden yalan söliyim? Yani illa sinirlensem bu hayatta hiç bağırıp dövmiycem mi?

Yalana çok ağır şekilde karşıyım haa
Zaur!
İlk eşimle tam 32 yıl, onun vefatını müteakip ikinci eşimle de 5 yıldır beraberim. Bir kez olsun, ama bir kez olsun değil eşimi dövmek, elimi dahi kaldırmadım bu maksatla.

Eğer ona bir fiske dahi vurmuş olsaydım, bir daha onunla aynı yatağı paylaşmaktan haya ederdim. Her sinirlendiğinde ona vurursan ona nasıl karım diyeceksin? O senin hayat arkadaşın değil, sadece kölen olmuş olur. Eğer ki ayrılmadan yanında durmak zorunda kalıyorsa tabii.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Zaur!
İlk eşimle tam 32 yıl, onun vefatını müteakip ikinci eşimle de 5 yıldır beraberim. Bir kez olsun, ama bir kez olsun değil eşimi dövmek, elimi dahi kaldırmadım bu maksatla.

Eğer ona bir fiske dahi vurmuş olsaydım, bir daha onunla aynı yatağı paylaşmaktan haya ederdim. Her sinirlendiğinde ona vurursan ona nasıl karım diyeceksin? O senin hayat arkadaşın değil, sadece kölen olmuş olur. Eğer ki ayrılmadan yanında durmak zorunda kalıyorsa tabii.
Herşey gönlüne göre olsun Abi seni sinirlendirmediler demek.

Sinirlendirmeyen eş herkese nasip olsun.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Belki yaş hele küçük ondan böyle kendinden emin konuşuyorsun. Zaman insanı öyle bir sınava çeker ki.
Hiç bir zaman kesin söz söyleme
Psikoloji bozukluğundan benim veya çocuğumun hayatını tehlikeye atmadığı sürece asla ve asla.