Haber Kadın ölümleri için yapılan protestolara polisin orantısız müdahalesi

Aaaah ah ABD'nin polisi olacaktı da görecektiniz orantıyı orantısızı :) Bizim polisimiz bunu yaptıysa kim bilir ne pisliğe karışmıştır. Ne yani illa kadın diye müdahale de mi edilmesin? Bal gibi edilir kardeşim kadın da olsa erkekte olsa bu ve bunun gibi müdahalelerin sonuna kadar arkasındayım fakat polisimizin bu tür müdahalelerle kendilerini yormaları taraftarı değilim, elektro şok verilmesi tarafındayım ABD'de olduğu gibi üç kere "DUR DUR DUR" durmazsa ver şoku iki göbek atsın sonra sakız gibi yere yapışsın :)
Dediğim gibi hocam bunların hiç bir zaman amaçları kadına şiddete karşı çıkmak olmadı ve yaptıkları da o olmadı o yüzden polis müdahale etti. Polisimiz boş yere müdahale etmez. Ve çok da haklısınız, kadın diye de müdahale edilemez olmuyor. Hırsız bir kadına yapılsa ses yok, hırsızdan beter protestoculara yapılsa "Ay polis onları darp etti, polis kadına şiddet uyguladı" oluyor. Ya OzkanK'nın attığı videonun sonunda polis bir veya birden fazla kadının kadın kolundan tutuyor kadın kendini parçalıyor, polis sadece kadının kolundan tutuyor kadın bas bas bağırıyor. Sonra da zaten tüm protestocular kendini yere atıp süründürüyor. Olan polise oluyor.

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Dediğim gibi hocam bunların hiç bir zaman amaçları kadına şiddete karşı çıkmak olmadı ve yaptıkları da o olmadı o yüzden polis müdahale etti. Polisimiz boş yere müdahale etmez. Ve çok da haklısınız, kadın diye de müdahale edilemez olmuyor. Hırsız bir kadına yapılsa ses yok, hırsızdan beter protestoculara yapılsa "Ay polis onları darp etti, polis kadına şiddet uyguladı" oluyor. Ya OzkanK'nın attığı videonun sonunda polis bir veya birden fazla kadının kadın kolundan tutuyor kadın kendini parçalıyor, polis sadece kadının kolundan tutuyor kadın bas bas bağırıyor. Sonra da zaten tüm protestocular kendini yere atıp süründürüyor. Olan polise oluyor.
Police Activity diye bir kanal var, içeriklerini izlemenizi öneririm. Adamlar kanunlardan destek alarak işini o kadar iyi yapıyor ki (Siyahilere karşı ırkçılık yapanlar istisna) hayranlıkla seyrediyorsunuz... Kadın erkek fark etmez vurulması gerekiyorsa vuruyorlar sakinleştirilmesi gerekiyorsa şoku verip ters kelepçe yapıyorlar, yorumlarda da o kadar medeni insanlar var ki "Kadına bu yapılır mı!!!!" diyen yok. Ama o videolardakiler bizim polisimiz olsa ve suçlu bir kadına yapılan müdahale yayınlansa video "Ulaa O kAdIN nErEdE whErE iS kAdıN HaKlArI oRantISız mÜDeHeLEğ" gibi saçma sapan yorumlardan geçilmez. Hatta bu konunun başlığından bile anlıyoruz. Abi bakın biz feministiz biz ne erkeği üstte tutarız ne de kadını üstte tutarız, artık feminizme yönelseniz diyorum. Kadınsa kadın bana ne kardeşim herkes insanlığını saygısını bilecek, artık başımızın etini yediniz her yanda kadınlara karşı pozitif ayrımcılık yapılıyor ülkenin içine ettiler be.

Police Activity diye bir kanal var, içeriklerini izlemenizi öneririm. Adamlar kanunlardan destek alarak işini o kadar iyi yapıyor ki (Siyahilere karşı ırkçılık yapanlar istisna) hayranlıkla seyrediyorsunuz... Kadın erkek fark etmez vurulması gerekiyorsa vuruyorlar sakinleştirilmesi gerekiyorsa şoku verip ters kelepçe yapıyorlar, yorumlarda da o kadar medeni insanlar var ki "Kadına bu yapılır mı!!!!" diyen yok. Ama o videolardakiler bizim polisimiz olsa ve suçlu bir kadına yapılan müdahale yayınlansa video "Ulaa O kAdIN nErEdE whErE iS kAdıN HaKlArI oRantISız mÜDeHeLEğ" gibi saçma sapan yorumlardan geçilmez. Hatta bu konunun başlığından bile anlıyoruz. Abi bakın biz feministiz biz ne erkeği üstte tutarız ne de kadını üstte tutarız, artık feminizme yönelseniz diyorum. Kadınsa kadın bana ne kardeşim herkes insanlığını saygısını bilecek, artık başımızın etini yediniz her yanda kadınlara karşı pozitif ayrımcılık yapılıyor ülkenin içine ettiler be.
Ah üzülüyorum size şimdi çok sıkıntı çekeceksiniz üstünüze çullanacaklar.

Öyle bir şey olsa yapılan ve verilen, yazılan yorumları asla okumazdık. Ülkede yapılan pozitif ayrımcılığı kadın cinayetler yüzünde kimse görmüyor. Pozitif ayrımcılık kimsenin umurunda değil, neden çünkü kadına şiddet var. Sonra kadın hakları nerede kadın hakları nerede. Polis kadın diye adaleti mi bozacak? O verdiğiniz kanalı zevkle izleyeceğim. Öyle bir şey olsa sosyal medyada denilmedi şey bırakılmaz. Dediklerinize kesinlikle katılıyorum.

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Kadın polise mi saldırmış ya hiçbir yerde görmedim siz gördüyseniz paylaşın aydınlanalım

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Kadın polise mi saldırmış ya hiçbir yerde görmedim siz gördüyseniz paylaşın aydınlanalım
Emin ol o kadın müdahale gerektirecek bir şey yapmasaydı müdahale edilmezdi, o kadar kadına dur bile dememişler peki buna neden müdahale ediyorlar? Ayrıca ben bunu bir polisin yaptığına da inanmıyorum, muhtemelen polis göz altına almak istediğinde direnmiştir yerde falan çırpınmıştır, hem polise diren hem pişkin pişkin bunu kullan ooh ne güzel. Her şeyin bir sınırı var, bardağı taşırmamak lazım sonra bu tür olaylar yaşanıyor.

Assad Najjar

Doçent
Maço erkekler, kadınların ilk tercihi olmaya, efendi erkekler embesil muamelesi görmeye devam ettikçe şiddet bitmez, üzgünüm.

Son mesajlar