Haber Kadın ölümleri için yapılan protestolara polisin orantısız müdahalesi

Dertsizali

Profesör
Emin olun ayaklanır, ama konuyla alakasız cevaplarda uyarı alabilirsiniz haberiniz olsun.
Uyarı almaya razıyım ama ayaklanmaz.. kurumlar tarafından o kadar üzeri örtülen şiddet var ki kimsenin ruhu bile duymuyor hadise sızdırilinca duyuyuluyor.. ve gündemden düşüyor.. ben nerdeyse caza aldim ben şikayet ettim duyurdum okuldaki bayanlar bile bisey yapmadı biliyorlarmış meseleyi işsiz kalma korkusu... kimse suçlu aramasın ve kimse devlet adalet polis suçlu demesin bir suçlu varsa biziz biz yani kendimiz kizlarla erkekleri nasil yetiştirdiğimiz ortada... kusura bakmayın çok doluyum.. kadınlar kadınları erkekler erkekleri sevmiyor... asıl kimse kimseyi sevmiyor

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Konuyu farklı mecralara çekmeyin arkadaşlar. Söylemlerinize dikkat edin. Kimse kimseyi kırmasın. Medenice konu yürüsün. Herkese iyi forumlar.

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Bu ülkenin polisi insanlara kolay kolay zarar vermez zaten ben de tam olarak buna kızıyorum. Mutlaka bir şeyler yapmışlardır, çırpınmışlardır arbede arasında olmuştur hiçbir polis durduk yere bunu yapmaz, madem haksız yere böyle yaptılar o zaman dava açsınlar da takip edelim bakalım polis görevden alınacak mı.

Bu arada sırf kadın diye müdahale de mi etmesinler? Artık her bireye feminizm aşılanmalı...

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Yine olayı geziye falan çekmeye çalışanlar olmuş. Onlara ben yazık diyorum sadece yazık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kadın ölür kuyruk sallamasaydı derler, yürüyüş yapılır yapmasalardı derler. Zihniyetinizi seveyim sizin!
Bakın önceki konuda da bundan bahsediyorum, bu tür olaylarda hatalara tepki gösterince de katil destekçisi oluyorsunuz :)

Konuyu saptırma kadın yürüyüşünden geziyi andırıyor ne demek ne kadar sığ bir düşünce bu!
Okuduğunu bile bile inkar ediyorsun, al sana kopyaladım, bi daha oku belki yaptığın haksızlığın farkına varırsın...(!)

1595368226420.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden konuyu hep farklı yönlere çekiyorsunuz ? Sizin amacınız tartışma ortamı yaratmak .
Mesajın bana ise kendi yaptığını bana yakıştırıyorsun derim yok bana değil de malum kişilere yaranmak ise beni alet etme derim mesajlarına... Kötü polis-iyi polis olayını da bıraktın, kötü üye- iyi üye oynunu oynamaya başladın, sen ne hokkabazsın sen !

OzkanK.

Profesör
Neden konuyu hep farklı yönlere çekiyorsunuz ? Sizin amacınız tartışma ortamı yaratmak .

Olayı kızıştıran sensin. Bunlar kimin POLİSİ ne demek =? Devletin polisi.

Şimdi eyleme gelirsek. Kadın ölümleri için ya yürüyüş. Neden eylemde KATİL DEVLET diye slogan atılır bana açıklayabilirmisinz =?
Yoksa polis gayet gösteriye yürüyüşe izin veriyor. Ama derdi eylem olmayan insanlar orada kavga dövüş çıksın bakın biz madur olduk polis bizi dövdü kafasına girmeye çalışıyor. Polise küfür hakaret mukavemet ama hep onlar madur.

Not: Ayrıca eylemde binlerce kadın var ve sadece 10-15 kişilik bir gruba müdahale edilip tutuklanıyor.

SmokeXD

Dekan

Şimdi eyleme gelirsek. Kadın ölümleri için ya yürüyüş. Neden eylemde KATİL DEVLET diye slogan atılır bana açıklayabilirmisinz =?
Yoksa polis gayet gösteriye yürüyüşe izin veriyor. Ama derdi eylem olmayan insanlar orada kavga dövüş çıksın bakın biz madur olduk polis bizi dövdü kafasına girmeye çalışıyor. Polise küfür hakaret mukavemet ama hep onlar madur.
Al katil devlet sorusunun cevabı

Görkeem

Profesör

Not: Ayrıca eylemde binlerce kadın var ve sadece 10-15 kişilik bir gruba müdahale edilip tutuklanıyor.

Arkadaş güzelce cevaplamış bak .yukarıda.

OzkanK.

Profesör
Arkadaş güzelce cevaplamış bak .yukarıda.

Heee adam bunu izlemiş ve kadını öldürmeliyim demiş demek ... :( Yok abi yok çok sığı bakış açısı. Kimlere mesajlaşıyoz bu forumda :(

Koşun meydanlara Katil devlet Katil Polis diye eylem yapalım polis ile çatışalım bu mu yani olay...

Adam bar işletiyormuş zengi birisi hem evli hem sevgilisi var gidiyor öldürüyor kadını kıskandım öldürdüm diyor onu bile Hükümete Erdoğan'a yamamaya çalışıyorsunuz ya PES DİYORUM.

Mehmedxr

Asistan
Sosyal medyada ayaklanılsaydı daha iyi olabildi ama , doğuda terör ,daha yeni darbeden çıkmış bir ülke, aşağıda akdeniz petrol savaşları, bide kıbrıs algısı ,ermenistan yunanistan polemikleri siyasi karışıklar , falan felen Allah muahafaza işi siyasete kaydırıp yine bu olayı gezi parkı olayları gibi ülkeyi karıştırmak için kullanılabilirdi Polisimizin yaptığı doğru ama düşündüğüm şey bu kadınlar da akıl yokmu ki direniyorlar amaçları ne neyse yapmayın böyle şeyler...