Johan Elmander Galatasaray'da!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Aynen öyle. :D Çok saçma. :D Futbolu bırakacağını düşünüyorum ben.

Frey'i bekliyorum şahsen. Ama ne olur bilmem.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aynen öyle. :D Çok saçma. :D Futbolu bırakacağını düşünüyorum ben.

Frey'i bekliyorum şahsen. Ama ne olur bilmem.

Frey: “Ben burada iyiyim”

Fioretina’nın başarılı file bekçisi Sebastian Frey, hakkındaki ayrılık haberlerini yalanladı.

115669_news.jpg

Serie A’da istediği gibi bir sezon geçiremeyen Fiorentina’nın başarılı file bekçisi Sebastian Frey, takımdan ayrılmak istemediğini belirtti. 31 yaşındaki oyuncu bu sezon sakatlıklar nedeniyle 10 maçta görev alabildi.
Hakkında çıkan transfer haberlerini önemsemediğini belirten Frey, “Sahalara döndüğüm için çok mutluyum. Hiçbir sorunum yok. Fiorentina’dan ayrılmak gibi bir düşünce yok. Kulübümle 2 yıllık sözleşmem var. Fiorentina’nın başarılı olacağına inanıyorum” dedi.
Transferinde son kararı yönetimin vereceğini belirten 31 yaşındaki oyuncu, “Kafamda ayrılık gibi bir düşünce yok. Ancak yönetim gitmemi istiyorsa, kendime yeni bir kulüp bulabilirim. Bir dönem ciddi fedakarlıklar yaptım” diye konuştu.

http://www.goal.com/tr/news/444/italya/2011/05/18/2492909/frey-ben-burada-iyiyim

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Geçsin bu işleri. :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ünal aysal basın ve halkla ilişkiler konusunda çok başarılı olacağa benziyor. ilk günden medyayı beslemeye başladı. telegol programında verdiği ayar da medyaya boğun eğmeyeceğinin bir göstergesi. tam ideal yönetici yaklaşımı. medya ile ne çok içli dışlı, ne de aşırı mesafeli. tam kıvamında. yeri geldiği zaman malzeme veren, yer geldiği zaman tavrını koyan. :)

özhan canaydın ve adnan polat bunu başaramamıştı. biri hep susarken diğeri de medya ile hep kavga etmiş, olan galatasarayın çıkarlarına olmuştu...

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Elma dersem çık elmandersem çıkma:D

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bu Ünal Aysal harbi bi karizma ya , otoritesini kuracağa benziyor takımda , şimdidende kurmuş gibi , bu sene şampiyonluk için yarışıcaz gibime geliyor , hadi hayırlısı .

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hayırlı olsun, iyi transfer :) keşke misi'yi de göndermeseydik çok iyi bir kadro oluştururduk

zabrisarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bazılar Elmander'e burun kıvırıyor. Neil gelmeden önce de benzer yorumlar vardı. geldikten sonra "ligimizdeki en iyi savunmacı" oldu. :)

sonuçta adam premier ligden geliyor. hani şu bizim yıldız oyuncularımızın bile transfer olamadığı, transfer olsa dahi forma şansı bulamadığı (bk. hakan şükür, tuncay şanlı) premier lig. :)

kalıdıki, elano, lincoln gibi bombaları da gördük. hepsi elimizde patladı. :D

Sırf size cevap yazmak içni üye oldum evet.

Ve evet ligin en iyi savunmacısı Neill evet. 46 tane golü babamın defans yaptığı takım yedi evet. "O kadar büyük" bir takım ki galatasaray -7 avarajı var. -7 = Galatasaray'ın avarajı. Pardon pardon özür diliyorum Galatasarayın taaa bi zamanlar uefa kupası vardı.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Yeter kardeşim, burası Galatasaray'a sallama başlığı mı? Gidin nefretinizi başka yerde kusun.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8

Ve evet ligin en iyi savunmacısı Neill evet. 46 tane golü babamın defans yaptığı takım yedi evet. "O kadar büyük" bir takım ki galatasaray -7 avarajı var. -7 = Galatasaray'ın avarajı. Pardon pardon özür diliyorum Galatasarayın taaa bi zamanlar uefa kupası vardı.

sırf bunun için üye olduğuna göre bi acın var herhal

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27

evet 1 uefa kupamız 1 süper kupamız var. hani şu sizin rüyanızda bile göremediğiniz kupalar... önceki arkadaşa da aynı cevabı verdim, Neil'in ligimizdeki en iyi savunmacı olduğunu söyleyen ben değilim, fenerbahçe kaptanı Alex de Souza. :)
sırf bunun için üye olduğuna göre bi acın var herhal
galiba. :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Siz de alın da 1-2 kupa ondan sonra sataşın sataşacaksanız.

Türkiye Kupası da olur bak. :D

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
İstatistiklerine ve son dönemdeki sakatlıklarına bakarsak çok da iyi oyuncu olmadığı belli. Ama Bolton o kadar para verip almışsa da vardır bişey. İnşAllah bize yakışır.

fb_hunter1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siz de alın da 1-2 kupa ondan sonra sataşın sataşacaksanız.

Türkiye Kupası da olur bak. :D

Ah be kardeşim bizim dilimizde tüy bitti anlatmaktan siz anlamamktan bıkmadınız.

Fenerbahçe bir futbol kulübü değildir Fenerbahçe bir SPOR kulübüdür.

Fenerbahçe Ülkerin bu sene şampiyonluğa oynaması gibi...
Fenerbahçe Acıbademin sizin katılamadığınız turnuvalarda oynaması gibi...
Fenerbahçe erkek voleybol takımının şampiyonluğu gibi...
Fenerbahçe bayan basketbol takınının 6.kez üst üste şampiyon olması gibi...
Fenerbahçe Yelken şubesinin şampiyonlukları gibi...
Fenerbahçe Kürek şubesinin şampiyonlukları gibi...
Fenerbahçe Atletizm şubesinin aldığı başarılı şonuçlar gibi...
Fenerbahçe U15 takımının Nike Avrupa Kupasının alması gibi...
Fenerbahçe Masa tenisi şubesinin şampiyonlukları gibi...
Fenerbahçe Boks şubesinin aldığı madalyalar gibi...
ve Fenerbahçe Futbol külübünün şampi..... gibi.:yes:

Bunlar sadece bu sene için :)

Şimdi kimin kupaya ihtiyacı var bir düşün?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bu saydığın branşlardan hangisinde, toplamda galatasaraydan fazla kupanız var? bir tane branş söyleyebilir misin? :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Avutun kendinizi böyle. :)

Elmander hayırlı olsun konuya dönecek olursak. :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Acaba kim avutuyor :) (1 uefa 1 skupa)

Tekrar hayırlı olsun :D

başkasının herhangi bi kupasını başarısını küçümsemek için önce sizdede bi tane olmalı yoksa ciddiye alınacak laflar değil bunlar. o skupa'yı real madridi yenip aldık siz hiç realle maç yaptinizmi? playstation dışında...

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ah be kardeşim bizim dilimizde tüy bitti anlatmaktan siz anlamamktan bıkmadınız.

Fenerbahçe bir futbol kulübü değildir Fenerbahçe bir SPOR kulübüdür.

Fenerbahçe Ülkerin bu sene şampiyonluğa oynaması gibi...
Fenerbahçe Acıbademin sizin katılamadığınız turnuvalarda oynaması gibi...
Fenerbahçe erkek voleybol takımının şampiyonluğu gibi...
Fenerbahçe bayan basketbol takınının 6.kez üst üste şampiyon olması gibi...
Fenerbahçe Yelken şubesinin şampiyonlukları gibi...
Fenerbahçe Kürek şubesinin şampiyonlukları gibi...
Fenerbahçe Atletizm şubesinin aldığı başarılı şonuçlar gibi...
Fenerbahçe U15 takımının Nike Avrupa Kupasının alması gibi...
Fenerbahçe Masa tenisi şubesinin şampiyonlukları gibi...
Fenerbahçe Boks şubesinin aldığı madalyalar gibi...
ve Fenerbahçe Futbol külübünün şampi..... gibi.:yes:

Bunlar sadece bu sene için :)

Şimdi kimin kupaya ihtiyacı var bir düşün?

isteseniz daha bir çok branşta başarılı olun sonuçta sen türkiye de yaşıyorsan bu spordaki başarılar önemsizdir en önemli başarı klüpler için Futbolda başarılı olmaktır çünkü en çok getiri oradan gelir ayrıca kimse sana demez baskette şu maçta 40 fark yaptık yada voleybol da 3 - 0 yendik diye ama türkiye kupasını 29 senedir alamıyorsunuz ,üstelik şampiyonlar liginde 0 çektiniz ,ne uefa nede süper kupanız var laflarını heryerde dinlersin sizde bunlarla kendinizi kandırırsınız zamanın da efes cup'a bile seviniyordunuz :D

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
başkasının herhangi bi kupasını başarısını küçümsemek için önce sizdede bi tane olmalı yoksa ciddiye alınacak laflar değil bunlar. o skupa'yı real madridi yenip aldık siz hiç realle maç yaptinizmi? playstation dışında...
Sandalyeden düşüyordum :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
elemanın çok zoruna gitti hemen ç.dışı oldu, pes oynamaya gitti.

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4

Başka da laf edemez herhalde... :D

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Evet tipik bi GS - FB tartışma ortamı ile karşı karşıyayız yine.

Elmander Galatasaray'a ve Türk futboluna hayırlı olsun.

Bi Beşiktaşlı olarak Ünal Aysal'ın aklı başında konuşmalarını ve dürüstlüğünü takdir ettim.

Lakin Galatasaray Elmander ile sınırlı kalacak bi takım değil. Yıldız bi forvet olsa, zor zamanlarda takımı sırtlasa iyi olacak aslında.

Drogba falan olabilir. Hayırlısı.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar gereken cevapları vermişler, o yüzden konuya tartışma çıkarmak için gelenlere herhangi bir şey yazmayacağım. Özellikle @aykutyenihan noktayı koymuş. :)

Transfere gelecek olursak; yedek kulübesini de bir şekilde güçlendirmek gerekiyordu. :p Drogba abisi sakatlanınca şans bulacaktır. :D

Şaka bir yana, Elmander camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Umarım başarılı olur. :)

Bu da Brondy foması giyerken attığı güzel bir gol:

http://www.youtube.com/watch?v=EoQaCXaZq4w&feature=related

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
10 11 senedir piyasada yokuz.(ona rağmen 3 -4 şampiyonluk var) Bu seneki halimiz ortada. Hala bizim başarılarımıza yetişemediler hala konuşuyolar.
Ya biraz yetişmeniz için daha kaç sene piyasada olmamamız lazım. Bi söyleyin.
Sanki her sene aldıkları kupaymış gibi bi uefa bi süper kupa diyolar ya bitiyorum.