Johan Elmander Galatasaray'da!

Bu konuyu okuyanlar

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Buda patlayacak elimizde endişe etmeyin. 3 hafta oynar 13 hafta yatar.

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Frey ise muhteşem olur :)

Ünal gazı alıp çoşmaya gerek yok Frey in neresi muhteşem parlak günlerini çoktan geride bıraktı adam.

Ben olsam iyi kalıplı bir Türk kaleci tercih ederim.Volkan gibi olmadı Fenerli Mert gibi...

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Benim takımımın kalesinde Volkan olsa ben de burun kıvırırdım, bizde Zapata var nedek :D

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Hadi bakalım, inşallah güzel günler tekrar gelecek...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Asıl kırmızı çizgilerle yazılmış "yıldızlar" yakında geliyor.

Korkmayın fazla. :D

EnziM

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Böyle futbolcu türkiyede yok gidip yurtdışından bulduk helal bize. Ünal aysal futboldan anlamadığı ama paradan anladığı belli para vermeden ucuza yurtdışından transfer. Galatasaray alt yapısındaki oyuncular bile bundan iyi. Yazık transfer diye yapılmış.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Böyle futbolcu türkiyede yok gidip yurtdışından bulduk helal bize. Ünal aysal futboldan anlamadığı ama paradan anladığı belli para vermeden ucuza yurtdışından transfer. Galatasaray alt yapısındaki oyuncular bile bundan iyi. Yazık transfer diye yapılmış.

bu zihniyetle düşünürsen eğer Messi bile gelse "bizim alt yapıda ne Messi'ler var onları geliştireceğine verdiği bonservis bedeline bak" gibi yorumlar ortaya çıkar.
ya da sen üst düzey bir futbol avsısında haberimiz mi yok?
futbolcu imzayı atmadan eleştiriler başladı.
vurun kahpeye!

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
başka haber sitelerinde de baktım. Elmander transferini eleştiren çok kişi var. Stancu'ya 4,5 milyon verilirken bile bu kadar eleştirildiğini görmemiştim. bu adam hem bonservissiz geldi hem de premier lig deneyimi var. nasıl bu kadar çabuk kesitirip atılıyor anlamıyorum?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Elmander'i ilk dediklerinde bunu niye alırlar demiştim ama adamın videolarına bir göz atayım dedim, bayıldım. :)

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Bu yorumu neye göre yaptın anlamadım. İki sene önce Touluse'da herkes ağzı açık seyrediyordu bu adamı. Takımın Şampiyonlar Ligi elemelerine katılmasında en büyük pay onundu. Eleştirirken biraz araştırıp eleştirelim. Burada kimse Drogba kalitesinde bir adam aldık demiyor zaten, biraz insaf.

EnziM

Doçent
Reaksiyon puanı
17
bu zihniyetle düşünürsen eğer Messi bile gelse "bizim alt yapıda ne Messi'ler var onları geliştireceğine verdiği bonservis bedeline bak" gibi yorumlar ortaya çıkar.
ya da sen üst düzey bir futbol avsısında haberimiz mi yok?
futbolcu imzayı atmadan eleştiriler başladı.
vurun kahpeye!

Kaç yaşındasın?

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Elmandar iyidir beyler kötülemeyin.İyi bir Galatasaray olacaksa iyi bir transfer

Galatasaraylılarda ki heyecanı gördükçe ben seviniyorum. İnşallah Galatasaray ile Fenerbahçe nin şampiyonluk yarşını kısa sürede görmek nasip olur hepimize...

fb_hunter1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazılar Elmander'e burun kıvırıyor. Neil gelmeden önce de benzer yorumlar vardı. geldikten sonra "ligimizdeki en iyi savunmacı" oldu. :)

sonuçta adam premier ligden geliyor. hani şu bizim yıldız oyuncularımızın bile transfer olamadığı, transfer olsa dahi forma şansı bulamadığı (bk. hakan şükür, tuncay şanlı) premier lig. :)

kalıdıki, elano, lincoln gibi bombaları da gördük. hepsi elimizde patladı. :D

Neil mi ligimizin en iyi savunmacısı yapmayın beyler istatistiklere bakın biraz

Elmander bu sezon 42 maça çıkmış 12 gol 5 asist yapmış stancudan iyi transfer ama yeterli değil.

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Hiçbiriniz futboldan anlamayıp duygusal konuşuyorsunuz.Nedir bu hastalık yeter artık.Tarafsız bakın(özellikle bu konuya mesaj yazıp GS li olmayanlara ben hariç)

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Messiyi ortaya koyan sendin. Messiyle şaka yapılmaz :) Geçmişe dön objektif ol.

benim yanlış bulduğum düşüncen, adamın kim olduğunu ne olduğunu nasıl bir tarzı olduğunu bilmeden bodoslama eleştirmendi. Niang 32 yaşında geldi Fenerbahçe'ye ve hatrı sayılır bir bonservis bedeli ile. ki hagi Galatasaray'a geldiğinde 28 yaşında idi. yaş değilde hırs ve yetenek oyunu biraz futbol. anlatmak istediğim bu.

EnziM

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Hiçbiriniz futboldan anlamayıp duygusal konuşuyorsunuz.Nedir bu hastalık yeter artık.Tarafsız bakın(özellikle bu konuya mesaj yazıp GS li olmayanlara ben hariç)

Tarafsız bakamam. Takımımda böyle bir transfer beni rahatsız ediyor.

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:19 ----------

Bu johan elmander varya Hagi ve Niang'ın sol bacağı etmez. Gerçi Haginin sol bacağı kimse olamaz :)

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Tarafsız bakamam. Takımımda böyle bir transfer beni rahatsız ediyor.

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:19 ----------

Bu johan elmander varya Hagi ve Niang'ın sol bacağı etmez. Gerçi Haginin sol bacağı kimse olamaz :)

sol bacak dedinde monaco geldi aklıma.
adamı tam olarak tanımıyorum gelsin görelim, dereyi görmeden don paça sıvamak olmaz.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
boşu boşuna tartışmayalım arkadaşlar bekleyip görücez. ünlemler noktalar koymayalım çok abartılı sayfa kirlenmesin

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Yahu milletin ünleminden, soru işaretinden kime ne? Konu hakkında yorum yapın yeter.

AliA zhirkov ismi geçiyor varmıdır bi doğruluk payı ?
Geçiniz. :)

---------- Post added at 01:27 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

Bu arada kaleci adayı yuh dediğim biri çıktı.

Yaşı dolayısıyla sorun yaratacak biri. Ayrıca eşi de ağır hasta. Onun için futbolu bırakacağı konuşuluyordu. İhtimal vermiyorum ama olursa da garip olur. Tecrübesine diyecek hiçbir şeyim yok. Evet kaliteli ama çok yaşlı.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8