Soru İstifa.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar uzun süredir çalışmakta olduğum iş yerimden istifa ettim ama ilk işim olduğundan daha evvel hiç istifa dilekçesi yazmadım. Bu dilekçe world den yazılıp çıktı alınıp altına ad soy ad imza atılıp verilebilir mi? Yoksa full el yazısı mı gereklidir yazım kötü de. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
İki şekilde de olur.

1632732173273.png

XXXX YAPI END.ve TİC.A.Ş.
………../…….…./.……… tarihinden itibaren çalışmış olduğum şirketinizden hiçbir baskı altında kalmadan kendi isteğimle ….……/……../……… tarihinde ayrılmak istiyorum.
Gereğini arz ederim. …../…./……..​

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Neden istifa ettiğini sorabilir miyim? İstifa edersen bazı kazanılmış haklarından mahrum kalabilirsin çünkü... Durumu bir gözden geçirmen iyi olabilir.

Reaksiyon puanı
49
Neden istifa ettiğini sorabilir miyim? İstifa edersen bazı kazanılmış haklarından mahrum kalabilirsin çünkü... Durumu bir gözden geçirmen iyi olabilir.
Haklarımı aldım :) iyi ayrılıyoruz yani başka bir firmadan çok daha iyi bir teklif ve konum geldi iş dünyası böyle maalesef herkes evini daha iyi geçindirme derdinde :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki şekilde de olur.

Ekli dosyayı görüntüle 163670
XXXX YAPI END.ve TİC.A.Ş.
………../…….…./.……… tarihinden itibaren çalışmış olduğum şirketinizden hiçbir baskı altında kalmadan kendi isteğimle ….……/……../……… tarihinde ayrılmak istiyorum.
Gereğini arz ederim. …../…./……..​
Teşekkür ederim bu şekilde hallettim