Bu konuyu okuyanlar

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
311
dağ orman gibi biyerde geçiyor bir grupun dağdan kurtulmaya çalışması sonra bi köprü yıkılıyor ve işler iyice krmaşık oluyor grupta ordan kurtulmak istiyor

Reaksiyon puanı
279
Bir film arıyorum ama adını unuttum bulmama yarımcı olur musunuz?
Hikaye: Öncelikle izleyeli birkaç yıl olduğu için bazı yerlerde ufak hatalar yapabilirim, neyse.

Film bir polisiye filmi ilk başladığında atletli bir polis bir şeyler zırvalıyor sanırım uyuşturucu işi yapılıyordu yanında 2 polis arkadaşı ve 2 tanede başka adam vardı sanırım uyuşturucu işini onlar yapıyorlardı ve o 2 adamın yanında bir de köpek vardı o adamlardan birisi diyerine bir şeyler dedi (başka bir dilde) daha sonra aniden çatışma başladı o atletli polis bacağından vuruldu diğer kız ve erkek polis o adamları kovalarken öldü o atletli polis son adamı vurdu ve film orada durdu belli bir süre sonrası gösterildi ama tam süreyi hatırlayamıyorum siz deyin 1 yıl ben diyeyim 3 yıl neyse bir polis işe gitmesi için o polisi uyandırdı (o bu demek yoruyor o yüzden baştaki atletli polisin adı Ahmet) Ahmet uyandı yanında o uyuşturucu tacirleri olduğu düşündüğüm elemanların köpeğide oradaydı beslemiş demek ki o gün kış ve yıl başıydı "bişhop" denilen bir seri katil ya da uyuşturucu kaçakçısı yakalanmış bir yerden bir yere taşınacaktı polis otobüsü ile yanlarındada başka suçlular ve 2 ya da 3 polis vardı hava çok kötü olduğu için Ahmet'in görevini yaptığı o kötü polis binasına giderler sanırım polis binasıda kapatılacaktı çünkü çok eski bir yer olduğundan bahsediliyordu Ahmet'in yanında güzel bir abla :D ve yaşlı ihtiyar bir polis vardı neyse bishop hapse girmeden önce yakalandığı sırada bir polisi öldürmüştü kilisede boynuna kalem sokarak bu polisin arkadaşları da intikam almak ister bunlarında hepsi polis bu polisler gece yarısı bishopu öldürmek için polis karakoluna baskına gider karakolun içindeki Ahmet ve diğer elemalar ise onu korumaya çalışırlar ama o dediğim yaşlı ihtiyar polis hain çıkar bu arada onun hain olduğu belli olmadan mahkumlara silah verilir ayrıca daha gece yarısı olmadan Ahmet'in doktoru gelir karakola oda Ahmet ilk başta vurulan polislerle olan macerasından dolayı gelir zihinsel ya da fiziksel durumunu öğrenmek için biraz filmi birbirine karıştırdım kusura bakmayın acaba bu filmin adı nedir biliyor musunuz biliyorsanız link atar mısınız?
Hikaye: Öncelikle izleyeli birkaç yıl olduğu için bazı yerlerde ufak hatalar yapabilirim, neyse.

Film bir polisiye filmi ilk başladığında atletli bir polis bir şeyler zırvalıyor sanırım uyuşturucu işi yapılıyordu yanında 2 polis arkadaşı ve 2 tanede başka adam vardı sanırım uyuşturucu işini onlar yapıyorlardı ve o 2 adamın yanında bir de köpek vardı o adamlardan birisi diyerine bir şeyler dedi (başka bir dilde) daha sonra aniden çatışma başladı o atletli polis bacağından vuruldu diğer kız ve erkek polis o adamları kovalarken öldü o atletli polis son adamı vurdu ve film orada durdu belli bir süre sonrası gösterildi ama tam süreyi hatırlayamıyorum siz deyin 1 yıl ben diyeyim 3 yıl neyse bir polis işe gitmesi için o polisi uyandırdı (o bu demek yoruyor o yüzden baştaki atletli polisin adı Ahmet) Ahmet uyandı yanında o uyuşturucu tacirleri olduğu düşündüğüm elemanların köpeğide oradaydı beslemiş demek ki o gün kış ve yıl başıydı "bişhop" denilen bir seri katil ya da uyuşturucu kaçakçısı yakalanmış bir yerden bir yere taşınacaktı polis otobüsü ile yanlarındada başka suçlular ve 2 ya da 3 polis vardı hava çok kötü olduğu için Ahmet'in görevini yaptığı o kötü polis binasına giderler sanırım polis binasıda kapatılacaktı çünkü çok eski bir yer olduğundan bahsediliyordu Ahmet'in yanında güzel bir abla :D ve yaşlı ihtiyar bir polis vardı neyse bishop hapse girmeden önce yakalandığı sırada bir polisi öldürmüştü kilisede boynuna kalem sokarak bu polisin arkadaşları da intikam almak ister bunlarında hepsi polis bu polisler gece yarısı bishopu öldürmek için polis karakoluna baskına gider karakolun içindeki Ahmet ve diğer elemalar ise onu korumaya çalışırlar ama o dediğim yaşlı ihtiyar polis hain çıkar bu arada onun hain olduğu belli olmadan mahkumlara silah verilir ayrıca daha gece yarısı olmadan Ahmet'in doktoru gelir karakola oda Ahmet ilk başta vurulan polislerle olan macerasından dolayı gelir zihinsel ya da fiziksel durumunu öğrenmek için biraz filmi birbirine karıştırdım kusura bakmayın acaba bu filmin adı nedir biliyor musunuz biliyorsanız link atar mısınız?

bu arada dediğim gibi eksik ve karışık anlattım ama filmi izleyen birinin hatırlamasına yeter herhalde

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194

bu arada dediğim gibi eksik ve karışık anlattım ama filmi izleyen birinin hatırlamasına yeter herhalde
Assault On Precinct 13 olabilir mi?

Reaksiyon puanı
279
Beyler zamanında bir film izlemiştim. Filmin adını hatırlayamıyorum bir seriydi 4 film ama belki başka bölümleride çıkmıştır? 1. bölümünün olayı şuydu bir kadın muhabir birde kameraman vardır bunlar yanlış hatırlamıyorsam belgesel kanalı gibi birşeydi meslekleri çekiyorlardı ama doğru hatırlıyorum bu sefer itfayecilerin hayatlarını çekiyorlardı ve itfayeciler dalga geçiyorlardı sizi kim izliyor diye demekki az izlenen bir kanaldı herneyse itfayeye bir haber gelir bir kadın bayılmışmı ölmüşmü ne öyle birşeydi itfayeciler gelir tüm apartmandaki herkez aşağıya iner o kadın virüs kapmıştır kimseyle konuşmnaz eve kapanık yaşayan bir kadınmış herneyse sanırım orada poliste vardı o dediğim yaşlı kadın sanırım birini ısırmıştı herkez giriş katta duruyordu ve herkez yavaş yavaş zombiye dönüşmeye başlar tabi sadece kan yoluyla bulaşıyor daha sonra nemi olur bunun bir virüs olduğu anlaşılır ev karantina altına alınır sadece birkeresine mahsuz bir doktor gibi birşey gelir maskelidir tamamen hani tüm bedeni koruyan giysiler olurya öylelerinden tabi oda ölür falan sanırım birkaç dedikodu vs duyulur apartmanın patısınamı en üst katımı ney araya çıkılır orada bir kızdan bahsediliyordu virüs ondanmı ne bulaşmış o çatı katının üstünde birçok çeşitli büyü bilmemne fotoğraf eşya falan vardı daha sonra bir canavar şeytan gibi birşey kameramanı öldürür kadınında içine girer 2 saatlik hikayeyi biraz az kimi yerlerdede fazla anlattım ama hatırladıklarım bunlar bu seri eskiden 4 bölümdü belki hala 4 bölümdür 2. bölümde eve birileri girer burda iş biraz dine falan parışır doktorlar askerler falan girer hepsi gene öldürülür 3. bölüm tamamen alakasız 2 çiftin evleneceği güne girer gene işler dine karışır herkez zombi olur ama papazın birisi evlenecekleri yerin hoparlöründen bağırır incil okur tüm zombiler durur önceden ise o evlenecek olan kadın ısırılır erkek kolunu keser ama kadın onu kurtaramaz 2side ölür bu arada kadın hamileymiş yanlış hatırlamıyorsam ama konuştukları için biliniyordu 2-3 aylık falan herhalde 4. bölümde taa o ilk muhabiri bir geminin içine sokup onu analiz ediyorlardı bu arada 2. bölümdede içine şeytan girmiş bir şekilde çıkıyordu ve herkesi öldürüyordu 4. bölümdede dediğim gibi bir araştırma gemisinde geçiyordu gene herkez zombi oluyor falan biraz saçma bir seri ama ilk bölümler çok güzeldi

kısaca bir zombi filmi tabi işin içine biraz hristiyan ınancı katılmış bir film bu filmin adı nedir

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
1617989459992.png

Olabilir mi?

alper5170

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar eskiden bir dizi film şeklinde bir şey izlemiştim mini dizi mi idi film miydi tam hatırlıyamıyorum 4 bölüm felan izlemiştim devamı ne kadar bilemiyorum filmin konusu bir oda var idi birşey oluyordu bu odadaki eşyalar güç kazanıyordu bazı eşyaların çok saçma güçleri vardi 1 tanesi yumurta pişiren saat bazı eşyaların güzel güçleri vardi 1 anaktar vardı misal istediğin bir yere kapı açabiliyordun ne çıkmasını istediğini düşünüp her kapıyı açabiliyordun 1 otobüs bileti vardı bir kişinin üstüne biletle hafifce vurduğunda adam abd bir eyaletine hep aynı eyaletine ışınlanıyordu bu eşyaları topluyan kötü adamlar vardı anaktarcının peşine düşmüşlerdi daha böle bir sürü eşya vardı hepsinin çok güzel özelikleri felan vardı ama devamını izleyememiştim ama eşyalar birleştirince süper bir güce dönüşüyordu yumurta pişiren eşyayı bir kaç başka eşya ile birleştirdiklerinde ana karakter anaktarcı idi kapının devamı olması gerekiyordu istediği bir yere gidebilmesi için şimdiden herkese teşekkür ederim yardımlarınız için

FilmSever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yıllar önce bi film izlemiştim bir kadın kaçırılıyor ve bir çamaşır odasında tutuluyor günlerce ama kadın nerde olduğunu bilmiyor ve bir gün odadan kaçıyor ve bulunduğu binanın mutfak bölümüne gidiyor ve camdan bakıyor ve nerde olduğunu anlamaya çalışıyor gördüğü şey can sesi ve bir çatı daki horoz şeklindeli rüzgar gülü ve bu ona tanıdık geliyor ve evinden çokta uzak olmadığını anlıyor 90 lar veya 2000 ler filmi olabilir bilen varsa bana yardımcı olabilir mi

Berat Walsh

Asistan
Reaksiyon puanı
187
böyle bi gemi gidiyordu siyah kırmızı sonra buz dağına çarpıp batıyordu neydi adı

Godless Alpha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir film arıyorum. Yıllar önce izlemiştim pek anımsayamıyorum ancak az önce başka bir filmi isterken hatırladım. Birbirini seven iki genç vardı. Kız bale yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam, araya mesafe giriyordu. Kız araya mesafe girdikten sonra yeni arkadaşlar edinip sevgilisini unutuyordu. Daha sonra ayağını sakatladığı için dansı bırakmak zorunda kalıyordu. Kadın başkasıyla evleniyordu çocukları oluyordu hatta.

Filmin ismini söyleyen olursa çok makbule geçer.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
279
Çok küçükken izlediğim için filmi tam hatırlayamıyorum baştan söyliyeyim.
tür:korku
bir aile biryerden biryere taşınır konuşmayı bilmeyen ama 4-5 yaşında belkide daha büyük yada küçük olabilecek bir bebek yetişkin yada 18 civarlarında taş gibi bir kız bir baba ve anne var taşındıkları ev lanetlidir film ilk başladığında kim olduğu gösterilmeyen bir katil 2kadın ve 1 çocuk vardır kadınlar öldürülür çocuk mutfak gibi biryerdi sanırım bir dolaba saklanır veee farkedilir...

herneyse bu ailedeki baba çiftçidir ve tarlasına ayçiçeği eker ama ekmeden önce birileri taşındığı paranın %15ini vererek evden çıkmalarını ister ama baba aileden hiçkimseye demeden kabul etmez. lanetli olan bu ev kıza musallat olur genellikle hemen yanında o konuşamayan çocukta vardır ama ondan çok kıza saldırırlar küçük çocuk ise konuşamadığı için ailesine birşey anlatamaz daha sonra bir adam gelir evsiz bir adam kim olduğu belli değil ayçiçeklerinin ekimine yardım etmesi karşın evde kalmasına izin verirler ama daha sonradan o adamında bilmediği üzere o evde kendiside bazı olaylar yaşamıştır bunu nasıl öğreniyordu bilmiyorum belkide kafasına taş falan düşmüştür :) sanırım o 2 kadını ve çocuğu öldüren o insandı o insanla savaşıyorlardı ve bir şekilde onu öldürüp polisi çağırıp kurtarıyorlardı acaba bu hikayeye benzer bir film hiç izledinizmi

bbuket0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir dizi vardı galiba Netflixteydi tr altyazılı izlemiştim fragmanıni belgesel gibiydi cesedin gözlerinden katilini bulmanın mümkün olabileceği söyleniyordu adıni hatırlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana biri yardım etsin bir senedir filmin adını hatırlamaya çalışıyoryum her şeyi denedim owhatsmymovie denen zımbırtıyı bile yüzlerce kez denedim çok gereksiz saçma bir filmdi ama inat işte bulmak istiyorum şimdi anlatıyorum. çiftin biri ev alacak emlakçıya gidiyor bu emlakçı dsa bunları bir yere götürüyo evler birbirinin aynı oyuncak gibi neyse sonra bizimkileri eve koyup gaza basıp gidiyor bizimkiler etrafı bir gezelim diyolar ama çıkış yok site gibi bir yer dönüp dolaşıp aynı yere kendi evlerinegeliyolar sonra kapılarına bir kutuda bebek bırakılıyor bebeği büyütürlürse serbest kalacaklar güya ama bebek de yaratık mı robot mu ne diyim saçma sapan bir eledd oluyo afedersin büyüynce sonra adam ölüya kadın ölüyo bunların ölülerini poşetliyo o veled emlakçı da ölüyo o emlakçının işini devralıyor bu azına ettiğimin filminin ismi neydi biri yardım etsin allah aşkına her gece yatmadan önce düşünmekten yoruldum oyuncuları falan da bilinmedikti birinin bile adını bilmiyorum kadın öğretmendi bak bunu hatırlıyorum bir de.
Vivarium
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana biri yardım etsin bir senedir filmin adını hatırlamaya çalışıyoryum her şeyi denedim owhatsmymovie denen zımbırtıyı bile yüzlerce kez denedim çok gereksiz saçma bir filmdi ama inat işte bulmak istiyorum şimdi anlatıyorum. çiftin biri ev alacak emlakçıya gidiyor bu emlakçı dsa bunları bir yere götürüyo evler birbirinin aynı oyuncak gibi neyse sonra bizimkileri eve koyup gaza basıp gidiyor bizimkiler etrafı bir gezelim diyolar ama çıkış yok site gibi bir yer dönüp dolaşıp aynı yere kendi evlerinegeliyolar sonra kapılarına bir kutuda bebek bırakılıyor bebeği büyütürlürse serbest kalacaklar güya ama bebek de yaratık mı robot mu ne diyim saçma sapan bir eledd oluyo afedersin büyüynce sonra adam ölüya kadın ölüyo bunların ölülerini poşetliyo o veled emlakçı da ölüyo o emlakçının işini devralıyor bu azına ettiğimin filminin ismi neydi biri yardım etsin allah aşkına her gece yatmadan önce düşünmekten yoruldum oyuncuları falan da bilinmedikti birinin bile adını bilmiyorum kadın öğretmendi bak bunu hatırlıyorum bir de.
Vivarium

Son düzenleme:

Moviemonsterr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de izlediğim bie film vardi. Korku/slasher tarzında bir filmdi. Yaklaşık bi 11-12 sene önce izlemiştim. Filmde bir grup arkadaş ormanın içinde kamp yapmaya gidiyordu hatta içlerinden biri sarışın bir kız digeri de uzun sacli bi adamdı sanırım sevgiliydiler. Daha sonra bunlari aksam birsey gelip öldürmeye başlıyordu. Herkes canavar ruhani birseyin bunları yaptığını düşünüyorlardı. En son sarışın kız hayatta kaldı. Ambulans ve polisler geldi. Kiz ambulansın içindeyken aslında onları öldüren kişinin kendisi olduğunu hatırladı. Çok iyi bi filmdi bunu bulursanız size cok minnettar olacağım

ryhkaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar ben de bir çizgi animasyon tarzı film arıyorum. Walking life tarzı gerçek görüntüleri çizgi çiz animasyon efekti vermişlerdi. Bilmiyorum bu muydu ya da başka olması lazım ya. Kafamda filmin adı u ile başlıyor gibiydi.

Rin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba hatırlayamadığım bir flim ismi var flim ikinci dünya savaşı sırasında sevdiği kadın araba kazası geçirip komada oluyor adam çok üzüntülü arkadaşının yaptığı bir kapsüle girip uyuyor ve bomba atılınca kapsül orada kalıyor yıllar sonra çocuklar kapsülü açıyor ve sevdiği kadının ölmediğini öğreniyor kendi genç kadın yasli

sydcckdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda izlemiştim
Çukur veya çok büyük obruk gibi bir şeyin içinde mini şehir var hapishane hayatı gibi yukarı tırmanma yerleri var başarabilen kurtuluyor ordan . adamımız başarıyor onu orda iyi eden doktor gibi biri vardı ara sıra geçmişi hatırlıyor
Ajan da olabilir

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Çocukluk filmimi arıyorum. Çocukken tv de gece kuşağında izlemiştim. +18 bi film. Filmde şu ilk örümcek adamda ki kız oynuyordu. Okulun serseri çocuğuna okul otobüsünde +18 sahnesi geçiyordu. Başka da hiçbir şey hatırlamıyorum. Baktım daha önce ama bulamadım

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
311
arkadaşlar merhaba iki tane aklımda film var iksininde ismini hatrılamıyorum şimdiden teşekkürler : 1.filmde bir grup bir dağda kalıyo ve o dağdan urtulmaya çalışıyolar karşıdaki dağa geçmek istiyolar öyle bir film bir gurp insan dağda hatatta kalmaya çalışıyo da denilebilir 2.film: bir islam filmi heralde bir küçük kız tesettürlü kız çok fakir ve küçük öyle zman geçiyo bir gün birisi o kıza para veriyor o da tam eve fgötüreckken lögar kapağına düşürüyor parayı film boyunca o parayı çıkartmak için çeiştli maceralara katılıyor : bu iki filmi bulabilirmisiniz

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975
arkadaşlar merhaba iki tane aklımda film var iksininde ismini hatrılamıyorum şimdiden teşekkürler : 1.filmde bir grup bir dağda kalıyo ve o dağdan urtulmaya çalışıyolar karşıdaki dağa geçmek istiyolar öyle bir film bir gurp insan dağda hatatta kalmaya çalışıyo da denilebilir 2.film: bir islam filmi heralde bir küçük kız tesettürlü kız çok fakir ve küçük öyle zman geçiyo bir gün birisi o kıza para veriyor o da tam eve fgötüreckken lögar kapağına düşürüyor parayı film boyunca o parayı çıkartmak için çeiştli maceralara katılıyor : bu iki filmi bulabilirmisiniz
1. Film Jumanji olabilir.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
arkadaşlar merhaba iki tane aklımda film var iksininde ismini hatrılamıyorum şimdiden teşekkürler : 1.filmde bir grup bir dağda kalıyo ve o dağdan urtulmaya çalışıyolar karşıdaki dağa geçmek istiyolar öyle bir film bir gurp insan dağda hatatta kalmaya çalışıyo da denilebilir
?

1.png

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Bi film vardı (+13). 2 çocuk annesi ve babası sahile gidiyodu, sonra tusunami fln oluyodu, evler yıkılıyodu çocuklar kayboluyodu aklımda bu kadar kalmış. Yaklaşık 5-6 sene önce televizyonda izlemiştim. Bu filmi izleyen/bulabilicek var mı?

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhaba, birkaç sene önce 2 yıldan fazla oldu ona eminim. Bir kanalda kısa bir sahneye denk gelmiştim. Kanal ismini hatırlamıyorum. Neden izlemediğimi de hatırlamıyorum. Neyse.

Vakit gece, kızın biri yolda kaçıyor arkasında da sanırım onu takip eden bir araba vardı. Yanlış hatırlamıyorsam kızı bir adam arıyordu, tuhaf bir sesle onu tehdit eder şekilde konuşuyordu telefonda. Sadece bu kısmı aklımda. Adam sanırım seni her şekilde bulurum tarzı bir şeyler söyledi.

Bu tarz bir sahnesi veya diyaloğu olan film varsa lütfen tahmininizi yazın. Çok merak ediyorum. Bu konuyu görünce direk sormak istedim.. ?

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
971
Film değil de bi çizgi film vardı böyle bi tane penguen var onu anlatıyodu "nok nok" diye sesler falan çıkartıyordu çok güzeldi hep izliyodum. Atv de yayınlanıyordu bir de..