Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,095
Bu arada filmde kız olan cin mi oluyordu?
Baya garip geldi film izlemedim hatırlamam.

Cehennemde geçen filme bakmıştım çocuklukta. Adamların derisini filan soyuyorlardı.
Uzun zaman aradım ama bulamadım.

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bu arada filmde kız olan cin mi oluyordu?
Baya garip geldi film izlemedim ama hatırlamam.

Cehennemde geçen filme bakmıştım çocuklukta. Adamların derisini filan soyuyorlardı.
Uzun zaman aradım ama bulamadım.
filmde cinli vs şeyler yok aga filmi 1 saattir arıyorum kimse izlememiş herhalde :d güzel filmdi

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
agalar film tek bir mekanda geçiyor bi polis karakolu gibi bi memur gece saatlerinde nöbet değişimine geliyor ve tek başına koca binada kalıyor sonrasında kadın korkunç şeyler görmeye başlıyor iyice panik yapıyor korkuyor yaratıklar görmeye başlıyor , sonrasında memur onun yanına gelen iki insanı yaratık zannedik ikisini de silahıyla vuruyor filmin kısa özeti hatırladıgımda bu kadar tek bi mekanda geçiyor tek başrol var memnur ablamız oda, filmi izleyen varsa yazarsa sevinirim
İnternette biraz araştırma yaptım filmin ismi Last Shift olabilir mi ?
Birde Assault on Precint 13 adlı bir film var büyük ihtimal bu değil fakat genede bir bak :)

Mustafaevci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Şu filmi arıyorum yardım ederseniz çok sevinirim

Aradığım filmdeki karakterler

1-Erkeklerden nefret eden, eski bir köşkte yaşayan zengin yaşlı kadın
2-Yaşlı kadınla yaşayan dansçı küçük kız
3-Aynı kasabada ablası ve eniştesiyle yaşayan ressam çocuk
4-Ressam gencin yardım ettiği kaçak mahkum

Resim yeteneği olan çocuk ve eniştesi tamirat için köşke gider, küçük kız ressam genci görür, yaşlı kadın ressam gencin eniştesinden ressam çocukla torununun arkadaş olmasını ister. Halbuki erkeklerden nefret ettiği için çocuğun torununa aşık olmasını sağlayıp erkeklerden intikam almak ister. Genç her gün köşke gidip gelir kıza deli gibi aşık olur. Yaşlı kadın bir gün genç kızı şehire gönderir. Genç kasabada kalır yıllarca kızın gelmesini bekler ama gelmez aşkından yanıp kavrulur.

Resim yeteneği olan genç çocukken bir gün kaçak bir mahkuma yardım eder, kaçak mahkum bunu hiç unutmaz yıllar sonra gencin tanınan bir ressam olmasına yardımcı olacaktır. Kız ve genç şehirde karşılaşırlar.

Uzun oldu ama konu hemen hemen böyle. Yardımcı olabilir misiniz?

Nisanzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yıllar önce izlediğim huzurevine teyzesi tarafından bırakılan 40 lı yaşlarda 1 adam vardı. Saflığından dolayı başta huzurevindeki yaşlılar tarafından garipsenen sonrasında sevilen biriydi. Sonunda ölümcül hastalığı olduğu çıkıyordu ve ölüyordu falan.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Hapishanede geçen bir film vardı. Eşcinsel, yaşlı bir adam, bir tane dışarıyı tekrar görmek isteyen adam ve yeni giren birisi oynuyordu. Filmin sonunda bir şeyler oluyordu. Eşcinsel çirkin kadın oluyordu, yaşlı adam ölüyordu, dışarıyı tekrar görmek isteyen adamın gözleri büyüleniyordu. Yıllar önce psikolojik korku filmi diye izlemiştim.

N1K0T1N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Umarım bilen biri çıkar filmi izleyeli 10 yıldan fazla oldu ve eski bir filme benziyordu tarihe fazla takılmadan filme geçeyim

Hatırladıklarım bir kadının (genç yada orta yaşlarda) bir eve hizmetçiliğe yada hasta bakıcılığına gitmesi ile başlıyor gittiği evde felçli bir adam ve karısı yaşıyor yaşlılar diye hatırlıyorum her neyse
genç kadın evde çalışırken bir şeyler buluyor nasıl bulduğunu ne bulduğunu hatırlamıyorum belki kitap belki malzeme bulduğu şeyler büyü ile ilgili zamanla yanında kaldığı yaşlı kadından kıllanmaya başlıyor bulduğu şeyler içinde koruma amaçlı olan malzemeleri büyüleri deniyor kapısına ve penceresine bir tür kum bir şey döküyor bir tür koruyucu alan oluşturuyor ve deniyor yaşlı kadın oradan geçemiyor filan filmi daha detaylıda anlatırım aslında da hızlı geçmeye çalışıyorum filmin sonunda kızın kullandığı şeylerin sahte ama büyülerin gerçek olduğu ortaya çıkıyor yaşlı hepsi kadının planı kızın bedeni ile kendi bedenini değiştirmek ama bunu yapabilmesi için kızın büyüye inanması gerekiyor kız kadından korunmak için yere bir tür daire çiziyo ama aslında o çizdiği daireye kız hapsoluyor bir tur yakalama büyüsü yaşlı kadın planlamış orada kızla bedenlerini değişiyor ve film bitiyor

xxray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bir tane suçlu bir adam vardı bu adamı yakalamak için benzeri bir adam bulup ajanlık eğitimi verip onu yakalamaya çalışıyorlardı. Film 2000 yılına yakın bir filmdi.

Unuttum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana biri yardım etsin bir senedir filmin adını hatırlamaya çalışıyoryum her şeyi denedim owhatsmymovie denen zımbırtıyı bile yüzlerce kez denedim çok gereksiz saçma bir filmdi ama inat işte bulmak istiyorum şimdi anlatıyorum. çiftin biri ev alacak emlakçıya gidiyor bu emlakçı dsa bunları bir yere götürüyo evler birbirinin aynı oyuncak gibi neyse sonra bizimkileri eve koyup gaza basıp gidiyor bizimkiler etrafı bir gezelim diyolar ama çıkış yok site gibi bir yer dönüp dolaşıp aynı yere kendi evlerinegeliyolar sonra kapılarına bir kutuda bebek bırakılıyor bebeği büyütürlürse serbest kalacaklar güya ama bebek de yaratık mı robot mu ne diyim saçma sapan bir eledd oluyo afedersin büyüynce sonra adam ölüya kadın ölüyo bunların ölülerini poşetliyo o veled emlakçı da ölüyo o emlakçının işini devralıyor bu azına ettiğimin filminin ismi neydi biri yardım etsin allah aşkına her gece yatmadan önce düşünmekten yoruldum oyuncuları falan da bilinmedikti birinin bile adını bilmiyorum kadın öğretmendi bak bunu hatırlıyorum bir de.

mustafaaozzer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar :)
filmden hatırladığım sahneler şöyle
birlikte takılan kadın ve erkek, kadın balerin sahneye çıkıyor, erkek motor tutkunu motoshow yapıyor, kadına aşık olan okula gidip gelirken onu görmeye giden küçük bir çocuk ve o çocuk filmin sonunda ispanyolların yaptığı gibi bir insan kulesinin en üstüne çıkıyor
hatırladıklarım bu kadar
teşekkürler :)

Mertolski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Filmde hatırladığım tek sahne:
Japonlar yada koreliler işgalinde olan bir ülke vardı kimse japonlara karşı gelmiyordu fakat sonradan bir gurup kuruldu kendilerine isim verdiler (Filmin ismi bu gurubun adıydı galiba)
Bu gurup japonlara karşı çıkıyor onlara ağır darbeler indiriyordu. Japonlar ise bu gurubu çökertmeye çalışıyordu.

dijitaldunya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
uzakdoğu filmleri gerçekten çok güzel oluyor genelde de filmin adlarını sonunda hep unuturum :)

Hiy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar uzun zaman önce bir film izlemiştim ama adı şimdi aklıma gelmiyor. Bir haftadır arıyorum ama bulamıyorum.
Filme gelecek olursak, hayatında hiç savaşmamış bir subay görevlendiriyor ve bir bölgeyi koruması için yanına deneyimsiz askerler veriliyor. O bölgeye gittiklerinde orda bulunan başka ülkenin ordularıyla çatışıyorlar. Çatışmalar uzun günler sürüyor ve hiç kayıp vermiyorlar. Bu yaşanmış gerçek bir olay ve beyaz perdeye aktarılmış.
Yardımcı olursanız sevinirim.
1917 olabilir mi?

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
marslı : /
yıldızlar arası : /
biliyorum yeni filmler ama çok kişi bilmiyor :d
EDİT: olayı tamamen yanlış anlamışım kusura bakmayın ama izleyin :d

enesemre00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnsanlardan uzakta bir yerleşim yerinde sırf erkeklerden oluşan bir ekip vardı. İşleri gereği uzak bir yerdeydiler. Doktoru, elektrikçisi tüm mesleklerden anlayan insanlar vardı. Bir gün yeraltında bir şey buldular ve o buldukları şeyden ötürü içlerinden bir tanesi hastalandı. Kamp alanına geri döndüler. Daha sonra hastalanan kişi delirdi sanırım o buldukları şeyden parazit gibi bir şey bulaştı ve bu böyle devam etti her gün birisi deliriyordu. Ya kendine zarar veriyor ya da arkadaşlarına zarar veriyordu. Filmin içinden hatırladığım bir de deliren adamlardan bir tanesi kolunu testereyle falan kesmeye çalışıyordu bir tanesi silahla herkesi öldürmeye falan çalışıyordu. Lütfen bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Welwir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Byadır bu filmi arıyorum. Açıkçası aklımda filmle ilgili çok şey de kalmadı. Bir umut umarım izleyen bilen birileri vardır. Filmde başrol karakterimiz yazar karlı bir gün hızlı araba sürerken kayan 2 kardeşe çarpıyor biri ölüyor. Çocukların annesi dul. Adam hapse girmiyor bu olay adama ilham oluyor ve iyi bir kitap yazıyor ünleniyor iyice sonra filmde 5-10 yıl sonra çocuk büyümüş oluyor adamla görüşmek istiyor. Yanlış hatırlamıyorsam adam her yıl o gün kadın ve çocuğunu ziyaret ediyordu hatırladıklarım bu kadar

serdarr.isk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çocukken izlemiştim. Bi çocuk vardı oyunun içine giriyordu bi kötüyü durdurmaya çalışıyordu. Kötü karakterin adı oyuncakçıydı. Sonunda da tekerlekki sandalyedeki dedesini oyuna falab alıyordu dedesi yürğmeye başlıyodu. Hatırlayan varsa yardımcı olurmusunuz

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Çocukken izlemiştim. Bi çocuk vardı oyunun içine giriyordu bi kötüyü durdurmaya çalışıyordu. Kötü karakterin adı oyuncakçıydı. Sonunda da tekerlekki sandalyedeki dedesini oyuna falab alıyordu dedesi yürğmeye başlıyodu. Hatırlayan varsa yardımcı olurmusunuz
Biraz daha bilgi verseniz iyi olur yani animasyon mu? kaç karakter var? belki bilen biri çıkar.

sefa1296

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
benim de böyle küçükken çok etkilendiğim bir film vardı bi türlü bulamadım. biraz da unttum ama yinede anlatıyım bi çocuk vardı bir ailesi var ama başka bir alemde başka bir ailesi daha var gibi filmin sonunda çocuk diğer ailesinin yanına gidiyor çocugun boynunda bir madalyon var biraz eski bir çağa gidiyor sanki biraz baktımda ben bile anlamadım filmi izleyen olsa bile anlamaz heralde aslında hatırlıyodum ama çok uzun zaman oldu.

serdarr.isk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biraz daha bilgi verseniz iyi olur yani animasyon mu? kaç karakter var? belki bilen biri çıkar

Biraz daha bilgi verseniz iyi olur yani animasyon mu? kaç karakter var? belki bilen biri çıkar.
Çok hatırlamıyorum. Çocuk oyunun içine giriyordu insanlar oynuyordu sanal gerçeklik filmi gibiydi. Oyunda bölümler vardı. Son bölümlerde güzel bi araba yarışı yapıyorlardı. Turuncu kafa olduğunu hatırladığım bi çocuk oynuyodu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim de böyle küçükken çok etkilendiğim bir film vardı bi türlü bulamadım. biraz da unttum ama yinede anlatıyım bi çocuk vardı bir ailesi var ama başka bir alemde başka bir ailesi daha var gibi filmin sonunda çocuk diğer ailesinin yanına gidiyor çocugun boynunda bir madalyon var biraz eski bir çağa gidiyor sanki biraz baktımda ben bile anlamadım filmi izleyen olsa bile anlamaz heralde aslında hatırlıyodum ama çok uzun zaman oldu.
Chaki chanin madalyon diye bir filmi var o olabilirmi

EnesV

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Oyunbozan Ralph, aklıma birtek bu geldi

EnesV

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Oyunbozan ralph ile bunun alakası yok ki hocam
Sanal Gerçeklik, Oyun, Araba Yarışı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha betimleyemez misin ?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
1616872003590.png

Çılgın çocuklar.
Spy Kids

Vicmason

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bana 2000 senelerden bir filmi bulmamda yardımcı olabilecek birisi birileri varmı.
İçeriği hatirlayabildigim kadarıyla yazmak istiyorum:
Film Yıllar önce bir malikanede ölen ve orada bir odaya gömülen adamın üstünden ilerliyor. Filmde malikanede parti düzenleniyor. Aynı zamanda bir kurt insanları öldürüp öldürüp gömülü olan insanın bedenini öldürdükleri ile tamamlıyor. Aklımda kalanlardan parti sırasında tavandan kurtçuklar dökülüyor içki bardaklarina insanların üzerlerine hatta bir kadının dekoltesinden içeriye düşüyor. Ondan sonrası bulanık hatırlayamıyorum bilen izleyen varsa luften yardımcı olun teskurler...

ıronman.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
emekli bir yarışçı vardı karısını kaçırıyorlardı şu otoparkta mustangı al diyolardı arabanın her yeri kameralarla çevriliydi hatırladıklarım bu kadar ):