Bu konuyu okuyanlar

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Wall-e mi? Gerçi serisi var demişsin ne kadar eski?

alkapon80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar

umarım bilen biri çıkar bir adam var göl kenarında karısıyla tartışırken karısı bunu göle atıyor ve adam ölüyor sonra bu adam başka bir zamanda tekrar canlanıyor tabi biraz değişmiş oluyor ama hiç bir şey bilmezken Televizyonda bir kilisemi bir şey görüyor ve birden geçmişi hatırlıyor ve karısından intikam için kasabaya gidiyor çok ilginç bir filmdi. lütfen hatırlayabilen çıkarmı acaba.

alkapon80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar

umarım bilen biri çıkar bir adam var göl kenarında karısıyla tartışırken karısı bunu göle atıyor ve adam ölüyor sonra bu adam başka bir zamanda tekrar canlanıyor tabi biraz değişmiş oluyor ama hiç bir şey bilmezken Televizyonda bir kilisemi bir şey görüyor ve birden geçmişi hatırlıyor ve karısından intikam için kasabaya gidiyor çok ilginç bir filmdi. lütfen hatırlayabilen çıkarmı acaba.
??

Reaksiyon puanı
1,205
Facebooktan link attım.Hemen gözükmiyebilir.
1604685124127.png

ffffffff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah için yardım edin takıntı oldu kafayı yicem

Konu:evli çift arabayla kasaba ıtarzı bir yere gidiyordu heralde tam emin değilim kasaba gibi ama orada mahsur kalıyorlardı orada sadece bir adam vardı ona muhtaç kalıyorlardı elektrik yemek falan yoktu sadece o adam veiryordu geri de dönemiyorlardı elektrik jenaratör ile vardı kötü adam yemek su karşılığında adamın karısını istiyordu ilişkiye giriyorlardı sonrada kadın kendi kocasıyla ilişkiye giriyordu hamile kalıyordu çocuk benim kavgası oluyordu filmin sonunda da silahlı adamlar kasabayı basıyorlardı bu iki adam birlik oluyordu film orada bitiyordu.büyük ihtimalle 2000 öncesi film filmde sadece 2 erkek ve 1 kadın vardı genel olarak

jackbauer07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben izlemediğim bir filmi arıyorum, sadece tek bir şey kalmış aklımda arkadaş anlatırken. Filmde adam intihar etmeyi düşünüyor, psikoloğu da ona diyor ki kafanda geçmişteki intihar etmeyi düşünen adamı öldür kendini değil ve yeniden doğmuş gibi hayata başla. Umarım izleyen olmuştur.

CembaCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben uzun yıllar önce bit film izlemiştim adını şuan hatırlamıyorum ama konusu bir grup arkadaş uçak sryehatı gerçekleştiricek ama içlerinden biri rüyasında uçağın düşeceğini görüyor ve uçağa hiç biri binmiyor ama sıra sıra hepsi günlük yaşamlarında teker teker ölüyorlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Bilmiyorum hiç hatırlamıyorum konusu öyleyse izleyeceğim emin misin ?
Konusu şu şekilde:
"Alex Browning'in kimselerde olmayan bir yeteneği vardır. Ölümün ne zaman geleceğini öngörebilmektedir. Ancak ölüm, bir şekilde kaçış yollarını engellemek istemektedir. Paris'e okul arkadaşlarıyla beraber yapacağı gezide bindiği uçağın havada bir kaza geçireceğini öngörür ve bir şekilde arkadaşlarıyla birlikte uçaktan inmeyi başarır. Uçak gerçekten de havada bir patlama geçirir. İçerisindeki herkes hayatını kaybeder. Alex ve arkadaşları o an için şanslıdırlar. Ancak önceden ölüm ile noktalanmış olan kaderleri, onları almak için Azrail ile işbirliği yapacaktır."

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ben uzun yıllar önce bit film izlemiştim adını şuan hatırlamıyorum ama konusu bir grup arkadaş uçak sryehatı gerçekleştiricek ama içlerinden biri rüyasında uçağın düşeceğini görüyor ve uçağa hiç biri binmiyor ama sıra sıra hepsi günlük yaşamlarında teker teker ölüyorlar
Son Durak serisi filmi ama kaçıncısı bu bilmiyorum ilk bölümü olabilir.

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
agalar film tek bir mekanda geçiyor bi polis karakolu gibi bi memur gece saatlerinde nöbet değişimine geliyor ve tek başına koca binada kalıyor sonrasında kadın korkunç şeyler görmeye başlıyor iyice panik yapıyor korkuyor yaratıklar görmeye başlıyor , sonrasında memur onun yanına gelen iki insanı yaratık zannedik ikisini de silahıyla vuruyor filmin kısa özeti hatırladıgımda bu kadar tek bi mekanda geçiyor tek başrol var memnur ablamız oda, filmi izleyen varsa yazarsa sevinirim

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108

Son mesajlar