S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar; tv'de bi film izlemiştim ama ne adını biliyorum nede oyuncularının adını, sadece tarif edebilirim. Filmi sanırım cnbce'de filan izlemiştim onu bile hatırlayamıyorum.
Film biraz eski kovboy filmlerini andıran bir film gibiydi yani eski bir film gibiydi. Tabi kovboy filmi değildi.
Filmde felçli 35-40 yaşlarında bi adam vardı, onun güzel bi karısı vardı. Adam tekerlekli sandalyedeydi. Konuşamıyordu sanırım çünkü refkleksi yoktu. Bide beyaz saçlı ve orta yaşlı yada yaşlı gibi olan kötü adam vardı; bu kötü adam da o aileyle aynı evde yaşıyordu ve felçli adamın karısına göz koymuştu. Sonra aralarında yakınlaşma oldu, kadını banyodayken gördü filan... filmin hatırladığım konusu böyleydi ve sonra kadınla birlikte, denize doğru bakan sarp kayalıklı bi uçurum kenarından felçli adamı denize itmişti yani atmıştı bu kötü adam. Yani göz koyduğu kadının felçli kocasını uçurumdan denize atmıştı, tam emin değilim ama böyle hatırlıyorum. Dram mıydı yoksa dramla karışık erotik bir film miydi emin olamadım ama bu filmi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yıllar önce bir film izlemiştim bir kız vardı resim felan çiziyordu manken arkadaşları vardı karşı apartmanındaki adamı seviyordu adamın birini öldürdüğünü görüyordu ama aslında adam ajan çıkıyordu komediydi bulabilirseniz büyük sevap işlersiniz valla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben bir film izledim bir çocuk bir çeteye üye oluyordu ve kendi akrabasıda karşı çetedeydi genci çeteden kurtarmak isteyenler vardı fakat en son genç kavgaya katılıp ölüyordu. Fazla açıklayıcı olmadığının farkındayım ama beni çok etkilemişti lütfen yardım edin:((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa Beyler Acayip Bi Telefon Filmi Vardi. Adam Telefon Sayesinde Kumarda Felan Kazanıyordu Acayip Bişiydi. Telefon Sürekli Adami Yönlendiriyordu. Bi Yardımcı Olurmusunuz. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yoğun çabalarıma rağmen bulamadığım bir film var 2003 yılında izlemiş olabilirim -+2 film terminatör benzeri bir film hurda işi yapan insanlar var filmde bir de engelli hacker bir bayan bunlar devletten çeşitli parçalar çalıp bir zırh yapıyorlar robocop tarzı ve ekipten bir adam zırhı giyip adaleti sağlamaya çalışıyor çatışmalara falan giriyor bu hacker bayan bilgisayar yardımı ile adama yardım ediyor. Zırhı geliştiriyorlar falan filan hatta şu sözleri hatırlıyorum (Bir bilgisayar parçası bulunur ve hacker bayan ikna edilmek için " , '' Bunu nerden buldunuz , az önce bir kamyonun arkasından düştü sen bize bu kamyondan daha neler düşmesi gerektiğini söyle"

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sevgili forum sakinleri bir film arıyorum ormana ellerinde bıçaklarla bırakılmış ve eli silahlı kişiler tarafından takip edilip (bıçaklar da verici var) öldürülen kızın saç telinden yay yapan jönün diğerlerini öldürmesiyle son bulan bir film ???

TheSavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesefki Kimse bu devirde beleş yardım etmiyor :D

Genclik Filmi Arıyorum Arkadaşlar Yardımcı Olana Seedbox yada 30 TL değerinde herhangi birşey hediye edicem..

Film Komedi Genclik Filmlerinden Biraz Müstechcen Amerikan Pastası Tarzında Sadece belirli bazı kısımlarını hatırlayabiliyorum Aşağı yukaru 3 4 yıllık vardır..

Dublajı yok Altyazılı İzlemiştim.. Filmden 2 sahne hatırlıyorum

1:))

4 5 Arkadaş İddaya Giriyolardı Filmin Ortasında Market önünde arabadan dürbünle bayanları dikizleyip birini seçip eve atmaktı..
Başarıp Kadını eve atıyordu Sabah kalktığında 10 kadar cocuk baba diye bağırıyordu :D fazla anlatamadım ama sağlam komediydi..

2:))

Arkadaşlardan Birisi ( Gözlüklü ) kankasının annesiyle aşk yaşamaya başlıyordu.. İlişkiye girip oda arkadaşları tarafından kameraya alınıyordu.. Kadının Oğlu yani (Gözlüklü) Annesinin videosunu Bilgisayarda izliyordu biraz sapkça geliyor olabilir ama tamamen komedi filmiydi anlatımlarım biraz saçma sapan ama aklıma gelenler bunlar

Not: Amerikan PASTASI serisi değildir..

Yardımcı Oldugunuz için şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de bir filmin adını unuttum.
Film şöyle: Bir iklim bilimci olacak fırtınaları fark eder. NASA'yla çalışmaya başlar ve günler içerisinde çok kötü olaylar gerçekleşmeye başlar. Bu filmi tanıdığım herkes şu sahneden hatırlar: Haber çekerken -fırtınanın göbeğinde üç hortumun merkezinde- spikere bir tabela çarpar. Sonra işte önümüzdeki birkaç ay/hafta içerisinde buzul çağına göreceğiz falan deniyor. Bu baştaki iklim bilimcinin oğlu da kurtulmaya çalışıyor, Brooklyn'de bir kütüphanede kalıyor arkadaşlarıyla. Hatta bizim oğlanın sevdiği kız kan zehirlenmesi olunca sokakta gezen gemiye gidiyorlar ilaç almak için. Burada bunlara hayvanat bahçesinden kaçan kurtlar saldırıyor. Sonunda iklim bilimci 1-2 arkadaşını feda edip oğluna kavuşuyor. (Böyle ayrıntılardan hatırlayan da olabilir, filmde bir anne-babanın öpüşmesi var, bir de bizim olan la sevdiği kızınki.)
İşte filmin sonunda buzul çağına falan n'oluyor hiç bilmiyorum :D
Eğer yardımcı olabilirseniz, Allah tuttuğunuzu altın etsin :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eskı bır fılımdı ruhunu seytana satmış zencı bır adam ıdam edılıyor daha sonra yenıden dırılıyor zrn bır kadın da onu oldutuyor bu fılım kadınlar hapısanesınde gecıyor

muface123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese hayırlı bayramlar arkadaslar..
ben bir film arastırıorum cok kucukken izledimdi adını unuttum..
ama konusu aklımda..belki hatırlayan cıkar..iki kardes vardı cok zengin bir aileye mensuplardı hatta saray gibi bir yerde yasıorlardı..birisi abd baskanı olmaya calısıordu ama adam şeytan gibi birseydi..

butun dunyayı ele gecirmeye calısıordu hatırlayan varmı? hatta el sıkıstığı herkes zehirleniordu vs gibi

vee film çook eskii :D

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben de bir filmin adını unuttum.
Film şöyle: Bir iklim bilimci olacak fırtınaları fark eder. NASA'yla çalışmaya başlar ve günler içerisinde çok kötü olaylar gerçekleşmeye başlar. Bu filmi tanıdığım herkes şu sahneden hatırlar: Haber çekerken -fırtınanın göbeğinde üç hortumun merkezinde- spikere bir tabela çarpar. Sonra işte önümüzdeki birkaç ay/hafta içerisinde buzul çağına göreceğiz falan deniyor. Bu baştaki iklim bilimcinin oğlu da kurtulmaya çalışıyor, Brooklyn'de bir kütüphanede kalıyor arkadaşlarıyla. Hatta bizim oğlanın sevdiği kız kan zehirlenmesi olunca sokakta gezen gemiye gidiyorlar ilaç almak için. Burada bunlara hayvanat bahçesinden kaçan kurtlar saldırıyor. Sonunda iklim bilimci 1-2 arkadaşını feda edip oğluna kavuşuyor. (Böyle ayrıntılardan hatırlayan da olabilir, filmde bir anne-babanın öpüşmesi var, bir de bizim olan la sevdiği kızınki.)
İşte filmin sonunda buzul çağına falan n'oluyor hiç bilmiyorum :D
Eğer yardımcı olabilirseniz, Allah tuttuğunuzu altın etsin :D
Yarından sonra olabilir mi orda da böyle hava şartları var bi oğlan kütüphane ilaç bulma çabası falan var herhalde o

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar küçükken bir film izlemiştim bir çocuk yağmur yağdığında küçük taştan harabe gibi bir şeyin altına giriyordu geçmişe ışınlanıyordu. sadece yağmur yaparken gidebiliyordu. yanlış hatırlamıyorsam köpeği vardı. olmaya da bilir :D sonra geçmişe giderken orda tanıştığı ailenin evini bir gün kırık dökük buluyordu. savaş çıkıyordu geçmişte. ismini bulursanız çok sevinirim. maneviyatçı biriyim ne bileyim tekrar izleyeceğimden değil ama ismini bilmem huzur verir.

ben de onu arıyorum yardım edin lütfen :'(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben geçen gün İstanbul'dan İskenderun'a gittim gelirken bi film izliycektim yanımda yeğen olduğu için izleyemedim bi komedi filmi sadece en başını izleyebildim. adam karanlık bi odada kovboy şapkasıyla ayakta bekliyo ve soru soruyolar falan sonrada şapkasını çıkarıp yan dön diyolar yan dönüyo ve adam anlatmaya başlıyo beyninin %80'inde güzel bi sex geriye kalan %20 sindede güç ve para istiyosun diyo sonra arkasını dönüyo beyninin arka odasındada bi kadın görüyorum diyo adam o babaannem diyo sonra önünü dönüyo burdada genç bi kadın var diyo adamda o benim kız kardeşim falan diyo filmin adını bilen varmı sadece bukadar hatırlıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben de bi film arıyorum da bi kız var sürekli evde kameralardan sürekli dışardaki insanları izliyo sonra bigün esrarengiz bi adam görüyo kamerada falan böyle bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen

madmad21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Yardımcı olacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Film, tüm hayatı cinsellik üzerine kurulu bir adamın hikayesini konu alıyor. 1950'lilerin Amerika'sında taşradan New York'a uzanıyor. Başroldeki oyuncu daha çocukken kız kardeşinin arkadaşlarına asılıyor. Sonra gençliğinde sinemaya gittiği kıza asılıyor. New York'a taşınınca kızları elde edebilmek için borsacı olduğu yalanını söylüyor. Hatta filmin ilk sahnesi de şöyle; bu eleman çıplak bir halde, (bunalımda çünkü) eve kendini kapatmış, oturuyor. Kız arkadaşı da kapının dibinde yalvarıyor buna kapıyı açması için. Filmin adını hatırlayamıyorum. Tehlikeli ilişkiler olarak kalmış aklımda. Ama aramama rağmen bulamadım. Herkese şimdiden tekrar teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir kart oyunu vardı o kartı cekın sarmaşık çıkmıştı ev sarmaşıkla dolanmıstı kartta maymun var dı maymun olmuştu o oyunu filmi arıyotrum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yıllar önce bir film izlemiştim bir kız vardı resim felan çiziyordu manken arkadaşları vardı karşı apartmanındaki adamı seviyordu adamın birini öldürdüğünü görüyordu ama aslında adam ajan çıkıyordu komediydi bulabilirseniz büyük sevap işlersiniz valla

Head Over Heels iyi seyirler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de bir film arıyorum. Bir adam, şirketinde iyi bir pozisyonda ve fransız erkek bir şarkıcının hayranı. Bir gece komşusu ile kavga ediyor ve başına darbe alıyor. Uyandığında başka bir evrende uyanıyor. Burada asistanı patron olmuş, taparcasına sevdiği fransız şarkıcı bir bowling salonu işletmecisi olmuş çünkü zamandaki kırılmalar farklı yerlere sürüklemiş. Bu filmi bulabilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben bayadır coook eskıden ızledıgım bır flımı arıyorum ama bulamadım konu soyle
bır kızın kucuk yasdan yasam zorlugunu ve bu zorluklarda cok onemlı bı okulu kazandıgını anlatıyo bı kac sahnesı aklımda kız kucuk yasda evsız kalıyo annesı kanser hastası kendısı okumaya cok meraklı evıne hacız helıyo kucukken gızlıce tum esyalarının bosaltıgı eve gırıp bı kac kıtap buluyo onlardan calısıyo sonra ergenlık donemınde bır lıseye gıdıyo annesının kanserlı yıne kız bulasık yıkarak ve aynı anda ders calısarak gecımını saglıyo hatta bı arkadası vardı oda hayat kanı oluyo cok onelı bı unıversıte kazanıyo bu unıversıtenın gorusmelerıne gıderken sırtında pardusesı bıle olmadıgından arkdasından ıstıyordu ve gercek bı hıkayeydı.... bulursanız gercekten cok sevınırımm cook saolunn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lutfenn arkadaslar bu bılımı bayadır arıyorum bulamadım yazdıgım gıbı kucuklukten berı zorluklarla buyuyen evsız bı kızın hayatını anlatıyo annesı kanserdı kız tek basına okuyo ve cok ıyı bı unı kazanıyo okurken cok zorluk cekıyo sokaklarda dılenıyo bulasık yıkayarak para kazanıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende bişi izledim 2 sene felan oluyor işte bi çocuk var dedesi ölüyor çocuğunda abisi var. abisi arkadaşlarıyla 4 kişiler kamp yapmaya gidiolar ama bu ormanda bi ev var bu evin camına taş atarsan ve kırılırsa lanetlenip ölüyorsun ama atıpta kırılmassa lanetlenmiyosun arkadaşlarından biri taş atıo kırılıo cam sonra lanetleniyolar hani ilk baştaki çocuk varya onun kuzeni var kız işte omlar abilerini takip ediyolar kız şerii felan tanıo işte şerif bu kıza orta parmak felan çekio nese sonra bu evde yaşayan bi şeytan var şeytan kız işte güzel kız yerse güzel oluo insan yerse işte insan oluo genç çocuk yerse genç oluo felan işte şeytan bu abilerini felan alıo abisi ve arkadaşları 4 kişi 2 si kız 2si erkek kızlardan biri erkeklerden de biri ölüo şeytan yiyio abisi ve bi kız kalıo işte kardeşi ve yanındaki kuzeni kız onlarıda ormanda şeytan buluo sonra hepsini evin altındaki bi yere kapatıo felan yardım felan çağırıyolar korku gerilim filmi ama hepsi kuryuluo ölenler hariç :)

burcak123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi aile vardı bi adam bunların kızını kaçırıp öldürmüş muydu neydi sonra bu adam tutuklanıyor az bi süre hapis cezası alıyor araçla mahkemeden hapishaneye nakliye edilirken kaza oluyor ve kızın babası içerden bu adamı kaçırıyor sonra işte türlü işkenceler ediyor adam sürekli yaptığını hatirlamadigini söylüyor haberlerde de adamın kayıp olduğundan bahsediyor. Bi akşam kızın babası bara gidiyor orda o katılın orman da yakalandığını görüyor ama bu işkence ettiği adam degil eve gidiyor o adam bi mektup yazmiş intihar etmiş meğersem araba da iki adam varmış biri o kızın katili biri de vergi de sahtecilikten 2 3 gün hapis yatacak bir adammis bu filmi bilen var mı arkadaşlar 😊😕

efnandiren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar birkaç yıl önce cnbc-e de bi film izlemiştim ingiltere ve irlandanın düşman olduğu yıllarda geçiyodu iki küçük çocuk vardı biri kavgacı serseri turuncu kafalı İrlandalı diğeri de süt olan ingiliz çocuktu bunlar zamanla çok iyi arkadaş oluyodu sanırsam çocukların birinin adı "ben" di yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba, ismi aklıma gelmeyen bir film var, yardımcı olursanız sevinirim, bu filmde bir ajan var, bir mafya adamını getirmekle görevli, bu ajanın aklımda kalan çantasının çelik koruma kapakları vardı ve film, kovalamaca ve aksiyon içerikli, filmin içerisine daha sonra bayan bir ajanda ,diğerine katılıyor, pala bıyıklı bir mafya adamını kaçırmakla görevliler

memos1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 2-4 Yıl içinde bir film izlemiştim ismini hatırlamıyorum ama konusu şöyle bildiğim kadarını anlatıcam çoğunu biliyorum izlemiş olan varsa hemen hatırlar zaten ama ismini hatırlayamıyorum filmin Başliyim Anlatmaya : Adamın teki çok zengin bu adam evlerde sanat eseri tablolarını çalıyor yani resimleri adamların evde olup olmadıgını öğrenip orjinal tablolarını çalıyor ve bir parti oluyor bu hırsız olan baş rol başrol da ki adam ve karısı bir partiye gidiyorlar zenginlerin oldugu bir parti sanat tablolarını gösteriyorlar duvarlarda felan bir adam bu baş rol ile tanısmak istiyor bizim baş röl diyor ki ne iş ile meşgulsünüz diyor ki izleyiciyim yani şöyle izlieyiciyim demek istiyor takip cihazları yapıyorlar mesela ahmetin üstüne bir çakmak veya sigara koyuyorsun sigaranın içinde takip cihazı var gibi adam da onları yapıyormuş takip cihazlarını felan adamlar tanışıyor sonra bizim baş rol o adamda taplo oldugunu öğreniyor ve onun evine gidiyor tablosunun gerçeğini alıyor sahtesini yerine koyuyor sonra dışarda çocukları görüyor baş rol de ki adamın karısı hep çocuk istiyormuş ama bizim baş röl istemiyormuş sonunda çöcukları görmüş ve tamam yapalım demek için aramış telefondan kadının telefon şarkısı o evden geliyor bir bakar yatakda o kadının telefonu neye uğradığını şaşırır felan böyle böyle devam ediyor bu adamın üstüne takip cihazı koymuş o adam bu adam kaçıyor hep herşeyi darma dağan oluyor adamın en sonunda tam yakalanırken adam bir tuvalete gidiyor ve tuvalet kapağını açıyor lahımın içine atlıyor b*kların içine yani adam açıyor kapıyı yok lahımın oraya bakıyor baş rol içine girmiş kafası felan içinde gözükmüor adam gidiyor en sonunda adam herşeyini atıyor elbisesini çıkarıyor saçlarını sıfıra vuruyor yani kel oluyor bir baksın saçında izleyici çipi ordan anlıyor hep onu nasıl buldugu sonra ölü süsü veriyor felan karısına gidiyor anlatıyor herşeyi diyor ki o adam seni tablo için takip etmiyor çok büyük bir hisse seneti varmış sana kalıcakmış onu almak için seni öldürücek felan filan karısı o adamla yatıyor film böyle çok güzel bir film arkadaşlar lütfen şunun ismini bulun bana gözünüzü seviyim çok eski bir film degil

tajinho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bir film arıyorum. bir aile baba oğlu ve kızı bi eve geliyorlar . ev makine gibi bir şey. evin belli bölümlerinden belli özelliklerde canavarlar çıkıyor insan tipli . 2 numaralı canavar
da çocukların annesiydi.Böyle garip bi film 7-8 sene oldu sanırım izleyeli .