Bu konuyu okuyanlar

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Teşekkür ederim onuda biliyorum.Nereden geldi gece gece aklıma:)

Catalak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende geçen bir-kaç hafta önce televizyonda bir film'e denk geldim. Leonardo DiCaprio ve Tom hanks oynuyordu ama adını hatırlayamıyorum..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114

Catalak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler.Eh çeviride ismi değiştirmeleri iyi olmuş ama bulmamı zorlaştırdı. :D

Catalak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence 'Sıkıysa Yakala' daha iyi bir şeçim olmuş :D

Julia Roberts'ın oynadığı 'Stepmom' diye bir film vardı.Çevirisi:Omuz Omuza. kör alaka. :D

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
böyle zenci adam cam bi kafeste kalıyo 2metrekare falan
alttan lazer geçiyo ustunden atlıyo
üstten lezer geçiyo altınadan geçiyo
ortadan lazer geliyo adam geri çekiliyo lazer ondan sonra tel örgü gibi çapraz oluyo adamı baklava dilim kesiyo
HANGİ FİLİMDİR BU ?

Küp (cube) üçlemesinden birine benziyor

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Resident Evil serisinin ilk filmi o.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Benimde merak ettiğim bir film var.Yardımcı olursanız sevinirim.Film Hollywood filmiydi sanırsam.Ünlüde biri oynuyor ama çıkaramıyorum.Filmde adam uyandığında ve ya başka bir şey olduğunda kim olduğunu hatırlamıyor.Ama her şeyi önceden yaşamış (planlamış) gibi cebinde otobüs bileti falan buluyor.Bu sayede kurtuluyor.Böle bu tarz film.Anlatım eksik olabilir.Zaten çok zor hatırlıyorum.Teşekkürler.

http://www.imdb.com/title/tt0338337/ büyük bir ihtimalle bu.
şüphelenirsen filmin şu resmine bakar büyük ihtimalle hatırlarsın.
http://www.imdb.com/media/rm2235930880/tt0338337

cebinde bulmuyor bu arada bi çantanın içinde var bunlar.

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bende bir film arıyorum. Bir deney veya kaza sonucu çok hızlı ve sürekli koşma yeteneği kazanan bir adam vardı. Kötü adamlar sevgilisini rehin alıyorlardı. Koşarak kurtarıyordu. Çok eski bir film (1987 veya daha öncesi). Trt'de yayınlanmıştı.

Birde deniz kazası sonucu görünmezlik özelliği kazanmış bir adam vardı. Kolunda bir saat vardı. Saatin düğmesine bastımı görünmez oluyordu. Trt'de diziydi galiba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çok uzun zaman oldu bir film izledim ismini hatırlayamadım. bilgisi olan varsa lütfen yazsın.
kadın krallığından bahsediyor. o köyde ne zaman erkek çocuk olsa onları başka bir erkek kabilesine veriyorlarmış. sonra erkeklerden biri kadınların krallığına kaçıyor. ve erkeklerin zararlı olmadığını farkeden kadın krallığı. artık erkek çocuklarını o krallığı vermiyorlarmış. bilgisi olan varsa lütfen yazsın ismini.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
arkadaşlar çok uzun zaman oldu bir film izledim ismini hatırlayamadım. bilgisi olan varsa lütfen yazsın.
kadın krallığından bahsediyor. o köyde ne zaman erkek çocuk olsa onları başka bir erkek kabilesine veriyorlarmış. sonra erkeklerden biri kadınların krallığına kaçıyor. ve erkeklerin zararlı olmadığını farkeden kadın krallığı. artık erkek çocuklarını o krallığı vermiyorlarmış. bilgisi olan varsa lütfen yazsın ismini.

"Savaşçı Amazonlar" olabilir. Eğer değilse de amazonlar ile ilgili bir filmdir o. :)

yeryok99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadslar acil yardim edin nolur [:eek:] bi film bakmistim yanlis hatirlamiosam trt1 deydi galiba 2010 yada 2009 yilinda
bi adam vardi kendi dovus ogretmeni baska bi adama dovusmeyi ogretiyordu parmagiyla tahtayi falan kırdırtmaya calisiorda adamin parmagi kırılıyordu butun dovus taktiklerini ogretiyordu en sonunda gorev olarak mı ne hapishaneye gırıyordu orda yasli bi oda arkadasi vardi hapishanede en guclu kim diye sordu.
gitti onu dovdu fln herkez onun gurubuna gırmek ıstıyordu.Ve Tanga yaptırıyordu galiba hapishanedekilere.
bi gun hapishanenin muduru adami odasina cagirtti adama kelepçe vurup odasina goturduler kelepçeyi çoz dediginde adam kendi cikarmisti ztn anahtarsiz kolunu yerinden cikarak arkadaslar boyle biseydi ins yardimci olabilirsiniz . Simdiden Tesekkurler

Catalak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Morgan Freeman'ın oynadığı ve zengin bir adamla beraber hayatta yapılması gereken şeylerin oluşturduğu bi listeyi tamamlamaya çalıştıkları bir film hatırlıyorum ama adı aklıma bir türlü gelmiyor.. Bulursanız acayip sevineceğim..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Morgan Freeman'ın oynadığı ve zengin bir adamla beraber hayatta yapılması gereken şeylerin oluşturduğu bi listeyi tamamlamaya çalıştıkları bir film hatırlıyorum ama adı aklıma bir türlü gelmiyor.. Bulursanız acayip sevineceğim..

The Bucket List

yeryok99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes Cok Saol ya bbu Cok Tesekkur ederim valla helal olsun

faruk16

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim de aradığım film şöyleydi bir kaç yıl önce izledim, adamın birinin evine dalıyorlar ve karısı kızı kim varsa öldürüyorlar adam eve gelip bunu görüyor yapanları bulmaya çalışıyor, bunu yaparken hapse giriyor daha sonra hapisten her istediğini yaptırıyor meğer bu adam eski ajanmıymış neymiş sonunda da kendi kazdığı kuyuya düşüyor ve hapshanede patlıyor... hatırlayan olursa çok sevinirim

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
benim de aradığım film şöyleydi bir kaç yıl önce izledim, adamın birinin evine dalıyorlar ve karısı kızı kim varsa öldürüyorlar adam eve gelip bunu görüyor yapanları bulmaya çalışıyor, bunu yaparken hapse giriyor daha sonra hapisten her istediğini yaptırıyor meğer bu adam eski ajanmıymış neymiş sonunda da kendi kazdığı kuyuya düşüyor ve hapshanede patlıyor... hatırlayan olursa çok sevinirim

law abiding citizen
http://www.imdb.com/title/tt1197624/

büyük ihtimal bu olması lazım :)

faruk16

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok sağolasın dostum iyi oldu kafama takılıyordu tekrar izleyecektim herkese de öneririm :)

fergan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende bi fil sorcam size yıllar önce izlediğim bi lise filmiydi.. lisede çok akıllı popüler bi genç var okulu kırmak için her türlü zeki numarayı yapıyor,okul müdürüde peşinden yakalamak için takipte bulunuyor.. eğlenceli güzel bi lise filmiydi.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hatırlanmayan ne de çok film varmış :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler filimde bi zenci adam varda evliydi normal işe gidip geliyodu adam bi gün bi sarışın kadın da iş yerinde çalışmaya başlıyor zenci adam istemesede kadın onla zorla birlikte olmak isteyip bi gün adamı ilacla bayıltıp birlikte falan oluyolardı zencinin karısı öğrenip evi terk ediyodu vs. vs. neydi la adı

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
beyler filimde bi zenci adam varda evliydi normal işe gidip geliyodu adam bi gün bi sarışın kadın da iş yerinde çalışmaya başlıyor zenci adam istemesede kadın onla zorla birlikte olmak isteyip bi gün adamı ilacla bayıltıp birlikte falan oluyolardı zencinin karısı öğrenip evi terk ediyodu vs. vs. neydi la adı

adını bilmiyorum ama sarışın kadının zenci adamla ilişkiye girmek isteyip zencinin istememesi baya komikmiş :D

Son mesajlar