S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler ben de bir filim sorucaktım bilen acil yazsın yoksa kafayı yiycem walla filim özeti şu filmin başlangıncında krallık donemlerinde geçiyor bu olay tabi bir krallık karların içerisinde başka bir krallıgı feht etti son olarak ta bir kadın kalmıstı karşı krallıgın kraliçesiydi. diyer kral ise onu tek bir şartla öldürmeyeceğini soyledi onunla evlenirse! kadında ilk kabul etmemişti ilk dövüşerek kadın dövüşü kaybetti ve evlenmek zorunda kladı ancak tuhaf olan şu ki kralda tam olarak hatırlamıyorum en güvendiği ve en güçlü bir adamı wardı böyle riskli veya kralın arzu ettiği zamanlarda kralın görüntüsüyle kralın yerine geçiyordu tabi bunu kimse bilmiyordu bazen evledıgı su kralıceyle geceleri ilişkiye gireceginde bile kadın her seferınde zorluk cıkarıyordu kralda baş edemeyince o adamla yer degıstırıyor ve karısıyla o güçlü savaşçı ilişkiye giriyordu ama kralın görüntüsüyle

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Türkçe yazsaydın keşke, hiç bir şey anlaşılmıyor. Kim kimin karısı, bütün krallık tren mi yapıyor? yarım sayfalık paragrafta tek virgül olamaz mı ya? :p

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
arnold schwarzenegger filmi çocuğu bir süper kahraman oyuncağı istiyor o oyuncağı temin etmek isterken başına gelen komik olayları anlatıyor film

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
aradıım film daha yeni yapım 2011 olması azım pek emın deiliö ama adı yüzünden uyuyamadımi filmin sonunda zekı olan adam tuzak kurup düşmanını arkadsının olü olduu evıne cekıyo orya harıka bı plana ölü arksının eskı kamera sistemı odanın yarısını gösteriyo ve bu düşman içeri girince sadce o göürünüyo adam ölü arkadasınında yattıı yatakta adamı öldürüyo bu o anda canlı olarak nette yayınlanıyo ve adam temize cıkıyo dier arkadaşınıda ölen adam vurmuş gbi bi görüntü olşuyo adının unuttum yardım edin lütfen :(

Bahsettiğiniz filmi eğer doğru tahmin ettiysem adını ilk başta hatırlayamadım, başrol oyuncusunun ismini de hatırlayamadım ancak nazi gemisine sabotaj düzenlenmesini konu alan bir filmde oynamıştı, Max Manusun biyografisinde Aksel Hennie oynamıştı. Bahsettiğiniz film Kafa avcıları diye tahmin ediyorum, sahneler o filmde.

fft5_mf952301.Jpeg

Headhunters - Kafa avcıları

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
beyler ben de bir filim sorucaktım bilen acil yazsın yoksa kafayı yiycem walla filim özeti şu filmin başlangıncında krallık donemlerinde geçiyor bu olay tabi bir krallık karların içerisinde başka bir krallıgı feht etti son olarak ta bir kadın kalmıstı karşı krallıgın kraliçesiydi. diyer kral ise onu tek bir şartla öldürmeyeceğini soyledi onunla evlenirse! kadında ilk kabul etmemişti ilk dövüşerek kadın dövüşü kaybetti ve evlenmek zorunda kladı ancak tuhaf olan şu ki kralda tam olarak hatırlamıyorum en güvendiği ve en güçlü bir adamı wardı böyle riskli veya kralın arzu ettiği zamanlarda kralın görüntüsüyle kralın yerine geçiyordu tabi bunu kimse bilmiyordu bazen evledıgı su kralıceyle geceleri ilişkiye gireceginde bile kadın her seferınde zorluk cıkarıyordu kralda baş edemeyince o adamla yer degıstırıyor ve karısıyla o güçlü savaşçı ilişkiye giriyordu ama kralın görüntüsüyle
Arkadaşım ana dili Türkçe olanlar bile anlamıyor yazdığını benim gibi Türkçeyi sonradan öğrenenler ne yapacak :) Hiç abartmadan söylüyorum hiçbir şey anlamadım bu yazıdan 4 sefer okudum xD

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arnold schwarzenegger filmi çocuğu bir süper kahraman oyuncağı istiyor o oyuncağı temin etmek isterken başına gelen komik olayları anlatıyor film
Buraya yazana kadar viki'de arayabilirdin :).
Filmin adı 6. gün

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
arkadaşlar benimde küçükken izlediğim bir film var bir türlü aklıma gelmiyor fil bir komedi filmi . bir bebek var anasını babasını öldürüyorlar sonra bebeği öldürmeye çalışıyor ama bebek tekme tokat dalıyor ve ineğin memesinin sütünü adamın üstüne fışkırtıyor . büyüdüğündede adamın dili hem konuşuyor hemde yemek yiyor . yani çok güzel bir filmdide ismi birtürlü hatırlıyamıyorum siz biliyorsanız söylermisiniz lütfennnnnnn

Bu film orjinal filme sahneler eklenmesi ile çekilmiş ancak anlaşılmıyor. Dediğiniz gibi güzel bir filmdi.Abzürd, uzakdoğu dövüş stillerini ve seslerini ti'ye alan bir film.
Dövüş sanatı - Kung Pow:Enter...

İnternette ki unutulmaz matrix sahnesi

[video=youtube;voaJ-MeeEsI]http://www.youtube.com/watch?v=voaJ-MeeEsI&feature=related[/video]

09.jpg

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
Teşekkürler Hydra Filmin ismi babam söz verdi imiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende bir film alıyorum, ismi bir türlü aklıma gelmiyor, filmin konusu şu ; bir adam eşine süpriz yapıp o geceyi teknede geçireceklerini söylüyor ancak kadın gece uyandığında etrafının kan olduğunu görüyor ve teknenin üst katına çıktığında etrafında polisleri falan görüyor ve eşini öldürmekten suçlanıyor, ama aslında adam eşini başka bir kadınla aldattığı için eşine bu tuzağı kuruyor ve kadın hapishanede gerçeği öğreniyor, lütfen ismini bilen varsa yazabilir mi :(((

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba

ismin Hatırlayamadığım bir film çok eski bir filmdi.Yüzü bembeyaz bir çocuk vardı Annesi ona hamileyken kadını elektrik çarpıyor ama çocuk ölmüyordu.Sonradan Bir bodrum katında büyümeye başlıyor sürekli kitap okuyor o odada yaşıyor kitaplardan bilgiler öğreniyor en etkili sahnesi de okula başlıyor herkes onunla dalga geçiyor ve o sırala yemekhanede oluyor bu olay çocuk eline bir kaşık alıyor telekinezi gibi birşey yapıyor tüm kaşıklar çocuğun kaşığına yapışıyor Bu filmi hatırlayanlar filmin ismini söyleyebilir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Scream 4 diye izlemiştim ama o zaman Scream 4 yoktu. Klasik Scream serilerinden daha daha korkunçtu. 2000'li senelerde izlemiştirm sanırım. Çığlık maskesinden daha farklı maske (dudakları iplikle dikilmiş bi maske) vardı. Öldüren karakter tamamen hayal ürünü birşeydi, yani içinde insan yoktu. Onu öldürmek için de filmle ilgili bantları yakmaları gerekiyodu. Scream 4'tü ama ismi. Var mı hatırlayan?

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba

ismin Hatırlayamadığım bir film çok eski bir filmdi.Yüzü bembeyaz bir çocuk vardı Annesi ona hamileyken kadını elektrik çarpıyor ama çocuk ölmüyordu.Sonradan Bir bodrum katında büyümeye başlıyor sürekli kitap okuyor o odada yaşıyor kitaplardan bilgiler öğreniyor en etkili sahnesi de okula başlıyor herkes onunla dalga geçiyor ve o sırala yemekhanede oluyor bu olay çocuk eline bir kaşık alıyor telekinezi gibi birşey yapıyor tüm kaşıklar çocuğun kaşığına yapışıyor Bu filmi hatırlayanlar filmin ismini söyleyebilir mi ?

Fİlmi Buldum Belki izlemek isteyen olur
Powder-1995.jpg

wd10earx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hani 4-5 kişiyi bir eve kapatıp sonrada kalan 1 kişi paranın sahibi olacak deniyor ...

Fakat en sonunda parayı kazanan kişi bir bavul ve bir sürü parayı kazanmış oturan bavullu insan görüyor :D

Bu filmin adı neydi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eskiden unutkanlık hastalığı olan bir kız var bankacı bi çocuk kızla tanışıp ailesinin güvenini kazanıyor ve kızı tekrar hastalanmış gibi gösteriyor aslında kızın kardeşiyle anlaşmalı servete konabilmek için hatırlayan varmı

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Aradığım film Alman filmiydi sanırım. Lisede geçen, öğrencilerin tek düze yetiştirilmesi (aynı kiyafet,disiplin, kurallar) sonucu olayın büyük boyutlu şiddete vardığına değinen bir filmdi. Lütfen acil lazım... !!!!!!!

wishbone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. bir türlü hatrlayamadığım bu filmi aylardır arıyorum, öyle ki bu bölümü görünce hemen üye oldum. filmi izleyeli en az 7 sene oldu diye hatırlıyorum. pazarda bi cd'ciden almıştım :D üstünde ''Seçkin Erkekler Kulübü'' gibi bir şey yazıyordu. karakterlerden ve olaylardan bi kaç örnek vereyim

Karakterler:
1. üzerinde hint kıyafetleri bulunan bir
2. görünmez bir adam (gayet ukala biri olarak hatırlıyorum)
3. bi şurup içince canavara dönüşen bi adam
4. iyi dövüşen bi kadın :D
5. iyi dövüşen bir adam :D

Olaylar:
1. kaptan filmin bir bölümünde denizden dev gemisini çıkartıyodu
2. görünmez adam kendini gösterebilmek için pudra kullanıyordu. içki içince , içkinin vücudundaki hareketi görülüyordu.
3. evrim geçiren elemanı canavarken yakaladıkları için kalın kelepçelerle bağlıyorlardı sonra adam insana dönüşüp elini kolunu sallayarak kaptanın yanına gidiyordu.
4. karakterden biri kaptanın gemisinin su yüzüne çıktığı bir vakit güzel havada trap atışı yapıyordu.
5. uzun, üstü açık, nostaljik ,cafcaflı bir arabayla düşmanlardan kaçıyorlardı

umarım yeterlidir :D şimdiden teşekkürler ;)

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. bir türlü hatrlayamadığım bu filmi aylardır arıyorum, öyle ki bu bölümü görünce hemen üye oldum. filmi izleyeli en az 7 sene oldu diye hatırlıyorum. pazarda bi cd'ciden almıştım :D üstünde ''Seçkin Erkekler Kulübü'' gibi bir şey yazıyordu. karakterlerden ve olaylardan bi kaç örnek vereyim

Karakterler:
1. üzerinde hint kıyafetleri bulunan bir
2. görünmez bir adam (gayet ukala biri olarak hatırlıyorum)
3. bi şurup içince canavara dönüşen bi adam
4. iyi dövüşen bi kadın :D
5. iyi dövüşen bir adam :D

Olaylar:
1. kaptan filmin bir bölümünde denizden dev gemisini çıkartıyodu
2. görünmez adam kendini gösterebilmek için pudra kullanıyordu. içki içince , içkinin vücudundaki hareketi görülüyordu.
3. evrim geçiren elemanı canavarken yakaladıkları için kalın kelepçelerle bağlıyorlardı sonra adam insana dönüşüp elini kolunu sallayarak kaptanın yanına gidiyordu.
4. karakterden biri kaptanın gemisinin su yüzüne çıktığı bir vakit güzel havada trap atışı yapıyordu.
5. uzun, üstü açık, nostaljik ,cafcaflı bir arabayla düşmanlardan kaçıyorlardı

umarım yeterlidir :D şimdiden teşekkürler ;)
filmimiz büyük bir ihtimal budur ama
http://www.imdb.com/title/tt0311429/ Muhteşem kahramanlar filmin ismi Sean Connery oynuyor 2003 yapımı bir film

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bende bir film sorayım bari düşündüm düşündüm ama bulamadım :D

Filimde bir erkekle kız vardı bunlar birbirine aşıktı işte öyle bişeyler vardı şaka şaka :mrgreen:
Filmin başrol oyuncusu bir kıza aşık oluyor ama kızla konuşmaya cesaret edemiyor :( Sonra bir sabah kız trende onunla konuşuyor. Adamla kız hiç hesapta yokken başka bir şehre gidiyorlar orada eğleniyorlar filan. Kızla adam ne olduğunu hatırlayamadığım bir sebepten dolayı ayrılıyorlar. Kız ayrılınca bir kliniğe gidiyor ve hafızasını sildiriyor. Erkekte tam hafızasını sildirecekken uyku halinde vazgeçiyor. Ama işleme başlandığı için kimseye derdini anlatamıyor. Sonra hafızasının en ücra köşelerindeki olayları filan düşünüyor falan filan :D Hatırlayan biri çıksada bari :(
Birde filmin afişi aklımda buz üstüne yatan kız ve erkek vardı :)

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bende bir film sorayım bari düşündüm düşündüm ama bulamadım :D

Filimde bir erkekle kız vardı bunlar birbirine aşıktı işte öyle bişeyler vardı şaka şaka :mrgreen:
Filmin başrol oyuncusu bir kıza aşık oluyor ama kızla konuşmaya cesaret edemiyor :( Sonra bir sabah kız trende onunla konuşuyor. Adamla kız hiç hesapta yokken başka bir şehre gidiyorlar orada eğleniyorlar filan. Kızla adam ne olduğunu hatırlayamadığım bir sebepten dolayı ayrılıyorlar. Kız ayrılınca bir kliniğe gidiyor ve hafızasını sildiriyor. Erkekte tam hafızasını sildirecekken uyku halinde vazgeçiyor. Ama işleme başlandığı için kimseye derdini anlatamıyor. Sonra hafızasının en ücra köşelerindeki olayları filan düşünüyor falan filan :D Hatırlayan biri çıksada bari :(
Birde filmin afişi aklımda buz üstüne yatan kız ve erkek vardı :)

Sorun şaka değilse sorduğun film sil baştan

eternal-sunshine-of-the-spotless-mind.jpg

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Benimde merak ettiğim bir film var.Yardımcı olursanız sevinirim.Film Hollywood filmiydi sanırsam.Ünlüde biri oynuyor ama çıkaramıyorum.Filmde adam uyandığında ve ya başka bir şey olduğunda kim olduğunu hatırlamıyor.Ama her şeyi önceden yaşamış (planlamış) gibi cebinde otobüs bileti falan buluyor.Bu sayede kurtuluyor.Böle bu tarz film.Anlatım eksik olabilir.Zaten çok zor hatırlıyorum.Teşekkürler.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Olabilir.Ama bir kovalamacının sonunda cebinde buluyordu bileti(En net bu sahneyi hatırlıyorum).Daha önce planlamış gibi ve ya yaşanmış olayları tekrar yaşıyor gibi.