İpTv Şikayet (Param Gasp Edildi)

Bu konuyu okuyanlar

aslanmestan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
wp veya telegram gruplarından alın oradakiler uzun süredir grupta olduğu için herkes tarafından test edilmiş denetlenmiş satıcılar daha güvenli olur. Memnun kalmadığınızda iade durumu olur ve bir sorun olduğunda muhatap bulma sıkıntısı çekmezsiniz

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ya arkadaşım bu konuda 12 aylık 300 TL firma önerisi yapıyorsunuz . O kadar parayı vereceksem bütün maç ve belgeseller dahil listeyi komple gerçek UHD isterim. Ama gerçek UHD çünkü playerdan bakıyorsun 1080p felan yazıyor görüntü çamur gibi anlamadım gitti. Ve bu paraya sağlam sayıda kanallar olmalı sadece tr ve bir iki belgesel ile kusura bakmayın hayırdır derler adama. 300 TL isteyen bir beyfendi hiç test vermiyormuş diğeri de bilgisayar için vermiyormuş hafif atarlı bir arkadaş.

Ben de firma arıyorum çoğu atarlı, kanserli, tehditli bu yaştan sonra abidik kubidik bir şey için dert sahibi olmanızı tavsiye etmem.

Ben şahsen bir ekip ile çalışan daha profesyonel firmalara bakınıyorum.. Malum olaydan sonra bazıları halen tam performansa geçemedi yada TR satışı yok veya pahalı.

FeeLTheFeaR35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ya arkadaşım bu konuda 12 aylık 300 TL firma önerisi yapıyorsunuz . O kadar parayı vereceksem bütün maç ve belgeseller dahil listeyi komple gerçek UHD isterim. Ama gerçek UHD çünkü playerdan bakıyorsun 1080p felan yazıyor görüntü çamur gibi anlamadım gitti. Ve bu paraya sağlam sayıda kanallar olmalı sadece tr ve bir iki belgesel ile kusura bakmayın hayırdır derler adama. 300 TL isteyen bir beyfendi hiç test vermiyormuş diğeri de bilgisayar için vermiyormuş hafif atarlı bir arkadaş.

Ben de firma arıyorum çoğu atarlı, kanserli, tehditli bu yaştan sonra abidik kubidik bir şey için dert sahibi olmanızı tavsiye etmem.

Ben şahsen bir ekip ile çalışan daha profesyonel firmalara bakınıyorum.. Malum olaydan sonra bazıları halen tam performansa geçemedi yada TR satışı yok veya pahalı.
Bende uhd 50 fps bitrate değeri yüksek yayın satışı yapan firma arıyorum.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459

illegal in profesyoneli olmaz.

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
illegal in profesyoneli olmaz.

Hocam, nilsat tv gibi yerler var önceden test ettiğim için güncel testini alamıyorum. Test eden varsa süre bittikten sonra listeyi buraya eklerse iyi olur kanal sayısı az ama hızlıydı. Bir de TR satışı olmayan biptv.net sitesinin kimin bayisi olduğunu bulabilsek on numara olur.Kanal geçişi uydudan hızlı bir de harbi uhd kanallar.

Yasarhakki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evrimtv ( futboltv ) sakın bulaşmayın bu Kişiler parayı aldıktan sonra 1 yada 2 gün sonra yayını kesiyorlar

mustafa3570

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birkaç ay önce mgoldiptv den 1 aylık paket aldım,hesaplı geldi 1 aylık deneyeyim dedim
memnun kaldım sonrada 3 aylık satın aldım,ancak sezonun son 4-5 maçında sapıttı mgoldiptv
çok donmaya başlamıştı ve bir süre maçlarda yayını verememişti
atıyorum ilk yarı yayını veremezsen 2.yarı verebilmişti vs. buna benzer sorunlar işte
yeni iptv arayışına girmiştim,adı bilinen 3-4 siteyi keşfettim,joymaxiptv,germanyiptv falan
zaten iptvsatis.de siteside germanyiptv ile bağlantılı

neyse burayı beğenmiştim gözüm tutmuştu (iptvsatis.de)
çok takıldığım forumlardan birisinde 2-3 arkadaşta tavsiye etmişti
test yayını istemiştim kanal listesini beğenmiştim (2-3 ay önce istedim sanırım test yayınını)
10-15 gün önce buradan (iptvsatis.de) 6 aylık paket satın alacaktım (120 TL) 20 TL eksik diye alamadım
gittim mgoldan 3 aylık satın aldım,para olunca iptvsatis.de sitesinden yine 6 aylık paket satın alırım dedim
kuzen zaten iptv kullandığımı biliyordu bende alayım dedi
mgoldiptv fena değil biraz yatırım yapmışlar ama sen benim almak istediğim yerden al bakalım oranın yayınları nasıl
smart spor,tivibuspor falan donuyor mu bakalım,ikimizde aynı yerden kullanmayalım,orayıda deneyimleyelim dedim
akşam 3 aylık paket satın aldı (75 TL) onun net hızı 4-5 megabit
dün benim mgoldiptv hesabımı verdim,bak bakalım donacak mı dedim
full hd kalitede 30 dk izlemiş 1 kez donmuş,neyse gayet memnun kaldı,çok iyiydi dedi

akşam gs maçını açtı nasıl donuyor mu dedim evet donuyor dedi,sd kaliteye al bakayım dedim yine donuyor dedi
sonra benim mgoldiptv hesabına giriş bakalım donacak mı dedim,suan full hd açık hiç donmuyor dedi
maçı 1-2 kez kısacık donmayla izlemiş

iptvsatis.de sitesine bağlandım durumu anlattım,kuzene sizi tavsiye ettim ama etmez olaydım dedim
sizde sd kalitede donarken mgoldiptv de neden fullhd kalitede donmuyor dedim

banane mgold dan ben kendi yayınlarıma bakarım,ben kaliteli yayın veriyorum
orasının reklamını mı yapıyorsun,bak bakalım ben sitede ne yazmışım 8-10 megabit altında neti olanlar
sorun yaşayabilir,şu kadar ping altında olanlar sorun yaşayabilir yazmısım gördün mü dedi
yemişim pingini net hızını sorum gayet basit dedim,hani benim kuzenin net hızı yetersiz diyorsanız
sizde sd de donarken mgold da neden full hd de hiç donmuyor dedim
baya atarlandı bu tabi,sorum var soru sorcam yazmama rağmen 4-5 kez ne sorusu sorunun cevabını verdimya dedi
forumlarda konu açacağım dedim git nerde açarsan aç ben hepsine cevap veririm benim üyelerim cevap verir dedi
kendisine güveni tamdı yani,iade etmek istiyorum dedim,o zaman adam gibi iade etmek istiyorum diceksin dedi
anlaman mı kıt senin falan filan dedi,terbiyesizlik yapma tehdit etmeyeceksin o zaman dedi
sen iade alıyor musun almıyorsun onu söyle forumlarda konu açacağım,git nerede açıyorsan aç dedi
sizin ikinizinde yayınlarını kapatırım görürsünüz dedi bende kapatmazsan .................... dedim,gitti kapattı

bu arada yeminle mgoldip tv ile hiçbir bağlantım yok,bağlantım olmadığı gibi sorun yaşadığım dönemde
facebook sayfalarından mgold'a baya laf söylemiştim bir daha sizden paket satın almam bu ne rezilliktir falan filan vs.
adam ısrarla banane mgold'dan,sen onun reklamını mı yapıyorsun,ben 10 numara yayın veriyorum falan diyor
resmen parayı gasp ettiler,ben atarlıysam onun yapıcı olması,ılımlı konusması gerekiyordu
bizde netten satış yapıyoruz müşteri beğenmezse iade edin diyoruz,yada gerektiğinde yenisini gönderiyoruz

NOT : mgoldiptv ile hiçbir bağlantım yoktur,hiçbir çıkarım yoktur

iptvsatis.de sitesinin germanyiptv ile bağlantısı / ortaklığı vardır

bu site ilerleyen süreçte site adını değiştirebilir / değiştirecektir
yarın birgün bir iptv sitesine girdiğinizde germanyiptv yazısını görürseniz anlayın ki bu site
MERHABA BEN eurolifeiptv.com dan alıyorum kardeşim herkeze tavsıye
Mesaj otomatik birleştirildi:

birkaç ay önce mgoldiptv den 1 aylık paket aldım,hesaplı geldi 1 aylık deneyeyim dedim
memnun kaldım sonrada 3 aylık satın aldım,ancak sezonun son 4-5 maçında sapıttı mgoldiptv
çok donmaya başlamıştı ve bir süre maçlarda yayını verememişti
atıyorum ilk yarı yayını veremezsen 2.yarı verebilmişti vs. buna benzer sorunlar işte
yeni iptv arayışına girmiştim,adı bilinen 3-4 siteyi keşfettim,joymaxiptv,germanyiptv falan
zaten iptvsatis.de siteside germanyiptv ile bağlantılı

neyse burayı beğenmiştim gözüm tutmuştu (iptvsatis.de)
çok takıldığım forumlardan birisinde 2-3 arkadaşta tavsiye etmişti
test yayını istemiştim kanal listesini beğenmiştim (2-3 ay önce istedim sanırım test yayınını)
10-15 gün önce buradan (iptvsatis.de) 6 aylık paket satın alacaktım (120 TL) 20 TL eksik diye alamadım
gittim mgoldan 3 aylık satın aldım,para olunca iptvsatis.de sitesinden yine 6 aylık paket satın alırım dedim
kuzen zaten iptv kullandığımı biliyordu bende alayım dedi
mgoldiptv fena değil biraz yatırım yapmışlar ama sen benim almak istediğim yerden al bakalım oranın yayınları nasıl
smart spor,tivibuspor falan donuyor mu bakalım,ikimizde aynı yerden kullanmayalım,orayıda deneyimleyelim dedim
akşam 3 aylık paket satın aldı (75 TL) onun net hızı 4-5 megabit
dün benim mgoldiptv hesabımı verdim,bak bakalım donacak mı dedim
full hd kalitede 30 dk izlemiş 1 kez donmuş,neyse gayet memnun kaldı,çok iyiydi dedi

akşam gs maçını açtı nasıl donuyor mu dedim evet donuyor dedi,sd kaliteye al bakayım dedim yine donuyor dedi
sonra benim mgoldiptv hesabına giriş bakalım donacak mı dedim,suan full hd açık hiç donmuyor dedi
maçı 1-2 kez kısacık donmayla izlemiş

iptvsatis.de sitesine bağlandım durumu anlattım,kuzene sizi tavsiye ettim ama etmez olaydım dedim
sizde sd kalitede donarken mgoldiptv de neden fullhd kalitede donmuyor dedim

banane mgold dan ben kendi yayınlarıma bakarım,ben kaliteli yayın veriyorum
orasının reklamını mı yapıyorsun,bak bakalım ben sitede ne yazmışım 8-10 megabit altında neti olanlar
sorun yaşayabilir,şu kadar ping altında olanlar sorun yaşayabilir yazmısım gördün mü dedi
yemişim pingini net hızını sorum gayet basit dedim,hani benim kuzenin net hızı yetersiz diyorsanız
sizde sd de donarken mgold da neden full hd de hiç donmuyor dedim
baya atarlandı bu tabi,sorum var soru sorcam yazmama rağmen 4-5 kez ne sorusu sorunun cevabını verdimya dedi
forumlarda konu açacağım dedim git nerde açarsan aç ben hepsine cevap veririm benim üyelerim cevap verir dedi
kendisine güveni tamdı yani,iade etmek istiyorum dedim,o zaman adam gibi iade etmek istiyorum diceksin dedi
anlaman mı kıt senin falan filan dedi,terbiyesizlik yapma tehdit etmeyeceksin o zaman dedi
sen iade alıyor musun almıyorsun onu söyle forumlarda konu açacağım,git nerede açıyorsan aç dedi
sizin ikinizinde yayınlarını kapatırım görürsünüz dedi bende kapatmazsan .................... dedim,gitti kapattı

bu arada yeminle mgoldip tv ile hiçbir bağlantım yok,bağlantım olmadığı gibi sorun yaşadığım dönemde
facebook sayfalarından mgold'a baya laf söylemiştim bir daha sizden paket satın almam bu ne rezilliktir falan filan vs.
adam ısrarla banane mgold'dan,sen onun reklamını mı yapıyorsun,ben 10 numara yayın veriyorum falan diyor
resmen parayı gasp ettiler,ben atarlıysam onun yapıcı olması,ılımlı konusması gerekiyordu
bizde netten satış yapıyoruz müşteri beğenmezse iade edin diyoruz,yada gerektiğinde yenisini gönderiyoruz

NOT : mgoldiptv ile hiçbir bağlantım yoktur,hiçbir çıkarım yoktur

iptvsatis.de sitesinin germanyiptv ile bağlantısı / ortaklığı vardır

bu site ilerleyen süreçte site adını değiştirebilir / değiştirecektir
yarın birgün bir iptv sitesine girdiğinizde germanyiptv yazısını görürseniz anlayın ki bu site
merhaba kardeşim aynı şekide bende cok magdur oldum fakat mgold da kendını bozdu 6 aydır facebookda alp turk diye brınden alıyorum internet siteleri eurolifeiptv.com diye bı yerden alıyorum alıyorum cok memnunum reklam yapmıyorum sadece ıyı oldugunu kendım kullandıgım ıcın tavsıye edıyorum hakkını verıyorlar ben hıc bıyerde bu kdr ıyı kanal kalitesi gormedım gerçekten tm arkdaşlara tavsıyte ederim fiyat olarakda gercekten fiyat perfonmas olarak ıyı cok teşekkur ederım arkdaşlara herkeze haırlı akşmalar dılerım sadece bır nacıane tavsıye ...

merhaba kardeşim aynı şekide bende cok magdur oldum fakat mgold da kendını bozdu 6 aydır facebookda alp turk diye brınden alıyorum internet siteleri eurolifeiptv.com diye bı yerden alıyorum alıyorum cok memnunum reklam yapmıyorum sadece ıyı oldugunu kendım kullandıgım ıcın tavsıye edıyorum hakkını verıyorlar ben hıc bıyerde bu kdr ıyı kanal kalitesi gormedım gerçekten tm arkdaşlara tavsıyte ederim fiyat olarakda gercekten fiyat perfonmas olarak ıyı cok teşekkur ederım arkdaşlara herkeze haırlı akşmalar dılerım sadece bır nacıane tavsıye ...

Son düzenleme:

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Kime inanalım insan şaşıp kalıyor. Sanırım hiç almamak daha iyi.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Hocam, nilsat tv gibi yerler var önceden test ettiğim için güncel testini alamıyorum. Test eden varsa süre bittikten sonra listeyi buraya eklerse iyi olur kanal sayısı az ama hızlıydı. Bir de TR satışı olmayan biptv.net sitesinin kimin bayisi olduğunu bulabilsek on numara olur.Kanal geçişi uydudan hızlı bir de harbi uhd kanallar.
Test Yayınlarında çözünürlük ve bitrate yüksek gösteriyorlar, iş maç gününe gelince tırt.
broadcity torrent de
1 yillik aboneliğe 6 aylık iptv hediyeymiş.
1080p@60fps verdiklerini iddia ediyorlar.
Denemeyi düşünüyorum.

upss61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yorum yapmak adına üye oldum anladığım kadarıyla herkes üslup durumundan şikayetçi
ben ilk defa iptv kullanıyorum elbette donmalar zaman zaman oluyor
ancak söylediğiniz gibi üslubu sert hiçbir insanla karşılaşmadım olağan üstü kibar ve çözüm odaklı çalışanları var
zaman zaman sistem sıkıntıları olmadı değil ancak her istediğimle farklı dizileri isteğe yönelik koydular ve de zarar telafisi olarak üyeliğimi uzattılar.
alfa iptv kullanıcısıyım ve herhangi bi tanışıklığım yok

aslanmestan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu grupta 3 adet iptv ve grupta 237 kişi var bu iptvleri kullanan kişilerden oluşuyor. 1 aylık deneme hesabı satıyorlar beğenmediğinizde para iadesi yapıyorlar. Gelip deneyebilirsiniz

rugan035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben 5 yıldır kullanıyorum ip tv böyle platformlarda fazla para vermemek gerekiyor tabi bu benim düşüncem ve tanıdık birinden almak daha iyi ben arkadaşımdan alıyorum yıllık verdiğim en fazla 150 tl şükür daha sıkıntı yaşamadım internet hızınız iyise sıkıntı olmuyor fazla. zaten ihtiyacımız olan spor platformu sinema kanalları ve vodları belgeseller bir de isteyen olursa +18 kanalları ve vodları oluyor. Bu konuda yardımcı olabilirim arkadaşın numarasını verebilirim özelden. Dediğim gibi tercih meselesi ama bu zor ekonominin kötü olduğu dönemde çok fazla para yatırma taraftarı değilim. Güvenilir birisini bulmaya çalışın.

Yesillik35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ayn3n

Aynen bende facebooktan buldum eurolifeiptv qdinda hizmet veriyolar gercekten bu zor gunlerde hem flyat açısindan cok yardımcı oldular yayinlar belgesel slnema filmleri cok hosuma gittl tavsiye ederim benden +1 Ref

rugan035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar arkadaşım virüs nedeniyle kampanya başlattı yıllık 120 tl olarak satış yapıyor ve her getirilen 1 kişi için de 3 aylık üzerine ilave yapıyor isteyen olursa özelden yardımcı olabilirim

Yesillik35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullqndigim eurolifeiptv bu zor zamanlarda cok guzelfilmler ekliyor fiyat konusunda gerçekten de kampanyali fiyatları var tavslye ederim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,906
Ben televizyon açınca evdekiler baya seviniyor gün nereden doğmuş diye. :D
Basit Çatı anteni kullanıyorum memnunum. Donma filanda yok üstelik bedava. Tavsiye ederim.

Yanlış duymadınız bedava ya nasıl olur bu diye sesinizi duyar gibiyim

zeroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 5 yıldır kullanıyorum ip tv böyle platformlarda fazla para vermemek gerekiyor tabi bu benim düşüncem ve tanıdık birinden almak daha iyi ben arkadaşımdan alıyorum yıllık verdiğim en fazla 150 tl şükür daha sıkıntı yaşamadım internet hızınız iyise sıkıntı olmuyor fazla. zaten ihtiyacımız olan spor platformu sinema kanalları ve vodları belgeseller bir de isteyen olursa +18 kanalları ve vodları oluyor. Bu konuda yardımcı olabilirim arkadaşın numarasını verebilirim özelden. Dediğim gibi tercih meselesi ama bu zor ekonominin kötü olduğu dönemde çok fazla para yatırma taraftarı değilim. Güvenilir birisini bulmaya çalışın.

Merhaba. Rica etsem benimlede paylaşabilir misiniz.

Sosyaladam@43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ozaman siz henüz jurgeniptv ile tanışmamışsınız adamlar çok ilgili ve sorun hiç yaşamadım aklıma birsey takılsa soruyorum. Bir kere bile terslemediler beni gayet nazik ve kibarlar yayınları çok stabil hiremco cihazımla sanki orginal izliyorum kesinlikle tavsiye ederim

turkosathd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar www.hdiptvsatisi.com - www.turkosat.com buralardan iptv alan varmi.yayinlar gitti kimseye ulasamiyorum siteler kapali.patladimi acaba.tesekkürler.

Merhabalar efendim linklerimiz değişti üyeliğiniz sorunsuz şekilde devam etmektedir turkosatiptv.net adresine bağlanarak istediğiniz cihaza kurulum yaptırabilirsiniz izleyemediğiniz süreyide iletiniz size hediye süre vererek hatamızı telafi edelim sizlere iyi hizmet boynumuzun borcudur sizin gibi başka müşterilerimiz var ise web sitemize bağlanarak mağduriyetlerini giderebilirler anlayışınız için teşekkür ederiz. Patlama kapanma gibi birşey kesinlikle söz konusu değildir iyi forumlar dileriz...

SaDRaZaMm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet. Nasıl oluyor [emoji16]
Ben televizyon açınca evdekiler baya seviniyor gün nereden doğmuş diye. :D
Basit Çatı anteni kullanıyorum memnunum. Donma filanda yok üstelik bedava. Tavsiye ederim.

Yanlış duymadınız bedava ya nasıl olur bu diye sesinizi duyar gibiyim

SaDRaZaMm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
IBAN da atayım mı fakirliğin dibi için [emoji1787][emoji23][emoji1787] bedava IPTV için şuan piyasanın en iyisi SineVid %99 ondan bahsedion zaten [emoji13]
Şaşırdın demi? Hele çok şaşıracaksınız.
Fakirliğin ne olduğunu damarlarınızda hissetmelisiniz onun nasıl olduğunu anlamanız için.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Forumda yasadışı şeylere izin vermiyor fakat iptv izin veriliyor değişik.

ycayci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu grupta 3 adet iptv ve grupta 237 kişi var bu iptvleri kullanan kişilerden oluşuyor. 1 aylık deneme hesabı satıyorlar beğenmediğinizde para iadesi yapıyorlar. Gelip deneyebilirsiniz
merhaba ben 3b almak istiyorum referans istiyorlar. siz kullanıyor musunuz hala? bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

Son mesajlar