iPhone3GS ! hakkında.. Tavsiyeleriniz

Bu konuyu okuyanlar

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugünden itibaren S3'ü sattım .. Büyük olduğundan dolayı sıkıntı çıkarıyordu ..
Gidip 2 adet 3GS Sipariş verdim .. İphone 4'ün kasasını sevmiyorum ..

2 telefon bana 1100 liraya patladı ..
Birisi 16 GB diğeri 32 Gb özel üretim'di galiba..

Telefonları yarın alacağım sizce uygunmudur ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 verdin 3gs mi aldın ? Hemde iki tane ... komik bi durum açıkçası

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
umarım s3 ün hızından sonra 3GS nin hızı seni üzmez pişman ettirmez..

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ettirmez zaten fazla takılan bi insan değilim.. S3 'den memnundum zaten fakat cebime bile zor falan oluyordu .. 3gs benim için en yararlısı..

syktv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bir yıla yakın 8 gb'lık 3GS var.Bu benim ilk akıllı telefonum olduğumdan çok seviyorum.Hiç android kullanmadım ama iOS güzel bir işletim sistemi.Tabi jailbreak gerekiyor ki ilk jailbreak'imi yaparken telefonu bozuyordum ama düzeldi.4 ve 4S kadar olmasada hala tercih edilecek bir model.iOS 4.3'ten 5'e geçince telefon yavaşladı ama iOS 6'da daha iyi gibi.İyi bir tercih yapmışsın.

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sana tek önerim ios 6 ya güncelememe olacaktır. Telefon ios 6 da çok takılıyor. Yakın bir arkadaşımda var, her hangi bir uygulamayı açarken rahat 7-8 saniye bekletiyor. Kimileri için sinir bozucu..

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
birini iphone 4 yapsaydin

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Alırken cebine sığıyordu da sonradan mı sığmamaya başladı? Ayrıca, neden iki adet? :)

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
S3 satıp 3GS almak gerçekten ilginç olmuş.
S3'ü büyük bulmanı çok iyi anlıyorum ama, yani kasasını sevmiyorsun o da ok ama, 3GS de çok eski, acayip yavaşlatacaktır.
ben de iOS6'ya güncellememeni tavsiye edeceğim.

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S3 cidden hiç ergonomik değil,
Özellikle tek elde kullanım falan imkansız. Bekçi telsizi gibi telefon yapmaya gerek yok. Zaten kasaları cidden çok kalitesiz be plastik. Ama keşke 4 yada 4s alsaydın. Hem 3gs den daha iyi bence kasası. 3gs de çünkü kronik kulaklık girişi 2 haftada çatlıyacak. Diğer bir neden ise çoğu uygulamanın artık diğer cihazlarında ağır kalması. Diyeceksinki uygulama o kadar çok kullanmıyorum. Ama hiç değilse whatsapp gibi app lar bile güncellemelerde kasıyor.

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonlar elime geçti arkadaşlar..
16 Gb olanın resmini koydum..
iphone3gs16gbsifirdanfa.jpg

Sizce ios6 kurmalımıyım ?

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanlış görmüyosam beyazın arkası çatlamış

burnin26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ürün 2.el gibi görünüyor,3gs iyi bir telefon hernekadar üst modelleri olsada ve şu aralar makul fiyatları sıfırlarının bile

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en iyisini yapmissin kardesim ben nerdeyse hemen hemen galaxy serilerinin hepsini kullandim galaxy s3 aldim en sonunda fakat telefon cok buyuk ve kalitesiz malzemede yapilma. sadece bir kere yataktan dustu ses kisma tusu kirildi aksamina ekran isigi zor gorunuyordu onu sattiktan sonra gidip ucuz bir gio aldim abuk subuk biseydi araynin ekranda ismi gorunmuyordu bazen hatti gormuyordu derken sinirlendim firlattip kirdim ve bir daha samsungun android telefonlarindan uzak durmayi tercih ettim ve i phone almayi tercih ettim 4s yada 3 s alicaktim ama 3s in goruntusu hosuma gittigi icin onu aldim kullaniyorum canavar bi telefon bir kere galaxy s3 cok iyi ozeliklerde olabilir ama iscilik ve malzeme kalitesiz aga en azindan i phone da kalite ve iscilik farki yap ve degistirmeye deger....