MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
ben AirPods 2 yi beklemeyin demedim ki 256 yerine airpods alın dedim ;)

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Airpower tanıtılırken altında 1.nesil AirPods kablosuz şarj olmaz yazdı.
--- Gönderi Güncellendi ---

AirPods kullanıyorum şimdi ki aklım olsa beats solo 3 alırdım.
İkisinin kategorisi farklı bence. Bende de powerbeats wireless var. Ama airpods bir rahatlık resmen.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Airpower tanıtılırken altında 1.nesil AirPods kablosuz şarj olmaz yazdı.

AirPods kullanıyorum şimdi ki aklım olsa beats solo 3 alırdım.

İyi de 2.nesil derken sadece şarj kutusu yenilendi kablosuz şarj desteği getirildi wtf

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şahsen benim fikrim kesinlikte parasını hakeden bir telefon değil plus kullananlar için ekran çok dar ve plusda en üst sağ sol köşelere parmağınız yetişmezse orta tuşa çift dokunmada ekranı aşşa cekiyordu bunda o özelliği göremedim sanmıyorum ama varsa da nasıl kullanılacağını bulamadım ekran dar uzun olduğu için tek elle kullanmak oldukça zor ön kamera portre özelliği var olmasaydı daha iyi di sahne ışığı modu aşırı derece kötü tuş açmak Touch ID de daha rahat tı tek tıkla açılıyordu telefonun şarj % si gözükmüyor ancak denetim merkezini açarak görebiliyorsunuz onun dışında zaten çok bir yenilik yok illa iPhone alacaksanız 7 & 8 plus daha iyi seçenek benim şimdilik gözlemlediğim olumsuzluklar bunlar.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Şahsen benim fikrim kesinlikte parasını hakeden bir telefon değil plus kullananlar için ekran çok dar ve plusda en üst sağ sol köşelere parmağınız yetişmezse orta tuşa çift dokunmada ekranı aşşa cekiyordu bunda o özelliği göremedim sanmıyorum ama varsa da nasıl kullanılacağını bulamadım ekran dar uzun olduğu için tek elle kullanmak oldukça zor ön kamera portre özelliği var olmasaydı daha iyi di sahne ışığı modu aşırı derece kötü tuş açmak Touch ID de daha rahat tı tek tıkla açılıyordu telefonun şarj % si gözükmüyor ancak denetim merkezini açarak görebiliyorsunuz onun dışında zaten çok bir yenilik yok illa iPhone alacaksanız 7 & 8 plus daha iyi seçenek benim şimdilik gözlemlediğim olumsuzluklar bunlar.

Ekranın aşağı inmesi iPhone X de var ayarlardan erişebilirliğin açık olması lazım açıksa ekranın alt kısmından safari Mesajların olduğu yerden hızlıca alta doğru kaydırınca oluyor ama alışmanız lazım tabi alt kısımdan çekmeniz lazım yani

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ekranın aşağı inmesi iPhone X de var ayarlardan erişebilirliğin açık olması lazım açıksa ekranın alt kısmından safari Mesajların olduğu yerden hızlıca alta doğru kaydırınca oluyor ama alışmanız lazım tabi alt kısımdan çekmeniz lazım yani
Erişebilirlikte neyi açmam gerek Suan yapıyorum ve olmuyor :(

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Ben note 8 den geçtim. Telefon farklı duruyor herşeyiyle. Ama arkadaşın dediği gibi geliştirilmesi gerekiyor yazılım tarafında.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
yazılım desteği ios 12'de düzelecektir. ilk sürüm böyle olması normal

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Ya ios 10 da aşağıdan yukarıya kaydırdıgımızda kulaklık baglantı sectigimiz yer vardı bunda yok mu

Ayarlara gir cok ugrastırıyor

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bugün cihazı inceledim bildiğin s8 in çentiklisi olmuş ama ekran ve ses olarak daha başarılı s8 den yalnız biraz ekran bana sarı geldi incelerken True tone beyazlığı azalt seçeneğini iptal ettim 7 plus a göre daha az sarıydı sizin X'lerde öyle mi acaba
Artıları
Ekran kaliteli
Face ID çok iyi çalışıyor
Ön kamera da portre modu
Kullanılan malzeme ve kilit tuşunun basma rahatlığı
Ses gür çıkıyor açtığımda yeri göğü inletti
Eksileri
Çentik
Uygulamaların iki hareket ile kapatmak
Uygulamalar optimize değil oyunlarda yatay modda çentik oyunun içinde oluyor o da bir oyunun içine alarak oynuyorsunuz çentiği
Şarj yüzdesinin gözükmemesi

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Çentiğe rağmen çok beğendim telefonu. Batarya takıntım olmasa pahalı mahalı demem alırım

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Samsung'un hızlı kablosuz şarj cihazıyla x şarj oluyor mu bilen var mı ?

Airpower'e 1000 tl veremem.

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Oluyor .. Aynı, ikisi de chi standarttı benim bildiğim

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Samsung'un hızlı kablosuz şarj cihazıyla x şarj oluyor mu bilen var mı ?

Airpower'e 1000 tl veremem.
1000 tl mi ki ya fiyatı belli mi
Bu arada instagramda ses açma olayına ne diyorsunuz. Çok saçma değil mi sizce arkadaki bar ses açıp kısarken çektikten görünmüyor

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Samsung’un hızlı şarj standı iPhone x’i şarj eder ama hızlı edemez X’in desteği yok o konuda

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
1000 tl mi ki ya fiyatı belli mi
Bu arada instagramda ses açma olayına ne diyorsunuz. Çok saçma değil mi sizce arkadaki bar ses açıp kısarken çektikten görünmüyor

900-1000 tl arası olacakmış veremem o parayı maalesef.

Uygulamalara güncelleme gelir hocam dert etmeyin.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
teknoloji marketlerde üstlerine koyun çaktırmadan. oluyorsa alın olmuyorsa almayın;)

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bu çentik oyunları çok etkiliyor acaba 8 plus'mı alsam bilemiyorum Plus'ta yatay modda rahat rahat oynarken bunda sol köşedeki çentik rahatsız ediyor

exalibur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler airpower a gerek yok benim gibi bu iki arkadası alın gerisini dusunmeyin

Ekli dosyalar

• 20171124_090830.jpg
    20171124_090830.jpg
    254.8 KB · Görüntüleme: 553
  • 20171124_090758.jpg
    20171124_090758.jpg
    236.5 KB · Görüntüleme: 511