Soru İphone sıfırladıktan sonra ve sattıktan sonra veriler geri gelebilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

zesuısef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba İphone 11 imi satalı 5 ayın üzerinde oluyor neredeyse sattım ve aklıma takılan bir soru var ve aklımı kurcalıyor çok fazla ben iphone 11 imi satmadan önce kişisel icloudumdan çıkış yapıp iphoneumu bul özelliğini kapatıp verilerimi yedekleyip sonra sim kartımı da çıkartarak ayarlardan tüm ayarları ve verileri sil seçeneğine tıkladım buraya kadar herşey iyi hoş görünüyor tabi ama aklımı kurcalayan şu internette baktığım zaman icloud itunes haricinde telefonun kendisinden verileri geri alma kurtarma görebilmeyi sağlayabilen uygulamalar var benim sorum şu eski verilerim benim kişisel fotoğraflarım videolarım gibi şifrelerim gibi o iphone 11 i kullanırken mevcut olan verilerimi yeni satın alan arkadaş aklına esip te öylesine şurdan telefona neler yüklenmiş neler varmış neler olmuş diyip o uygulamalardan birine hatta paralı olanlarda olabilir parasını verip merak edip bakarsa bir şekilde benim kendi verilerim ortaya çıkabilir mi herşey sıfırlanmış iclouddan çıkış yapılmış bulabilir mi görebilir mi ben kullanırken mevcut olan verilerimi icloud olmadan böyle bir şey mümkünmüdür aklımı çok kurcalıyor çünkü kullandığım ilk iphoneydi denebilir ve iphone apple cihazlar hakkında pek bir bilgiye sahip değilim androidde herşey mevcut herşey yapılabilir bulunabilir evet ama bu apple cihazlarda böyle bir şey olabilir mi diye çünkü araştırınca o uygulamalar yapabiliyor muş lütfen bilen cevaplayabilir mi huzursuzum çok şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.
dry.gif