iPhone 7 Plus - Yedek yükleme ve sonrası gelen sorunlar

Bu konuyu okuyanlar

lanna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba,

Telefonumu itunes yardımıyla yedekleme yapıyorum. Daha sonra bu yedeklemeyi yüklüyorum. Buraya kadar sorun yok, sonrasında ise merhaba ekranı geliyor bildiğiniz gibi. Apple kimliğimi soran ekrana geldiğinde, mail ve şifremi giriyorum. Sonrasında "iCloud ayarları güncelleniyor" ekranı geliyor. Sonra tekrar başa atıyor. Wifi seçiyorum ve tekrar apple kimliğimi soruyor. Tekrar girdiğimde aynı işlem başa dönüyor. 2 saat boyunca 200 kere girdim belkide ama sonuç nafile. ios güncellemeleri geldikten sonra tepkiler değişmeye başladı. Şimdi icloud ayarları güncelleniyor ekranında kalıyor. 20 saat kadar wifi ye bağlı şarjda beklememe rağmen bu ekran geçmedi. Bende kapatıp tekrar açtım ve apple kimliği soran ekranı bu adımı atla diyerek telefonu başlattım. Bu şekilde 3-4 aydır kullanmaya çalışıyorum. Telefonda birçok sorun donmalar oluşuyor. Uygulamalar güncellenmiyor, icloud ayarlarını yapamıyorum, sürekli apple kimliğimi soruyor. Doğru giriş yapmama rağmen bilinmeyen bir hata oluştu hatası alıyorum ve tekrar soruyor. Hesaplar ve parolalar ekranına giremiyorum, bazen smsler görünmüyor reset atıyorum öyle düzeliyor, fotoğraf çekiyorum albüme kaydetmiyor çok çeşitli sorunlarla karşılaşıyorum. Telefonu sıfırladım, en güncel ios sürümlerini kurdum.sorunlar devam ediyor. Yeni iphone olarak ayarladığım da, sorunlar kayboldu izlenimi aldım fakat bu sefer yedek dosyalarımdan mahrum kaldım. Whatsapp verilerini icloud a yükleyemiyorum, apple kimliği giriş yapma sorunu yaşadığım için. Windows üzerinden icloud apple gibi yerlere hesabımla giriş yapabiliyorum, şifremde sorun yok fakat telefondan yapamıyorum.

Fotoğraflar, rehber, smsler, takvim, notlar ve whatsapp verilerim haricinde hiçbir yedeği istemiyorum. Telefonu sıfırlayıp sadece bu yedek verilerimi yüklemenin yolunu bulsam acaba düzelir mi?
İzmir içinden bu sorunlara karşı destek alabileceğim bir yer var mı?

Son mesajlar