iPhone nasıl oyun atılır vb?

qmero

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi günler bana iphone 3 hediye geldi ve bu konuda hiç bir bilgim yok.iphonede dosyalarım gibi bir bölüm varmı ? ve de iphoneye oyun vb nasıl atılır ? itunesi duydum ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum.geniş bir biçimde anlatabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

qmero

Asistan
Reaksiyon puanı
0
usb kablosuyla atılmaz mı ? benim telefonda int yok da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İphone'muz olsaydı söylerdik gardaş yok işte bizde iphone ohpone :D

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ozaman iTunes'e bağlayıp oradan appStore'a girip atacan.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Kardeşim telefonuna jailbreak yapman gerek, yapmadan asla bilgisayardan oyun yükleyemezsin, yüklersin ama appstore üye olup kredi kartı girmen gerek hesaba, sanırsam sende 3gs var, ona bu linke bak, yapabiliyorsan yap yapamıyorsan iyi tanıdığın bir telefoncuya götür jailbreak yapsın sonra bana özel mesaj at, full oyun ve program atacağın bir site vereceğim. usb kablo ile atıyorsun telefondan bir tıkla yüklüyorsun,

jailbreak yapmak için buraya bak
http://forum.shiftdelete.net/iphone/237867-ios-5-0-1-untethered-jailbreak.html

qmero

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim telefonuna jailbreak yapman gerek, yapmadan asla bilgisayardan oyun yükleyemezsin, yüklersin ama appstore üye olup kredi kartı girmen gerek hesaba, sanırsam sende 3gs var, ona bu linke bak, yapabiliyorsan yap yapamıyorsan iyi tanıdığın bir telefoncuya götür jailbreak yapsın sonra bana özel mesaj at, full oyun ve program atacağın bir site vereceğim. usb kablo ile atıyorsun telefondan bir tıkla yüklüyorsun,

yok s değil

benim internet vınn olduğu için bilgisayar interneti görmüyor appstore bağlanmıyor

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ıPhone 3g de fruıt nınja zor oynanıyor bence hıc ugrasma.

qmero

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ıPhone 3g de fruıt nınja zor oynanıyor bence hıc ugrasma.
yoo baya güzel oyunlar yüklemiş bi akrabam.onunda iphone 3g var

ha bide benim sürümüm 4.1 ve de biraz kasıyo bunu nasıl düşürebiliriz?

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18

Yanlış bilgi verme , bol sayıda bedava uygulama mevcut.Sana yeticeğini umuyorum. Bu arada iPhone 3g nin üretimi durmamışmıydı :D

yoo baya güzel oyunlar yüklemiş bi akrabam.onunda iphone 3g var

ha bide benim sürümüm 4.1 ve de biraz kasıyo bunu nasıl düşürebiliriz?
Androidde Rom diye bir program var iosda varmı bilmem ama araştır derim.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Kardeş iphone ücretsiz uygulamar kısıtlıdır benim dediğim full sürümdür,

Androidde rom diye bir uygulama yok ve rom demek androiddeki işletim sisteminin adıdır

mesela

android 4 custom rom yani orjinal rom demek

rom iphone da yoktur, yanlış bilgi vermeyelim, 2 yıla yakındır android kullanıyorum ve iphone ile aşina oldum, 2 tarafıda iyi biliyorum,

qmero

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu jailbreak işlemi pahalı bi işlem mi ?

ben telefona format attırdım.ama önceden jailbreak yapılmıştı.yeniden yaptırmam gerekir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
(film için) Şarzın kablosu usb kablosu ya ıphone bağla sonra sağ yukarda ıphone var ona tıkla aşağıda ayarlar var örnek av player gibi indirdiğin filmi o boğluğa sürükle ve bekle yüklensin....