İphone çalındı. Bir bakar mısınız ?

Bu konuyu okuyanlar

precious__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
İphone çalındı. sonra polis buldu allahtan. Ancak hırsız kendi icloud hesabını girmiş. Şimdi de çıkamıyorum hesaptan. Telefoncular bu şifreyi kırar mı ? Ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Telefonun faturası duruyor ise Apple destek ile iletişime geç yardımcı oluyorlar.
Diğer türlü iCloudun kırılmasının çok zor olduğunu biliyorum. Çoğu telefonun iCloud u unutulmuş diye yedek parçaya çıkan çok telefon var.

precious__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Telefonun faturası duruyor ise Apple destek ile iletişime geç yardımcı oluyorlar.
Diğer türlü iCloudun kırılmasının çok zor olduğunu biliyorum. Çoğu telefonun iCloud u unutulmuş diye yedek parçaya çıkan çok telefon var.
telefonu belçikadan aldığım için fatura mevcut değil. Belçika apple storu arasam faturayı çok şişirir. Telefonum çok mü oldu ya

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
telefonu belçikadan aldığım için fatura mevcut değil. Belçika apple storu arasam faturayı çok şişirir. Telefonum çok mü oldu ya
Apple bunun için sizden para almaz. Yapmanız gereken telefonun sizin olduğunu ispat etmek. Ayrıca Apple TR de bu konuda yardımcı olabilir.
Diğer türlü işlem yapılıyor mu bilmiyorum.

precious__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Apple bunun için sizden para almaz. Yapmanız gereken telefonun sizin olduğunu ispat etmek. Ayrıca Apple TR de bu konuda yardımcı olabilir.
Diğer türlü işlem yapılıyor mu bilmiyorum.
fatura olmadan da nasıl ispat edebilirim ki hiç zannetmiyorum kardeşim ya

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Telefon çalındığında senin iCloud hesabın girili değil miydi hırsız bunu açması imkansız nasıl bulunduğunda hırsızın iCloud giriliydi.

precious__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Telefon çalındığında senin iCloud hesabın girili değil miydi hırsız bunu açması imkansız nasıl bulunduğunda hırsızın iCloud giriliydi.
Benim hesabım giriliydi. Polis bana teslim ettiğinde hırsız telefonu sıfırlamıştı, parmak izi bile eklemişti. İcloud hesabı girmişti.Tabi benim sim kartı çıkarmış. Polis bana telefonu teslim etti ama orada hiç iclouda bakmak aklıma gelmemişti. Şimdi tekrar karakola gitsem mi acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü polis bana telefonu verirken hırsızdan şifreleri kaldırmasını istedi parmak izini falan kaldırdı. İcloudu kaldırmamış. Ben bütün şifreler kaldırıldı diye teslim almıştım. Bilseydim almazdım yani