• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

İphone batarya

Bu konuyu okuyanlar

Oktay1925

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar selam iphone 7 telefonumun bataryasını servisde değiştirdim ancak istediğim kadar verim alamıyorum sanki çabuk ısınıyor. Apple destekle konuştum zamanla telefon ile batarya senkronize olucak dediler bu doğrumudur ?

Reaksiyon puanı
4,674
Arkadaşlar selam iphone 7 telefonumun bataryasını servisde değiştirdim ancak istediğim kadar verim alamıyorum sanki çabuk ısınıyor. Apple destekle konuştum zamanla telefon ile batarya senkronize olucak dediler bu doğrumudur ?
İPhone 7 zaten çok ısınıyor artık.

Oktay1925

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Neden eskiden değil de şimdi ? Güncellemeler mi ?

MutluAslan

Doçent
Reaksiyon puanı
429
Neden eskiden değil de şimdi ? Güncellemeler mi ?
duyduğuma gore iphone 7 iphone 6 gibi telefonlari bilerek kastirtiliyorlar.Yeni telefonlari tercih etmeleri icin.(konu hakkinda fikrim yok sadece vatan bilgisiyar çalisani bu bilgiyi verdi)

Oktay1925

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anladım teşekkürler

ertucift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Doğru
Mesaj otomatik birleştirildi:

duyduğuma gore iphone 7 iphone 6 gibi telefonlari bilerek kastirtiliyorlar.Yeni telefonlari tercih etmeleri icin.(konu hakkinda fikrim yok sadece vatan bilgisiyar çalisani bu bilgiyi verdi)
Kastırmıyorlar sadece son güncellemeleri getirmiyorlar. O da gayet mantıklı iphone 12 kullanıcısının aldığı hizmetle 6-7 kullananın arasında mutlaka bi fark olması gerekir. Ben İphone 6 kullanıyorum ve gayet memnunum İos 13 güncellemesini almadım fakat telefonuma hala mevcut sürüm güncellemeleri geliyor. Sonuçta her cihaza aynı hizmeti sağlarlarsa hiç kimse model yükseltmez.

Son mesajlar