İphone batarya

Bu konuyu okuyanlar

Oktay1925

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar selam iphone 7 telefonumun bataryasını servisde değiştirdim ancak istediğim kadar verim alamıyorum sanki çabuk ısınıyor. Apple destekle konuştum zamanla telefon ile batarya senkronize olucak dediler bu doğrumudur ?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Arkadaşlar selam iphone 7 telefonumun bataryasını servisde değiştirdim ancak istediğim kadar verim alamıyorum sanki çabuk ısınıyor. Apple destekle konuştum zamanla telefon ile batarya senkronize olucak dediler bu doğrumudur ?
İPhone 7 zaten çok ısınıyor artık.

Oktay1925

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Neden eskiden değil de şimdi ? Güncellemeler mi ?

Oktay1925

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anladım teşekkürler

ertucift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Doğru
Mesaj otomatik birleştirildi:

duyduğuma gore iphone 7 iphone 6 gibi telefonlari bilerek kastirtiliyorlar.Yeni telefonlari tercih etmeleri icin.(konu hakkinda fikrim yok sadece vatan bilgisiyar çalisani bu bilgiyi verdi)
Kastırmıyorlar sadece son güncellemeleri getirmiyorlar. O da gayet mantıklı iphone 12 kullanıcısının aldığı hizmetle 6-7 kullananın arasında mutlaka bi fark olması gerekir. Ben İphone 6 kullanıyorum ve gayet memnunum İos 13 güncellemesini almadım fakat telefonuma hala mevcut sürüm güncellemeleri geliyor. Sonuçta her cihaza aynı hizmeti sağlarlarsa hiç kimse model yükseltmez.