iPhone ile 1 haftam

Bu konuyu okuyanlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Arkadaşlar geçen hafta Salı günü sıfır Apple İPhone 14 aldım…

Daha evvel Apple iPhone 7 Plus (2016-2019) arası kullanmıştım…

Şimdi eski tecrübem ile yeni tecrübem arasında ne farklar var yüzeysel olarak bahsedeceğim…

Telefonun incelemesini zaten SDN yapmış YouTube’de görebilirsiniz.Birebir ne söylüyorlarsa doğrudur…

1 - Apple İCloud’u artık tıpkı androiddeki gibi Apple ekosistemi içerisinde serbest bırakmış…Eskiden hemen her yaptığım işte bir iCloud’a takılırdım…Şimdi telefonu kurcalamasam iCloud’u gördüğüm yok…Android kadar serbest hale gelmişler…

İOS’un hem güvenli hem stabil hemde serbest olması mükemmel olmuş ben beğendim…

Müzik felan zaten artık pek indirenin olduğunu düşünmüyorum…

Birçok müzik uygulaması var…YouTube müzik App müzik bunlara örnek yani istediğim müziği buralardan bulup dinliyorum…Eski Samsung telefonumda da hiç müzik indirmemiştim…Müzik indirmek bana artık kısıtlama gibi geliyor…

2 Eski telefonumun pili yetmezdi…
Şimdi sıkı kullanımda bir günüme yetiyor…

Birde Apple gerçekten telefonu olsun ve telefon için sattığı aksesuarlar olsun çok kaliteli üst düzey ürünler satıyor…Bu sayede gerçekten bir telefon aldığımı hissettim ve bir müşteri olarak satın aldığım aksesuarlardan son derece memnun kaldım…

Apple ekosisteminde bu sorunlar benim iPhone almamama sebep oluyordu…
Bizim gibi eski müşterilerini dinleyip ekosistemde bir değişikliğe gidilmesi beni gerçekten memnun etti…

Şuanda Apple’den artık ayrılmayı düşünmüyorum…Hatta ailemi de iPhone’ye geçireceğim…

Teşekkür ederim…