iPhone 7 vs iPhone SE

Sizce Hangi Telefon

• iPhone 7

Kullanılan: 26 76.5%
  • iPhone SE

Kullanılan: 8 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    34

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
BLK-CF61-unit.jpg

en baba çöp bu iphone se gene çok iyi...

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
4 inç diyorum telefonu az daha gozunuze yakin tutunda okuyabilesiniz yorumlari okuyamadiginizdan fanatiklik yapiyorsunuz

YusufArslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
senin o dediğin ukt 10 sene önce çekilmiş ukt bi tek ordaki uktye göre sen teli yorumlarsan senden çok çekeceği var bu milletin her yiğidin yoğurt yiyişi farklı olur o ukt zamanında 16 gb vardı onuda hatırlatırım 32 yokdu apple kendısıde söylüyor hafıza nekadar çok olursa hızı oda etkıleyecektir diye bir dünya insan iphone Se den memnun googlede hiç şikayeti olmayan bir cihaz neredeyse okadar insan tavsiye ediyor bi sen kötülüyon tek sen akıllısın zaten zeka fışkırıyor şimdi diyecek o memnun olanlar Apple fanı samsungun milyonlarca mağdur ettiği kullanıcıları ne fanı acaba hadi boş tatava yabma burada iphone çöp değil senn beynin çöp o yüzden işsiz işsiz burada milleti yanlış yönlendiriyon bende sana inat SE sayende kusursuz tel kullanıyorum :D murat senin beynin kaç çekirdek gözlerin 0.0 mp onu anladımda beynin kaç çekirdek :D:D:D

Telefonda Kamera Benim İçin Kritik Önem Taşıyor. ShiftDelete Testinde Arka Kameranın İyi Olduğu Söylenmişti Ancak Ön Kamera Konusunda Kararsızım. Rica Etsem Elinizde iPhone SE'nin Ön Kamerası İle Çekilmiş Gündüz ve Gece Fotoğraflarından 1-2 Tane Atabilir Misiniz.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Telefonda Kamera Benim İçin Kritik Önem Taşıyor. ShiftDelete Testinde Arka Kameranın İyi Olduğu Söylenmişti Ancak Ön Kamera Konusunda Kararsızım. Rica Etsem Elinizde iPhone SE'nin Ön Kamerası İle Çekilmiş Gündüz ve Gece Fotoğraflarından 1-2 Tane Atabilir Misiniz.
profil resmim ip SE ön kamerasından çekildi detaylı foto alttaki linkte bakabilirsin bu gündüz çekimi gece olsun gecede çekeyim atarım zifil karanlıkta :D
https://i.hizliresim.com/ZZr8XG.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
SDN doğruyu söylemişl ama o kamera iki sene öncenin iyi kamerası sen düşün sadece gündüz iyi fotoğraf çekebilen kamerası :) Ön kamerası zaten rezalet. iPhone 7 al kardeşim benden sana tavsiye . İnternetten 6S(SE ile aynı) 7 nin düşük ışık karşılaştırmalrını izle gece 7 bariz daha iyi

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
16,118
forumun resim yükleme şeyini kullanın tam resim olsun.
iphone se her türlü yeterli.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
forumun resim yükleme şeyini kullanın tam resim olsun.
iphone se her türlü yeterli.
bencede yeterli daha ne olsun röntgenmi çekecek ha ip7 SE den iyimi iyi tabiki kötü demek saçma olur ama neye göre iyi ois desteği kamera stereo hoparlör sadece bukadar ip SE 7 ile aynı hıza sahip şarzı daha uzun süre dayanıyor geceden şarzdan çıkardgmda sabah bakınca 4 5 diş şarz gıtmıor %100 şarz edip çıkarttım 12 saat sonra baktığımda tekrar %100dü ve 3 dkkalıkda tel görüşmesi yaptım halada %100dü gece 3de şarzdan çektim şuan %96 yarım saat whatsapptada takıldım bu telin şarzına kötü diyen kafayı yemiş derim

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
ı7 tabiki se yi övenler boyutu ve performansından övüyor , i7 nin zaten boyutu çok büyük değil ( inç ) o yüzden tercihim i7

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bi izleyin yorumunuz video 11 ay önce yayınlandı ona göre yapın

Reaksiyon puanı
16,118
dslr kamera almıyorsun uygun boyutlu telefon alıyorsun...

YusufArslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone SE Almaya Karar Verdim. Kalan Parayla Notebook Alabilirim. Teşekkürler Herkese.

Reaksiyon puanı
16,118
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan böylesi daha iyi o kadar para veripte tek cihaz almak yanlıştı gerçi o kadar para verince sabah kahvaltı,öğlen ,akşam yemeği yapıp servis eden dişi varlık edinilirdi...

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İphone SE Almaya Karar Verdim. Kalan Parayla Notebook Alabilirim. Teşekkürler Herkese.
hayırlı olsun kardeşim pişman olmazsın emin ol bende 3000tl vardı 6s ve SE arasında kalmııştım 2100e SE aldım kalan paraylada ekran kartını yükseltecem

YusufArslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler Herkese, Telefona Taksit Yaptırma İmkanım Var Mı? Varsa Max. Kaç Taksit Yaptırabilirim. Bu Yasayı Fazla Takip Edemedim De :)

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Se 2000Tl helekı Taksitli bir sekılde almak 2500 Tl fılan gelır herhalde akıl ısı degıl .

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar lütfen tartışırken seviyeyi düşürmeyelim.

Bir de problem olduğunu düşündüğünüz mesajları tek tek raporlarsanız çok güzel olur.