iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
@FOM bu bulutu yok edemez miyiz ?
Şimdi yanlış yükledim bunu ve telefondan kaldırdım acaba telefonun hafızasında duruyor mu hala yoksa hafızadan uygulama siliniyor mu

Ekli dosyalar

• IMG_0035.PNG
    IMG_0035.PNG
    1.9 MB · Görüntüleme: 334

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
ekran koruyucusu olarak hem ince hem sağlam spigenin dışında ne var acaba? Buff 60 tl sağlamlık testleri vs ortada ama çok çiziliyor falan yazmışlar...Şöyle 60 tl dolaylarında hem ince hem sağlam bir ekran koruyucu film öneriniz ne olur? Ayrıca mat siyah için applestoredan gece mavisi kapak almak istiyorum ama 130 TL... Daha ucuz nereden alabilirim spigen dışında? Sağlam başka ne marka var?

Tüm cam ekran koruyucular çizilir. Hatta dünyadaki tüm malzemeler çizilir. Sadece bizim çizikleri görme ihtimalimiz malzemeye göre farklılaşır. Hani sağlamlık testlerinde maket bıçağını sürterler sonra hiç çizik yokmuş gibi görürüz ya o ışığın açısından dolayı öyle görünebiliyor.
Ben ekran koruyucuda fazla para vermektense 15-20 tl olanlardan birkaç tane alıp, belli aralıklarla değiştirmekten yanayım.

Vallaha apple kılıflarına benzer ve hesaplı ürünleri sadece aliexpress den alabilirsiniz oda 20-25 güne anca geliyor. Bu arada apple'ın deri olan kılıflarını almanı asla önermem birkaç aylık kullanımdan sonra hepsi simsiyah bir leke ile kaplanıyor ve soyuluyor özellikle siyah renk dışındaki renkleri almak tamamen tehlikeli

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Portre modu ile çekimler acemiyim daha kusura bakmayın

@FOM
@Tys23

Ekli dosyalar

• IMG_0039.JPG
    IMG_0039.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 325
  • IMG_0043.JPG
    IMG_0043.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 282

Hakan__

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ben

ben bu portre modunu çözeceğim ama zaman alacak gibi ois yok sanırım portre modunda
Portre modunda altta uzaklaşın yakınlaşın ışık az gibi komutları yerine getirin ha bide cisimi arka plandan uzak bir açı ile çekin yani fotoğrafın odaklayacağı bir nesne ve bulanıklaştıracağı bir arka plan olması gerek,telefonuda çekeceğiniz cisimle aynı seviyede olması daha hoş fotoğraflar çekmenizi sağlayacaktır.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
arkadaşlar merhaba ben dün 7 plus aldım eski hattım uyumlu olmadığı için yeni 4.5 G uyumlu sim kart aldım türk telekomdan fakat telefon 2 diş çekiyor genelde ve hiç full çekmiyor sorun telefonda mıdır yoksa türk telekom sim kartından mı kaynaklıdır acaba aydınlatırsanız sevinirim.

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
arkadaşlar merhaba ben dün 7 plus aldım eski hattım uyumlu olmadığı için yeni 4.5 G uyumlu sim kart aldım türk telekomdan fakat telefon 2 diş çekiyor genelde ve hiç full çekmiyor sorun telefonda mıdır yoksa türk telekom sim kartından mı kaynaklıdır acaba aydınlatırsanız sevinirim.
Türk Telekom kaynaklı 4.5 g de kullanmayın 3G de kullanın

Hakan__

Asistan
Reaksiyon puanı
104
LTE (4.5g) açıksa ondan olabilir merkezi olmayan yerlerde 4.5g az çekiyor

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Türk Telekom kaynaklı 4.5 g de kullanmayın 3G de kullanın

LTE (4.5g) açıksa ondan olabilir merkezi olmayan yerlerde 4.5g az çekiyor

yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim düzeldi sanırım 4 diş çekiyor artık :) aslında merkezi bi noktadayım ama demekki en kısa sürede diğer operetörlere geçiş yapmam gerektiğini anladım türk telekomla olan sözleşmem bitince direk geçiş yapacağım :)

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim düzeldi sanırım 4 diş çekiyor artık :) aslında merkezi bi noktadayım ama demekki en kısa sürede diğer operetörlere geçiş yapmam gerektiğini anladım türk telekomla olan sözleşmem bitince direk geçiş yapacağım :)
Bende merkezde olmama rağmen bir diş iki diş çekiyor tt :)

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
@FOM bu bulutu yok edemez miyiz ?
Şimdi yanlış yükledim bunu ve telefondan kaldırdım acaba telefonun hafızasında duruyor mu hala yoksa hafızadan uygulama siliniyor mu

Telefondan sildiysen artık durmuyordur telefonda appmarkette gözükmesinin sebebi daha önce indirilmiş olduğu için hatırlatmak amaçlı sildiysen şuan telefonda yoktur.

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Telefondan sildiysen artık durmuyordur telefonda appmarkette gözükmesinin sebebi daha önce indirilmiş olduğu için hatırlatmak amaçlı sildiysen şuan telefonda yoktur.
Hafızada da durmuyor değil mi