İphone 7 Şarjı bitti açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
iphone telefonum şarjı bitti kapandı şimdi açılmıyor şarj olup olmadıgını dahi anlayamıyorum servise götürmeden bir çaresini bulabilir miyiz ? daha önce başına gelmiş olanlar beni aydınlatırsa sevinirim

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Klasik yöntem olarak, 1-2 saat şarjda kalsın kapalı halde ellemeyin. Açıp deneyin.

efhmedia34

Asistan
Reaksiyon puanı
44
ise yaramaz gibi geldi bana şarjı bitmiş olsaydı yan tuşa basılı tutunca pilin bos olduğu logosu gelir

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
iphone telefonum şarjı bitti kapandı şimdi açılmıyor şarj olup olmadıgını dahi anlayamıyorum servise götürmeden bir çaresini bulabilir miyiz ? daha önce başına gelmiş olanlar beni aydınlatırsa sevinirim
Güç tuşuna ve ses kısma tuşuna aynı anda apple logosu gelene kadar 20sn basın,açılacaktır(arkadaşımın iPhone 8 inde aynı problem olmuştu,bu dediğimi yapınca açılmıştı).

Son düzenleme:

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Güç tuşuna ve ses kısma tuşuna aynı anda apple logosu gelene kadar 20sn basın,açılacaktır(arkadaşımın iPhone 8 inde aynı problem olmuştu,bu dediğimi yapınca açılmıştı).
söylediğini yaptım kardeşimde bir sonuç yok belkide şarj olmadı birkaç kez daha deniyim

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
1 saat boyunca şarjda bekletin sonra tekrardan benim dediğimi deneyin.
şarj olup olmadıgında anlayamıyorum yinede birkaç saat bekleteyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 saat boyunca şarjda bekletin sonra tekrardan benim dediğimi deneyin.
kardeş birkaç saat bekledim telefon halen aynı şarj almıyor da olabilir öğlen vakti bir tamirciye göstereyim nesi varmış bakalım hele

Son düzenleme:

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Belki sıkıntı adaptör veya prizdir ?
Bunları da deneyip yoksa da bir gösterin ama adam şu saat gel hazır olur vs derse yanından asla ayrılmayın kesinlikle. Ayrıca bilinen, güvenilir kişi/yer olmasına özen gösterin lütfen.

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Ana kartıyla alakalı sorun olabilir.

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Belki sıkıntı adaptör veya prizdir ?
Bunları da deneyip yoksa da bir gösterin ama adam şu saat gel hazır olur vs derse yanından asla ayrılmayın kesinlikle. Ayrıca bilinen, güvenilir kişi/yer olmasına özen gösterin lütfen.
haklısın tatildeyim istanbulda bir baktırım sıkıntısı neymiş bir öğreniyim ona göre hareket ederim