iPhone 7 yerine şarjı yüksek bir telefon önerirmişsiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Zazman

Üyecik
Merhaba telefonum iPhone 7 garantisi bitti kasası darbeli şarj konusunda çok sıkıntı çekiyorum. 2500 e kadar önerebileceğiniz (pil, kamera, oyun konusunda arada PUBG girerim rahat oynatacak bir telefon önerir misiniz?

Merhaba telefonum iPhone 7 garantisi bitti kasası darbeli şarj konusunda çok sıkıntı çekiyorum. 2500 e kadar önerebileceğiniz (pil, kamera, oyun konusunda arada PUBG girerim rahat oynatacak bir telefon önerir misiniz?
A50 öneririm. Eğer 2800’e çıkarsanız A70 çok daha mantıklı bir seçim olur. Performans, kamera ve batarya açısından bi tık daha iyi bir model.

O fiyat bandında A50 önerebilirim,güzel cihazdır.
İphone 7 nin bataryası 1960 mah,A50 nin ise 4000mah çok iyi gider A50 nin şarjı.

iOS ve Android batarya karşılaştırmasına gitmeyelim lütfen biri 1.6 120hp motor biri 1.6 250hp motor hangisi daha iyi yakıt tasarrufu yapar öyle düşünün.

HYÇ

Doçent
ben hepsiburada'ya baktım hala 3200 tl
Hepsiburada'dan satın almak şart değil dostum, birçok yerde var. Mağaza puanı yüksek olan yerlerden almaya dikkat edildikçe N11, gittigidiyor gibi sitelere de bakabilirsiniz. Şu an 3150 liraya Mi Band 3 hediyeli haliyle satan yerler var mesela. 3300 liraya da Xiaomi airdots hediyeli satan görmüştüm geçenlerde. İhtiyaca ve kullanıma göre tercih yapılabilir.

Son mesajlar