İphone 6S almalı mıyım

Bu konuyu okuyanlar

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
389
İnşallah ciddi değilsinizdir. O fiyata en iyi alabileceğiniz telefondur. Redmi Note 9 pro kullanıyorum fiyatını gayette hakkediyor. Samsung alsam 3 ay sonra takılmalar donmalar yaşayacağım uzun ömürlü olmayacak.
3 ay? Redmi Note 9 Pro'yu kastediyor iseniz, kullanmadım, hakkında yorum yapamam.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ben önerimi yaptım gerisi size kalmış. Paranızı çöpe atmak istiyorsanız yapabileceğim birşey yok.

Miarova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bundan önce htc one m9 kullanıyordum şarjı 5 saat dayanmazdı 5 senelik telefon sıkıntım yoktu halada 2-3 sene daha giderdi telefonun hızı yeni telefonlar la hemen hemen aynıydı (oyun performansını kastetmiyorum linç yemiyim şimdi) dediğim gibi tek ihtiyacım olan müzik-arama-mesaj-uzun süreli dayanıklılık

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Redmi Note 8 ilk başta sorumluydu ama güncellemeler aldı sorunların çoğu düzeldi.Yazılımsal sorunlar kısa sürede geçebilir.Buna dikkat edin.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bundan önce htc one m9 kullanıyordum şarjı 5 saat dayanmazdı 5 senelik telefon sıkıntım yoktu halada 2-3 sene daha giderdi telefonun hızı yeni telefonlar la hemen hemen aynıydı (oyun performansını kastetmiyorum linç yemiyim şimdi) dediğim gibi tek ihtiyacım olan müzik-arama-mesaj-uzun süreli dayanıklılık
Uzun süreli güncelleme desteği vs istiyorsanız 9 pro güncel bir cihaz daha yeni çıktı bir yada iki android güncellemesi alacak 2-3 sene kendi yazılım güncellemesi alacak. Samsung da böyle birşey görmeniz zor.

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
389
O zaman, yasin hocayı dinleyin, şansınızı Xiaomi yönünden deneyin.
Not: Herhangi bir sorun çıkarsa, sorumlusu ben değilim.
Not 2: Teknoloji işi, şans işidir.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ayriyeten samsungun s ve note serisi harici telefonları alınmaz bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman, yasin hocayı dinleyin, şansınızı Xiaomi yönünden deneyin.
Not: Herhangi bir sorun çıkarsa, sorumlusu ben değilim.
Not 2: Teknoloji işi, şans işidir.
Teknoloji işi şans işi zaten. Ama şuanda nerede araştırma yaparsanız yapın 3bin bandında alınabilecek telefon ya realme 6dır yada rn9 pro dur. Harici bir telefon fp olarak alabileceğinizi düşünmüyorum.

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
389
Ayriyeten samsungun s ve note serisi harici telefonları alınmaz bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknoloji işi şans işi zaten. Ama şuanda nerede araştırma yaparsanız yapın 3bin bandında alınabilecek telefon ya realme 6dır yada rn9 pro dur. Harici bir telefon fp olarak alabileceğinizi düşünmüyorum.
Haklısınız. Ama, Yeni S ve Note serisi telefonlar da alınabilecek durumda değiller. (Fiyat/Kalite)

şerifIssı!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız bence değmez hem eski bir modeli hemde pahalı bence biraz daha üstüne para eklemeyi düşün veya başka markalara bak derim.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Redmi note 9s mi yoksa sizce note 9 pro mu siz note 9 pro kullanıyorsunuz ama tarafsız olmak gerekirse ne dersiniz?
9S ile 9 Pro arasında büyük bir fark yok, 9sde sadece kamera 48mp hızlı şarj olarak 18 wat mevcut, aralarında ahım şahım bir farkta yok bence bütçeniz el veriyorsa 9 pro almanızı öneririm fakat bütçeniz yetmiyorsa 9sde alabilirsiniz.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
kimse ilk mesajı okumamış anlaşılan, bence dediğin kullanımda rahatlıkla alabileceğin bir cihaz bence. uzun yıllar kullanabilirsin, tamiri, yedek parçası ile oldukça yaygın bir model.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Merhabalar,

şuan bana bir telefon lazım ama hani telefon sadece arama için müzik dinlemek için falan en kötü haftada 2-3 saat sosyal medya için ve iphone 6S almayı düşünüyorum. İpadim var genel olarak herşeyde kullandığım cihaz bu alacağım telefonda iphone olursa hani aygıtlar arası iletişimde daha rahat olurum ayrıca 6Sin üstü telefon alırsam her kulaklığı kullanamam kablolu kulaklıkları tercih ediyorum ama iphone kulaklıkları çok rahatsız ediyor ve benim gün içerisinde 10 saatten fazla müzik dinlediğim oluyor hani müziksiz olmaz.
Fikirlerinizi söyler misiniz?
Çok eskidi. Almanı önermem. Eğer bu zamanda iPhone almak istersen iPhone 8 ve üzeri cihazları almalısın. Kulaklık konusuna gelirsek o sorunu ise 24 TL'lik bir adaptör ile halledebilirsin.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
9S ile 9 Pro arasında büyük bir fark yok, 9sde sadece kamera 48mp hızlı şarj olarak 18 wat mevcut, aralarında ahım şahım bir farkta yok bence bütçeniz el veriyorsa 9 pro almanızı öneririm fakat bütçeniz yetmiyorsa 9sde alabilirsiniz.
Tamamdır teşekkür ederim.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,106
2-3 saat sosyal medya 6S çıkarmaz. Ve aşırı ısınıyor.