Soru İphone 8 Almalı Mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

0Xir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
iphone 7 ile rahatça pubg mobile oynayamaz 60fps desteği yok akıcı ayarda bile 8de var.
Tavsiyem eğer bütçenizi 4000 civarına çıkarıp se 2020 alamıyorsanız iphone 8 alabilirsiniz ama yanına appleın hızlı şarj adaptörünü almanızı öneririm çünkü o oyunları oynarken şarjınız inanılmaz hızlı düşer.(iphone 7 ile test etmiştim standoff 2de ve pubgmde) iphone 8 plus ile pubgm oynamıştım zamanında gayet güzel oynatıyor akıcı ayarda tabi onun bile şarjı hızlı bitiyor pil sağlığı %84 idi bu yüzden hızlı şarj adaptörü ve kablosu alın apple storedan.
Vakit ayırıp yardımcı olduğun için teşekkür ederim. <3
2-3 sene götürür. Sıkıntısı batarya ve ekran küçük gelebilir. Onun dışında hala çok iyi bir cihaz.
Anladım, teşekkür ederim yardımcı olduğun için ve vaktiğini ayırdığın için. <3

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,807
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Fakat android işletim sistemli bir cihaz almak istemiyorum. Nedeni ise, çok uzun süredir kullanıyorum ve gerçekten sıkıldım. Değişiklik yapmak istiyorum. Beni, 2-3 sene götürse yeterli.
İphone 8 de oyun oynayabilirsin senin işlerini görer ama eski bir cihaz olduğu için İphone se2020 alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reaksiyon puanı
8,007
iPhone 8 ile App Store'daki her oyunu yüksek ayarlarda akıcı bir biçimde oynayabilirsiniz. Kamera olarakta o fiyata alacağınız Androidlerden çok daha iyi. Tek eksisi batarya. Powerbankim var veya evdeyim zaten şarj sorunum olmaz derseniz alın en az 3 4 yıl sorunsuz götürecek , güncelleme almaya devam edecektir.

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,807
iPhone 8 ile App Store'daki her oyunu yüksek ayarlarda akıcı bir biçimde oynayabilirsiniz. Kamera olarakta o fiyata alacağınız Androidlerden çok daha iyi. Tek eksisi batarya. Powerbankim var veya evdeyim zaten şarj sorunum olmaz derseniz alın en az 3 4 yıl sorunsuz götürecek , güncelleme almaya devam edecektir.
ios 14 kullanılmalı zaten en son 16 alıcak diye biliyorum.

0Xir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
Vaktini ayırıp yorum/öneri yapan herkese teşekkür ederim.
Bütçemin desteklediği cihaz şuan İphone 8 bu yüzden aklımda o var yine de önerilere açığım.

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
İphone 7 kullanan bir arkadaşım var. Açıkcası her oyunu cayır cayır oynuyor.
Fakat iphone 7 son güncellemesini alacağı için almak istemiyorum.
Ne konuda iphone 8'de oyun oynamak mümkün değil?
iPhone 7 ile arada oynuyorum nasıl cayır cayır oluyor anlamadım oyunlarda desteklediği fps de düşük ekran da küçük.

0Xir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
iPhone 7 ile arada oynuyorum nasıl cayır cayır oluyor anlamadım oyunlarda desteklediği fps de düşük ekran da küçük.
HD ayarlarda rahatça oynuyor arkadaşım. YouTube'da test videoları var, akıcı bir şekilde oynattığı görülüyor. Ayrıca, ekran boyutunu kişisel olarak değerlendiriyorum size göre küçük fakat başka birine göre yeterli olabilir.

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
HD ayarlarda rahatça oynuyor arkadaşım. YouTube'da test videoları var, akıcı bir şekilde oynattığı görülüyor. Ayrıca, ekran boyutunu kişisel olarak değerlendiriyorum size göre küçük fakat başka birine göre yeterli olabilir.
45 fps akıcı mı diyorsunuz cidden ?

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Evet, gayet akıcı. 45 FPS kötü bir değer değil ki. PC'de bile GTA V'te 45 FPS gayet akıcı oynatıyor drop yemediğiniz sürece.
Ben 60 fps olmayınca rahat edemiyorum alışkanlık meselesi o zaman.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
iPhone 8 yaşlı bir cihaz, ayrıca 2. el alacakmışsınız. Ben olsam Poco X3'e bakardım.

0Xir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
iPhone 8 yaşlı bir cihaz, ayrıca 2. el alacakmışsınız. Ben olsam Poco X3'e bakardım.
Android sevmiyorum açıkcası, ayrıca Poco X3 tasarımını beğenmiyorum. Yine de öneriniz için teşekkürler.