İphone 6s 64gb 6s+ 16 gb hangisi

Bu konuyu okuyanlar

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
ama bunda da orjinallik sorunu oluyormus ya dur ben sana ideal bi tane bulucam sen de 6s kullanıcaktın demi

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
ama bunda da orjinallik sorunu oluyormus ya dur ben sana ideal bi tane bulucam sen de 6s kullanıcaktın demi
Hepsiburadadan alırsanız orjinallik sorunu olmaz diye düşünüyorum...Ben Verus'un kılıfını aldım iki günde geldi ve kesinlikle orjinal ürün...En güvenilir site hepsiburada bence...

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
1a cıkısı var kardeşim ASUS ABTU005 ZENPOWER 10050MAH- (SİYAH)
bu da oldukca iyi micro usb var iphone a da uyuyor demekki 5v 2a 5.1v 2.4a çıkısı var bu daha iyi gibi asus bide sıkıntı olacagını dusunmuyorum siyah altın gumus mavi pembe renklerı var

ama zaten ttec dememdeki sebeb ince olması cebime koyunca telefonlar anı yer kaplaması o yüzden yoksa bu bataryalar tabiki çok daha iyi fiyatıda ama çantasız taşınmaz ve çanta taşımıyorum :(

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Hepsiburadadan alırsanız orjinallik sorunu olmaz diye düşünüyorum...Ben Verus'un kılıfını aldım iki günde geldi ve kesinlikle orjinal ürün...En güvenilir site hepsiburada bence...

peki teknosadan alsak orjinal lik sorunu olurmu ?

hllsvrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Uygulama ve oyun delisi değilsen 16 GB
E yani akıllı telefon alacaksan oyun ve uygulamadan neden mahrum kalasın. 64 GB ve yukarısı dostum.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
zaten sizden bi yorum bekliyordum ne zaman konu açsam hep yazdınız teşekkür ederim. Aklım 16 gb ya kaymıştı benimde ama şuan ttec in 4000 mah bi powerbankı gördğm çokda ince çok rahat taşınabilir bununla şarj sorununu çözebilirim. bi ufak sorum ttec markası sizde güvenli bi markamı
Bu powerbank'in 2500 mah olan varyasyonunu arkadasim iphone 6 da kullaniyor. Memnun bir sorun yok. Ama yerden tasarruf etmek gibi bir sorununuz yoksa xiaomi'nin 10000mah'lik power bank'ide ayni paraya satiliyor. Ayrica bu dedigim xiaomi'nin cikisi akimi 2A. Ttech'in inceledihim 2500 mah'lik modelinin cikis akimi 1A idi. Buda 1A ise hic girme ttech'e. Ayrica xiaomi guvenilir bu konularda. Cihazda kisa devre koruma, asiri akim koruma, asiri isi koruma gibi elektroniksel korumalara sahip. Xiaomi kaliteli mallar yapiyor hemde fiyatlari uygun. Alterbatif olarak da asus'un zenpower'lari var. Onlarda xiaomi gibi kaliteli.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Bu powerbank'in 2500 mah olan varyasyonunu arkadasim iphone 6 da kullaniyor. Memnun bir sorun yok. Ama yerden tasarruf etmek gibi bir sorununuz yoksa xiaomi'nin 10000mah'lik power bank'ide ayni paraya satiliyor. Ayrica bu dedigim xiaomi'nin cikisi akimi 2A. Ttech'in inceledihim 2500 mah'lik modelinin cikis akimi 1A idi. Buda 1A ise hic girme ttech'e. Ayrica xiaomi guvenilir bu konularda. Cihazda kisa devre koruma, asiri akim koruma, asiri isi koruma gibi elektroniksel korumalara sahip. Xiaomi kaliteli mallar yapiyor hemde fiyatlari uygun. Alterbatif olarak da asus'un zenpower'lari var. Onlarda xiaomi gibi kaliteli.

1.5A çıkışı varmış bu sorun yaratırmı peki ?

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
1.5A çıkışı varmış bu sorun yaratırmı peki ?
Sorun yaratmaz. Çıkış akımı ne kadar yüksek olursa o kadar hızı şarj olur. Ama belli bir sınırı var tabi. Çünkü o portun kaldırabilceği akımın üstüne çıkarsan bu sefer port yanar. usb type-c dışında 2-2.5A üstünde çıkış veren adaptor tehlie arz eder. usb type-c portları 3A akım geçirebilir sorun olmaz. İphone 6s ve 6s + için maksimum 2A çıkış veren adaptor kullanırsanız sorun olmaz. Bu durumda 1.5A çıkış veren power bank ile de sorun yaşamadan kullanırsınız.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
6s 128 GB fiyatında 400₺ indirim var bence değerlendirilmesi gereken bi fiyat arkadaşlar...Araştırın isterseniz...

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
indirim www.apple.com.tr demi yoksa başka bir sitedimi nerden görebiliriz ?

image.png

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
SDN haberlerinde gördüm bende fiyatının düştüğünü ve baktım hepsiburadaymış ama Apple Türkiye Garantili olduğu için kesinlikle iyi fiyat ve güvenilir...

bu apple türkiye garantili diyor ama öyle olduğunu nasıl anlıycaz bazende türkiye cihazı oluyor ama dis garantili oluyor ya

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Apple Türkiye Garantili yazıyosa ve site de hepsiburada olunca bence güvenilir...Evet insan tedirgin oluyo ama satıcısının hepsiburada olması seni rahatlatabilir...Bi sıkıntı olursa muhattap bulman kolay yani...Apple store da fiyat düşmedi bildiğim kadarıyla ve 400₺ büyük indirim bence...Bir de galiba sınırlı sayıda ürün için geçerli yani kosa sürede bitebilir ama yine de sen bilirsin...

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Apple Türkiye Garantili yazıyosa ve site de hepsiburada olunca bence güvenilir...Evet insan tedirgin oluyo ama satıcısının hepsiburada olması seni rahatlatabilir...Bi sıkıntı olursa muhattap bulman kolay yani...Apple store da fiyat düşmedi bildiğim kadarıyla ve 400₺ büyük indirim bence...Bir de galiba sınırlı sayıda ürün için geçerli yani kosa sürede bitebilir ama yine de sen bilirsin...

haklısın çok iyi indirim kaçırmamak gerek ama insan yinede tereddütte kalıyor sen olsan napardın ?

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
haklısın çok iyi indirim kaçırmamak gerek ama insan yinede tereddütte kalıyor sen olsan napardın ?
Valla benim param olsa ve telefon alacak olsam direk alırdım sonuçta hem hepsiburada gibi bence Türkiye'deki en güvenli alışveriş sitesi satıyo hemde 400₺ indirimli ve Apple Türkiye Garantili...