2020 yılında iPhone 6S kullanmak

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Elinde olan kullansın ama bu zamanda para verip alınmaz
annem 2018'de 32 gb silver modelini almıştı halen memnun sadece hafıza problemi yaşıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

OnePlus 6T sıfır olarak 350 dolara satılıyor. Kusura bakmayın ama 6si tokat manyağı yapar yani :D
6T modeli OnePlus markasını bana sevdiren kanımın kaynadığı modeldir şimdiki aklım olsaydı 2018'de OnePlus 6T'ye geçerdim

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
En son sürümde hatalar ne durumda? Bir öncekine göre düzelmeler mevcut mu? Pil vs.
Cihaz 6S

Furkang7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Benim telefonum bile yok. İphone 6 geçtim 4 bile isterdim. Olsun PC yetiyor :)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910

Ekli dosyalar

• 566B3D14-324A-4915-A764-F2A24F917FE0.png
    566B3D14-324A-4915-A764-F2A24F917FE0.png
    141.6 KB · Görüntüleme: 193

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şarj şu an yeterli. Şarj aynı kalıp hatalar giderildiyse işime yarayan bir sürüm olacağı için geçerim.
13.4.1 son sürümdeyim. Bir sorun yaşamadım, bataryayı yeni değiştirdim mis gibi kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5,5-6 saat ekran süresi alınabiliyor.
Kullanıma bağlı tabiki de. Ben memnunum her türlü açıkça konuşmak gerekirse ama şarj konusunda ileriye gidemediler.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Apple servisinde değişti batarya, ben son parlaklıkta yazın 7/24 telefonla uğraşınca oldu, birde IOS 13 Beta’ya girdim o da pil olarak coptu. Cihazın pil döngüsü fazla ondan dolayı.
Ben 2016 son ayında almıştım. %78 kadar düşmüştü. Yaklaşık 2 ay kadar evvel Deji marka 2750 Mah batarya aldım. Gayet güzel götürüyor şu an için. Size de tavsiye ederim bundan.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Ben 2016 son ayında almıştım. %78 kadar düşmüştü. Yaklaşık 2 ay kadar evvel Deji marka 2750 Mah batarya aldım. Gayet güzel götürüyor şu an için. Size de tavsiye ederim bundan.
Telefona zarar veriyor mu deji batarya?

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Güncel kelimesini anlamadın herhalde. Şu an en güncel iOS versiyonunu 6S kullanıyor ve 6S üzerinden iOS izlenimleri çoğu kişinin olumlu. Ancak en güncel versiyonlu orta segment Android cihazlarına gelince iş eleştiremezsin diyorsun. Orta segmentte cihaz alan niye Androidden memnunum veya değilim diyemiyor ben onu anlamadım. Xiaomi orta segmentte çok başarılı onlar eleştiri yapabiliyor da arkadaş Huawei kullandığı için mi eleştiri yapamayacakmış?
sen iphone a verdiğin parayı bir f/p telefonununa vermezsen senin görüşün ciddiye alınmaz tabi

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
2020 yılında iphone 6s kullanmak nasıl bir deneyim sunuyor,günlük ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyor muyuz sizce?

İPHONE 6S TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ekran Boyutu: 4.7 İnç
  • Dahili Depolama: 16 GB.
  • Bellek (RAM): 2 GB.
  • Batarya Kapasitesi: 1715 mAh.
  • Hat Sayısı: Tek Hat.
  • Hızlı Şarj:yok
  • 4.5G Desteği:
  • CPU Frekansı: 1.84 GHz.
iPhone 6S Teknik Özellikleri – İnceleme

Öncelikle ben nasıl bir kullanıcıyım ondan bahsedeyim.Ben günlük olarak rutinim sosyal medya uygulamaları ve ara sıra pubg oynayarak geçiren bir kullanıcıyım.Bunlara göre kriterlerimi sizlere 10 üzerinden puanlayacağım.

1)BATARYA:Günümüz şartlarında 1750 mh yeni nesil telefonlara göre oldukça düşük.aynı zamanda benim telefonumdaki batarya hala orjinal bataryası ve sağlık yüzdesi %84 buda iphonelar da %90 altında olduğu zaman işlemcide kısmalara sebeb oluyor çünkü;batarya şarjı daha yavaş gitsin diye.Ben mobil veride ve oyun oynarken şarjım çok hızlı gidiyor puan vermem gerekirse puanım 4

2)HIZ VE YAZILIM:Batarya problemimden dolayı hızım biraz yavaşlatılmış olsa da ben günlük performansından gayet memnunum ve günümüz telefon fiyatlarından da anlaşılacağı üzere eski nesil iphonelar yeni nesil orta sınıf telefonlardan aşağı kalır yanı yok.Tabi bunun en büyük sebebi iphonenun işletim sistemi olan ios inanılmaz bir verimlilik abidesi.Ben son sürüm olan ios 13.4.1 sürümüne geçtim ve en ufak bi yavaşlama sezmedim kullanan arkadaşlar geçmekte tereddüt ediyorlarsa etmelerine gerek yok.Yazılım ve hıza puan verecek olursak çıkalı epey zaman olmuş bu telefonun hakkı kesinlikle 8

3)KAMERA:Kamera olarak gündüz iyi ışıkta arka kamerası çok bir ince ayar yapmadan güzel sonuçlar doğuruyor.Özellikle arka kameranın ful hd 1080p 60fps video yeteneği gerçekten dönemine göre mükemmel.Hatta cihaz 4k video kayıt yeteneğini de barındırıyor, ama 1080p 60fps olduğundan ötürü şahsen daha iyi sonuçlar ortaya koyuyor. Ön kameraya gelecek olursak işler arka kameradaki gibi iyimser değil gündüz ortalama selfiler çekebilirsiniz ama gece gerçekten çok kötü,ve ayrıca ön kameranın açısı anca 2 kişi ile fotoğraf çekmenize yeterli gelir buda büyük bir eksi.İyisiyle kötüsüyle kamera benim için çok ön planda olmadığından dolayı çok sıkıntı çekmedim kamera donanımından ama puann verecek olursak 6' yı geçemez benim gözümde.

GENEL ÖZET:

KAMERA:6

HIZ VE YAZILIM:8

BATARYA:4

Şu anda bu telefona bu para asla verilmez. Son güncellemesini aldı bundan sonra güncelleme almayacak zaten bu yüzden ölü bir telefona bu parayı vermek saçmalık olurdu.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Şu anda bu telefona bu para asla verilmez. Son güncellemesini aldı bundan sonra güncelleme almayacak zaten bu yüzden ölü bir telefona bu parayı vermek saçmalık olurdu.
aynı şeyi 7 ve 8 modelleri için diyebilir miyiz ben şahsen o iğrenç tasarıma para vermem 2020 yılındayız firmalar delikli ekran tasarımına geçti ben kutu gibi telefon mu kullanacam ?