iPhone 6 vs Galaxy Alpha vs Z3 Compact

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .

AsiSehirli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Z3 ün ekranı z3 compacttan daha başarılı bu yüzdendir çünkü sensörden algoritmasına kadar aynı kamera kullanılıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

z3 compact 1800 disbritör fiyatı

2 ay sonra z3 1600e de düşer çünkü öle böle bi rekabet var ki şu telefon sektöründe akıllara zarar bi durum. zenginide fakiride iyi telefon alma peşinde :) Ben bile samsung gt 1205 kullanıyorum turuncu telefon :D

drkutay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bir süredir telefon almayı düşünüyorum daha önce de bununla ilgili konu açmıştım,orda da yardımcı olmuştunuz.Yeni çıkacak modelleri beklemeye karar vermiştim son olarak, fakat şu an da kararımı değiştirdim.Şu anlık 2 tane alternatifim var sony xperia z3 c ve iphone 6. Z3 c'ı gittigidiyordan kampanyayla 1330 liraya alabilirim veya bir yakınım umreye gidicek ordan iphone 6 getirebilirim 2000 civarı geliyo kayıt ettirme dahil 64 gb'ı sizce hangisini tercih etmeliyim yardımcı olur musunuz​

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Merhaba arkadaşlar bir süredir telefon almayı düşünüyorum daha önce de bununla ilgili konu açmıştım,orda da yardımcı olmuştunuz.Yeni çıkacak modelleri beklemeye karar vermiştim son olarak, fakat şu an da kararımı değiştirdim.Şu anlık 2 tane alternatifim var sony xperia z3 c ve iphone 6. Z3 c'ı gittigidiyordan kampanyayla 1330 liraya alabilirim veya bir yakınım umreye gidicek ordan iphone 6 getirebilirim 2000 civarı geliyo kayıt ettirme dahil 64 gb'ı sizce hangisini tercih etmeliyim yardımcı olur musunuz​

İçine hangisi sinerse onu al.

16 gb i6 alacağım desen kesinlikle alma derdim ama 64 GB i6 ömürlük olur.

İki cihaz da seni tatmin edecektir [emoji106].

Bu i6 sim kilitsiz öyle değil mi?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
İçine hangisi sinerse onu al.

16 gb i6 alacağım desen kesinlikle alma derdim ama 64 GB i6 ömürlük olur.

İki cihaz da seni tatmin edecektir [emoji106].

Bu i6 sim kilitsiz öyle değil mi?

16GB konusunda ön yargılı olmamak lazım çünkü oyun düşkünü falan değilsek gayet yeterli oluyor.

Benim spotify 4-5gb yer kaplıyor sadece müzik için, oyun desen bir sürü oyunum var ama hiç birini indirmiyorum çünkü pcdeki oyunlara göre basit geliyor.

Daha çok sürükleyici bağımlılık yapanlar tercihim onlarda 200-500mb arası oluyor.

Kısaca 16 gb kullanıma bağlı olarak yeterli yetersiz gelir ama 32gb alınması lazım kafamız rahat olması için.

i6larda 16/64 diye gittiği için tek çağre 64 yada 16 :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hatirlatim kardesim a9 chip inde samsung un imza su var yani o chip samsungundur iphone devri bitdi