iPhone 13 kağıt testi

Asdfg10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.Yeni iphone 13 aldım alalı 1 ay kadar oluyor..Forumda ekran kasa arası açıklık hakkında çok fazla yorum görünce dikkatimi çekti. Şu ünlü kağıt sokma testini denedim kağıdın hafif ucu sıkıştı kaldı orda çıkaramadım da. Bir sıkıntı yaratır mı?Her gördüğünüzü denemeyin acı tecrübe oldu?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
4,869
Merhaba arkadaşlar.Yeni iphone 13 aldım alalı 1 ay kadar oluyor..Forumda ekran kasa arası açıklık hakkında çok fazla yorum görünce dikkatimi çekti. Şu ünlü kağıt sokma testini denedim kağıdın hafif ucu sıkıştı kaldı orda çıkaramadım da. Bir sıkıntı yaratır mı?Her gördüğünüzü denemeyin acı tecrübe oldu?
Bende denedim merak ettim İphone 14 Plus ve 13 Pro Max modelinde denedim ama kağıt girmedi arasına :)

zorrt

Dünya'nın NPC'si
Reaksiyon puanı
151
Hayattaki şansım. İnşallah soruna sebep olmaz :D.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
Nasıl yapılıyor o test merak ettim bende

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Küçük süpürgeyle çekmeye çalışın, herhangi bir alet sokmayın yoksa değeri düşer.

Orada kalması kullanıma engel değil, sorun çıkartmaz ama satarken sattığınız kişide şüphe oluşturur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonum küçük o yüzden çok dikkat edemiyorum ama olmaya çalişacağim düzenleyenin eline sağlık

Son düzenleme:

Asdfg10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Küçük süpürgeyle çekmeye çalışın, herhangi bir alet sokmayın yoksa değeri düşer.

Orada kalması kullanıma engel değil, sorun çıkartmaz ama satarken sattığınız kişide şüphe oluşturur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonum küçük o yüzden çok dikkat edemiyorum ama olmaya çalişacağim düzenleyenin eline sağlık
Gözükmüyor dışardan hiçbirşey ama ben orda olduğunu biliyorum?