Soru iPhone 12 Pro Geçilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Merhaba Forum Sakinleri Ben Şuanda iPhone 11 ( 128 GB ) Modeli Kullanmaktayım Ve Bu Modelden iPhone 12 Pro ( 128 GB ) Modeline Geçmeyi Düşünüyorum Sizce Geçilmeli Mi? Bütçe Sıkıntım Yok iPhone 13 Pro Önermeyin Düşünmüyorum Çünkü 12 Pro İle 13 Pro Arasında Ben Çok Kayda Değer Aman Tanrım Diyebiliceğim Bir Değişiklik Göremedim Gereksiz Masraf Olduğunu Düşünüyorum Bunun dışında Bir Sorun Yok Tekrardan Değerli Tavsiyeleriniz İçin Çok Teşekkür Ederim.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
memnunsan gerek yok
Çok Teşekkürler Ben S10+'dan iPhone 11 Geçmiştim Geçtikten Sonra Bir Çok Konuda Memnun Kaldım Fakat Eski Cihazımın Telefoto Kamerasını Arıyorum 11'de Yok S10+'da Olan İnce Tasarım Bu Cihazda Yok Kalın Bir Cihaz Yani Apple Ürünlerini Seviyorum Fakat Daha İyisini Düşündüğümden 12 Pro Düşündüm Normalde 13 Pro Düşünüyordum Fakat 12 Pro Ve 13 Pro Arasında Kayda Değer Bir Değişiklik Olduğunu Düşünmüyorum Yoksa Cihazdan Memnununum Yani

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Merhaba Forum Sakinleri Ben Şuanda iPhone 11 ( 128 GB ) Modeli Kullanmaktayım Ve Bu Modelden iPhone 12 Pro ( 128 GB ) Modeline Geçmeyi Düşünüyorum Sizce Geçilmeli Mi? Bütçe Sıkıntım Yok iPhone 13 Pro Önermeyin Düşünmüyorum Çünkü 12 Pro İle 13 Pro Arasında Ben Çok Kayda Değer Aman Tanrım Diyebiliceğim Bir Değişiklik Göremedim Gereksiz Masraf Olduğunu Düşünüyorum Bunun dışında Bir Sorun Yok Tekrardan Değerli Tavsiyeleriniz İçin Çok Teşekkür Ederim.
Hocam 13 Pro almanı tavsiye ederim.Arada fark yok deme,arada baya fark var.13 Pro nun 12 Proya göre avantajları 1-Daha kaliteli ekran 2-120hz ekran hızı sayesinde hem daha akıcı bir deneyim,oyunlarda daha fazla fps 3-Kamerada 3x optik zoom,portre video modu ve ultra geniş açı ile makro çekim gibi yenilikler var 4-12 Proya göre 2,5 saat fazla batarya performansı

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Hocam 13 Pro almanı tavsiye ederim.Arada fark yok deme,arada baya fark var.13 Pro nun 12 Proya göre avantajları 1-Daha kaliteli ekran 2-120hz ekran hızı sayesinde hem daha akıcı bir deneyim,oyunlarda daha fazla fps 3-Kamerada 3x optik zoom,portre video modu ve ultra geniş açı ile makro çekim gibi yenilikler var 4-12 Proya göre 2,5 saat fazla batarya performansı

Hocam İste Bu Ozellikler Aman Tanrim Denicek Ozellikler Degil Cok Bir Fark Yok 120hz Manuel Degil Bu Hosuma Gitmedi Ekran Kalitesi Zaten LCD'den XDR Ekrana Gecicem İkisindede Memnun Kalirim FPS Geregi Duymuyorum Cunku Oyun Oynamiyorum 2x Optik Zoom Yetiyor Cunku Zaten Kamera Kullanmiyorum Bir Tek Batarya Beni Cezbediyor Onun Disinda 13 Pro'da Cok Fark Yok Benim Bakis Acimda Batarya İcinde Fazladan 2.000₺ Para Odemeyi Sacma Buluyorum

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Hocam İste Bu Ozellikler Aman Tanrim Denicek Ozellikler Degil Cok Bir Fark Yok 120hz Manuel Degil Bu Hosuma Gitmedi Ekran Kalitesi Zaten LCD'den XDR Ekrana Gecicem İkisindede Memnun Kalirim FPS Geregi Duymuyorum Cunku Oyun Oynamiyorum 2x Optik Zoom Yetiyor Cunku Zaten Kamera Kullanmiyorum Bir Tek Batarya Beni Cezbediyor Onun Disinda 13 Pro'da Cok Fark Yok Benim Bakis Acimda Batarya İcinde Fazladan 2.000₺ Para Odemeyi Sacma Buluyorum
Hocam düşüncene saygı duyuyorum.Herkesin bakış açısı farklı.Bana göre 13 Pro daha iyi bir cihaz ama 12 Pro da seni fazlası ile memnun eder.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
12 Pro seni fazlasıyla memnun eder ama ileride 15 veya 16 serilerinden bir cihaza geçerken de 13 Pro modelini elinden daha kolay ve yüksek fiyata çıkarabileceğini unutma. Bütçemi çok zorlamayacak olsam direkt 13 Pro alırdım 12 Pro yerine. 120 Hz manuel değil diye hayal kırıklığına kapılma o şekilde daha iyi zaten. Hem manuel ile pek bir fark yok hem de pil sağlığına çok iyi geliyor. Ekran sabitken 120 Hz olmasının bir anlamı yok zaten.