Öneri İphone 13 Pro alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Ardda09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar iphone 11 kullanıcısıyım telefonum hatasız ve sadece bataryasını değiştirip %100 sağlıkta satmayı planlıyorum ve bunun da üstüne ekleyip iphone 13 proya geçmeyi düşünüyorum sizce iphone 13 proya geçilmeli mi veya iphone modellerinden başka ne önerebilirsiniz? Android model önermeyin çünkü iphone un en çok sevdiğim yanlarından biri piyasa değerinin kolay kolay düşmemesi böylece de yeni modellere daha rahat geçebilmemdir bu yüzden android-ios kavgası yapmayınız, ricalar.

Reaksiyon puanı
126
neden olmasın, bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz. tabii araştırma yapmak gerekir kamera gelişmiş midir, ekran nasıldır gibisinen ama güncel bir cihaz halen alınır bence.

keysellerco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet kullanım amaçlarınız çok önemli bu noktada. Bence yoğunluğunuza göre karar vermelisiniz. Elbette stabil olması ve hız açısından diğerlerine fark atıyor.

Reaksiyon puanı
4,382
Merhaba arkadaşlar iphone 11 kullanıcısıyım telefonum hatasız ve sadece bataryasını değiştirip %100 sağlıkta satmayı planlıyorum ve bunun da üstüne ekleyip iphone 13 proya geçmeyi düşünüyorum sizce iphone 13 proya geçilmeli mi veya iphone modellerinden başka ne önerebilirsiniz? Android model önermeyin çünkü iphone un en çok sevdiğim yanlarından biri piyasa değerinin kolay kolay düşmemesi böylece de yeni modellere daha rahat geçebilmemdir bu yüzden android-ios kavgası yapmayınız, ricalar.
iPhone 13 Pro oldukça güzel bir cihaz. Elbette öneririm.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Hala canavar gibi bir telefon, alınır.

Ardda09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
neden olmasın, bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz. tabii araştırma yapmak gerekir kamera gelişmiş midir, ekran nasıldır gibisinen ama güncel bir cihaz halen alınır bence.
teşekkürler ben zaten günlük hayatta kullanıcam ve yazılımını da beğendiğim için güncelleme desteği 11 e seneye sanırım kesilecekmiş yani ios 18 le beraber günelleme desteği kapanıcakmış. Bu yüzden bende güncelleme desteğinin devam edeceği bir İphone'a geçmeyi planlıyorum diğer arkadaşlarının da yorumu sayesinde sanırım geçmenin mantıklı olduğu bir cihaz. Cevap verenlere teşekkürler.

Son mesajlar