iPhone iPhone 11 Klavye ve Kilit Sesi sorunu

dawngrandson

Üyecik
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım cihazda bu sorunu farkettim klavye sesi yazarken kendi kendine az çıkmaya başlıyor sonra düzeliyor aynı şekilde kilit sesi de öyle bazen az bazen yüksek çıkıyor. Ses seviyesi en yüksekte ayarlarda bir problem yok. Bu sorun neden olur ve nasıl çözebilirim?

Toprak Kokusu

Profesör
Bazen olan Bi sıkıntı ise bence yeniden başlatma iyi gelebilir. Sıfırlamakta sorun yoksa sizin için tabi en büyük ihtimallisi o. İnşallah düzelir Güzelim İPhone 11 😎😎

MOBİL KRALI

Asistan
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım cihazda bu sorunu farkettim klavye sesi yazarken kendi kendine az çıkmaya başlıyor sonra düzeliyor aynı şekilde kilit sesi de öyle bazen az bazen yüksek çıkıyor. Ses seviyesi en yüksekte ayarlarda bir problem yok. Bu sorun neden olur ve nasıl çözebilirim?
Format at.

Szayel

Profesör
Hocam nazlı bir cihaz yahu. Reset istiyor, güncelleme istiyor, kapatmak istiyor. Garip huyları var.

Toprak Kokusu

Profesör
Kaç bin tane İPhone kullanıcısı arasında sorun yaşayan birine denk gelmek de nadir Bi olay bence.
Para olsa o kadar, sıkıntı yok her şeyiyle seviyorum İPhone'yi. Bence kaliteli bir seçimdir İPhone
@dawngrandson sonuçlarından bizi de haberdar ederseniz seviniriz

Szayel

Profesör
Öyle demeyin arkadaşlar. Her cihazın dezavantajları olduğu ne kadar gerçekse, avantajları olduğu da o kadar gerçek. Bunca insan neden bu cihazı tercih etsin ki yoksa ? SDN yönetiminin bile apple'a yönelik kanalı var oysaki veya iphonedo veya yabancı kaynaklı efsane kanallar.

Androidte bu tarz bir sıkıntı yaşamadım. Yani bir uygulama sorun verse kaldır kur yapar geçerdim. Ama appleda güncellenmeyen cihazın bazı hatalara yol açtığına şahit oldum.

Çokta kötü birşey değil tabii bu. Sonuçta windows tabanlı bir bilgisayardaki sürücüyü güncellediğinizde de yeniden başlatmanızı ister toparlamak, devreye almak, çalışanı iptal edip yerine yenisini koymak için. Yine de detay veremiyorum çünkü macos, ios sistemini tam bilmiyorum. Tek bildiğim gelişmek için çok şey yaptıkları. Öte yandan satış tutundurmaları da efsane. Bir tarafta tek başına bir şirket, öte tarafta açık kaynak kodlu dünyaca bilgi paylaşılan bir sistem ve yüzü bulan telefon markası.

dawngrandson

Üyecik
Biraz araştırdıktan sonra benim gibi aynı sorunları yaşayan başka kullanıcılar olduğunuda gördüm fakat herkes aynı şeyi söylemiş ve kesin bir çözüm yolu bulamamışlar