iPhone 11 Klavye ve Kilit Sesi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

dawngrandson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım cihazda bu sorunu farkettim klavye sesi yazarken kendi kendine az çıkmaya başlıyor sonra düzeliyor aynı şekilde kilit sesi de öyle bazen az bazen yüksek çıkıyor. Ses seviyesi en yüksekte ayarlarda bir problem yok. Bu sorun neden olur ve nasıl çözebilirim?

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Sıfırlamak iyi bir çözüm belki ama birde yeniden başlatmayi deneyin derim. Bi ihtimal düzelir ?

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Bazen olan Bi sıkıntı ise bence yeniden başlatma iyi gelebilir. Sıfırlamakta sorun yoksa sizin için tabi en büyük ihtimallisi o. İnşallah düzelir Güzelim İPhone 11 ??

dawngrandson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bazen olan Bi sıkıntı ise bence yeniden başlatma iyi gelebilir. Sıfırlamakta sorun yoksa sizin için tabi en büyük ihtimallisi o. İnşallah düzelir Güzelim İPhone 11 ??
Teşekkür ederim neden böyle oluyor anlam vereyorum yeni bi iphone olarak ayarlayacağım belki eski dosyalar kaynaklıdır :)

MOBİL KRALI

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım cihazda bu sorunu farkettim klavye sesi yazarken kendi kendine az çıkmaya başlıyor sonra düzeliyor aynı şekilde kilit sesi de öyle bazen az bazen yüksek çıkıyor. Ses seviyesi en yüksekte ayarlarda bir problem yok. Bu sorun neden olur ve nasıl çözebilirim?
Format at.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Hocam nazlı bir cihaz yahu. Reset istiyor, güncelleme istiyor, kapatmak istiyor. Garip huyları var.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
O kadar para ver İPhone'ye birde nazını çek?
Hayat bunlara güzel ??

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ver 7000₺'ı çek nazını. Yakışmıyor ?
Ya İPhone olsun da lütfü da hoş kahrı da...

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Kaç bin tane İPhone kullanıcısı arasında sorun yaşayan birine denk gelmek de nadir Bi olay bence.
Para olsa o kadar, sıkıntı yok her şeyiyle seviyorum İPhone'yi. Bence kaliteli bir seçimdir İPhone
@dawngrandson sonuçlarından bizi de haberdar ederseniz seviniriz

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Öyle demeyin arkadaşlar. Her cihazın dezavantajları olduğu ne kadar gerçekse, avantajları olduğu da o kadar gerçek. Bunca insan neden bu cihazı tercih etsin ki yoksa ? SDN yönetiminin bile apple'a yönelik kanalı var oysaki veya iphonedo veya yabancı kaynaklı efsane kanallar.

Androidte bu tarz bir sıkıntı yaşamadım. Yani bir uygulama sorun verse kaldır kur yapar geçerdim. Ama appleda güncellenmeyen cihazın bazı hatalara yol açtığına şahit oldum.

Çokta kötü birşey değil tabii bu. Sonuçta windows tabanlı bir bilgisayardaki sürücüyü güncellediğinizde de yeniden başlatmanızı ister toparlamak, devreye almak, çalışanı iptal edip yerine yenisini koymak için. Yine de detay veremiyorum çünkü macos, ios sistemini tam bilmiyorum. Tek bildiğim gelişmek için çok şey yaptıkları. Öte yandan satış tutundurmaları da efsane. Bir tarafta tek başına bir şirket, öte tarafta açık kaynak kodlu dünyaca bilgi paylaşılan bir sistem ve yüzü bulan telefon markası.

dawngrandson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biraz araştırdıktan sonra benim gibi aynı sorunları yaşayan başka kullanıcılar olduğunuda gördüm fakat herkes aynı şeyi söylemiş ve kesin bir çözüm yolu bulamamışlar

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Xs kullanıcısıyım. Bir çağrı geldiğinde yada alarm çaldığında, telefon sizin ekrana baktığınızı algılayıp sesi çevreye rahatsızlık vermemesi için otomatik kısıyor. Bu bir özellik. Klavye sesi kısılmasıyla hiç karşılaşmadım. Kilit sesinin nadiren de olsa normalden yüksek çıktığı oluyor.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Xs kullanıcısıyım. Bir çağrı geldiğinde yada alarm çaldığında, telefon sizin ekrana baktığınızı algılayıp sesi çevreye rahatsızlık vermemesi için otomatik kısıyor. Bu bir özellik. Klavye sesi kısılmasıyla hiç karşılaşmadım. Kilit sesinin nadiren de olsa normalden yüksek çıktığı oluyor.
Şu yapay zeka yok mu
Yakında istila edileceğiz ??
O nasıl bir teknoloji'dir ??

dawngrandson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
peşin mi taksit yaptı mı?
Nakit aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet o özelliği biliyorum fakat durumum farklı. Benim ki şuan bile yazarken ses kısılıyor tekrar artıyor kilit tuşu bazen çok az ses çıkartıyor bazen normal çıkartıyor

ismetkadioglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 11 kullanıcısıyım, ve katılıyorum bu bir özellik fakat bu durumu dert edenler için ecnebi forumlarda kilit açmak için bakış özelliği ve gürültü engelleme özelliğini kapatınca aynı desibel de tepki verildiği söylenmiş fakat denemedim, şahsen bunun bir özellik olduğuna, bir sorun olmadığına katılıyorum ve cihazınızın keyfini çıkarmanızı diliyorum :)

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam bende 10 gün önce bi iphone 11 aldım ve dediğiniz sorunların aynısı bende de var bir çözüm bulabildiniz mi hala devam ediyor mu sorun ?

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Yazılımsal bir sorun gibi duruyor.