iPhone 11 Klavye ve Kilit Sesi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Siri ayarlarından "Siri için yan düğmeye/kilide basın" ayarını açıksa kapatmayı bir dener misiniz?
Denedim hocam zaten bu sorun her açıp kapattığımda olmuyor bazen oluyor şuan denedim dedğinizi gözlemleyip yazacağım tekrardan teşekkürler ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denedim hocam zaten bu sorun her açıp kapattığımda olmuyor bazen oluyor şuan denedim dedğinizi gözlemleyip yazacağım tekrardan teşekkürler ?
Hocam sorunu yaşayan var mı çevrenizde yada sizde oldu mu hiç 7800 lira para verdim çok zoruma gidiyor

Son düzenleme:

hasanios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam sorunu yaşayan var mı çevrenizde yada sizde oldu mu hiç 7800 lira para verdim çok zoruma gidiyor
usta merhaba aynı sorun bende de var maalesef.Iphone 11 aldım ve alalı daha 1 hafta falan oldu.Whatsapp da mesela birine bir şey yazarken klavye sesi önce az çıkıyor sonra kendiliğinden yükseliyor anlamış değilim ve kapatıp açma tuşu da aynı şekilde.Bazen cok ses cıkartıyor bazen de az,anlam veremedim açıkçası.Kafama çok taktım bu durumu

silvernuri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım cihazda bu sorunu farkettim klavye sesi yazarken kendi kendine az çıkmaya başlıyor sonra düzeliyor aynı şekilde kilit sesi de öyle bazen az bazen yüksek çıkıyor. Ses seviyesi en yüksekte ayarlarda bir problem yok. Bu sorun neden olur ve nasıl çözebilirim?
Ayarlar - Face ID ve parola - Dikkat farkındalığı özelliklerini kapatın düzelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

apple servise soran bir allahın kulu yok mu?
Ben sordum. iPhone özelliği o.
beğenmediyseniz
Ayarlar - Face ID ve parola- dikkat farkındalığı özelliğini kapatın düzelir

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
3 yıldır kullanıyorum telefonumu aynı şeyler bende de oluyor. Çok takmıyorum ben açıkçası bu durumu ama neyden kaynaklandığını ben de bilmiyorum açıkçası.

The_AlaS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım cihazda bu sorunu farkettim klavye sesi yazarken kendi kendine az çıkmaya başlıyor sonra düzeliyor aynı şekilde kilit sesi de öyle bazen az bazen yüksek çıkıyor. Ses seviyesi en yüksekte ayarlarda bir problem yok. Bu sorun neden olur ve nasıl çözebilirim?
Merhaba , bu sorun bende de var sorunu çözebildinizmi neyden kaynaklıymış ? yoksa bütün iphone 11 modellerindemi var :) mesaj yazarken ses kısılıyor sonra yükseliyor aynı şekilde kilit seside bazen yüksek bazen az bildirim seside bazen kısık bazen yüksek çıkıyor yani zil sesi seviyesinde çıkmıyor.
Ses en yüksek seviyede olduğu halde böyle. dikkat farkındalığı özelliğini kapattım ama hala devam ediyor bu sorun

KhalTrex

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhaba , bu sorun bende de var sorunu çözebildinizmi neyden kaynaklıymış ? yoksa bütün iphone 11 modellerindemi var :) mesaj yazarken ses kısılıyor sonra yükseliyor aynı şekilde kilit seside bazen yüksek bazen az bildirim seside bazen kısık bazen yüksek çıkıyor yani zil sesi seviyesinde çıkmıyor.
Ses en yüksek seviyede olduğu halde böyle. dikkat farkındalığı özelliğini kapattım ama hala devam ediyor bu sorun
sadece ip11'e özel değil, bu dediğiniz olayı bende iphone se 2020'de yaşıyorum. tamamen yazılımsaldır bana göre. Çünkü kutudan çıkan 13.6'da bu problem yoktu, ios 14'e geçtiğim günden beridir problemler bitmek bilmiyor ama son 14.7.1'de büyük oranda çözülmüş bu sorunda. Çok nadir oluyor.

Serhat Yeşilköy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bu sorun hakkında bir gelişme oldu mu acaba ben de yeni cihazımda bu sorunu fark ettim. Bazen deklanşör, klavye ve kilit ekran seslerinde ani yükselme oluyor veya ses normalden az çıkıyor.