iPhone 11 alınır mı

Erenist2020

Dekan
17 Şubat 2020
8,949
7,299
293
40
Aradaki fiyat farkını unutuyorsunuz. 11 hem daha güncel hemde daha ucuz arada en az 2000 lira var. Bir ekran yüzünden kimse 2000 TL fazla vermez. He su bi gerçek xs daha hoş ele daha güzel oturuyor ancak aradaki fiyat göz ard edilecek seviyede değil
Hocam ben Xs i ikinci el öneriyorum.0 I 9000 TL.2 yaşındaki bir cihaza 9000 tl verilmez.O fiyatlara çıkan birinin 2000 daha koyup 11 pro yada 12 alması bence daha mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tahmin edebiliyorum, gerçekten çok sıkıntılı mekanlar. Hastane 1, adliye 2.
Allah hastanede zor durumda olanlara şifa versin.??????Gerçekten çok zor.

Rdmsy

Öğrenci
20 Mart 2017
73
45
18
35
Beyler iPhone 11 i kullanmaya başladık şu an için memnunuz çok kaba bir telefon olarak aklımda kalmıştı hep ama gayet kullanışlı. 8 ay önce sıfır xs almıştım kısa süre kullanmıştım onu da 7.500 TL civarıydı ve o zaman iPhone 11 de aynı fiyattı şimdi ise 9000 olmuş 11 hâlâ aynı:) bu x den beri gelen kasa baya değerli kalıyor anlamadım. Ama tabi boyutuyla orantılı batarya performansı da değişiyor xs ile günü çıkarmak çok zordu. Bu arada Apple ı özlemişim yeni farkettim her ne kadar memnun olsam da Huawei p30 u satabilirsem 12 mini düşünüyorum tabi 9 bin civarı girerse. Apple dışında telefon satmak çok zor.

Laufeyson

Rektör
19 Temmuz 2020
10,877
13,063
4,958
Allah yardım etsin.?????? İşleri çok zor.
Gün boyu maskeyle adliyede koşuşturmak...
Beyler iPhone 11 i kullanmaya başladık şu an için memnunuz çok kaba bir telefon olarak aklımda kalmıştı hep ama gayet kullanışlı. 8 ay önce sıfır xs almıştım kısa süre kullanmıştım onu da 7.500 TL civarıydı ve o zaman iPhone 11 de aynı fiyattı şimdi ise 9000 olmuş 11 hâlâ aynı:) bu x den beri gelen kasa baya değerli kalıyor anlamadım. Ama tabi boyutuyla orantılı batarya performansı da değişiyor xs ile günü çıkarmak çok zordu. Bu arada Apple ı özlemişim yeni farkettim her ne kadar memnun olsam da Huawei p30 u satabilirsem 12 mini düşünüyorum tabi 9 bin civarı girerse. Apple dışında telefon satmak çok zor.
Hayırlı olsun.

Erenist2020

Dekan
17 Şubat 2020
8,949
7,299
293
40
12 mini 9000 TL nin üzerinde olma ihtimali yüksek.Yanılmayı umuyorum.12 ailesi mükemmel olmuş.Eğer 12 mini yada iPhone 12 alırsanız sizin için harika olur.

Rdmsy

Öğrenci
20 Mart 2017
73
45
18
35
12 mini 9000 TL nin üzerinde olma ihtimali yüksek.Yanılmayı umuyorum.12 ailesi mükemmel olmuş.Eğer 12 mini yada iPhone 12 alırsanız sizin için harika olur.
10 bini geçmez inşallah. Muazzam bir telefon gerçekten yıllarca 5s kullanmış biri olarak bu kasaya hayran kaldım.

Gün boyu maskeyle adliyede koşuşturmak...

Hayırlı olsun.
Sağolun, tavsiyeniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Laufeyson

Rektör
19 Temmuz 2020
10,877
13,063
4,958
10 bini geçmez inşallah. Muazzam bir telefon gerçekten yıllarca 5s kullanmış biri olarak bu kasaya hayran kaldım.

Sağolun, tavsiyeniz için de ayrıca teşekkür ederim.
Rica ederim iyi günlerde kullanın.

KhalTrex

Asistan
20 Ekim 2020
187
71
28
29
Bende 12 mini bekliyorum desem yalan olmaz, se 2020'yi sıfır aldım ama yinede 12 mini bekliyorum en kötü bu yaz satıp 12 mini alacağım telefonun bütün özellikleri ve tasarımı, özellikle ekran boyutu benim için yapılmış resmen.

Dolar düşmeye devam ederse ve bir ihtimal vergilerde biraz indirim olursa ki olması muhtemel görünmüyor ama yinede umut işte :D 9 bin altına çıkmasını bekliyorum ben. Yazında eğer ekonomide bu şekilde en azından dolar kuru sakinleşmeye devam ederse telefonu 7 bine falan alabiliriz sanırım. Eğer yazdıklarım olursa bu yaz çok fazla ticaret dönecek, özellikle se 2020 satıp veya eskiyi getir yeniyi al kampanyası ile 12 mini satışları tavan yapacak :D

mustafauge

Öğrenci
14 Nisan 2016
16
4
3
31
tabi kanka kesin anlaşılır ya :D ne demezsin, ben şunu diyorum, aradaki fiyat farkı 2 değil 5 bin olsun eğer sen telefonu alamıyorsan almayacaksın kardeşim. Gerekirse 5 yıl bekleyeceksin 5 yıl tuşlu telefon kullanacaksın. Neymiş efendim 2. el kullanmayanlar konuşuyormuş :) ya diyorum ki telefon isterse 1 haftalık olsun, telefonun 1 haftalık toplam ekran süresi 5 saati geçmesin, bırak çiziği tek bir video çekilmesin kamerası filan kullanılmasın o derece temiz olsun telefon hiç fark etmez. 2. el telefon her zaman bir risktir. Hele ki şu zamanda covid-19 geçirmiş veya enfekte olan birisin telefonu elinize geçse yada ailesinden birisi enfektedir kendisi temizdir ama sonuç olarak o telefon o evde 1 hafta kalmıştır ve bu yüzden alan kişi yada alan kişinin yakınları covid-19 olacak bu işin şakası da garantisi de yok. Ben iyi bir telefon kullanacağım diye bu riske girmem. Hadi diyelim sağlık sorunları yok tamam. Telefonu kullanan insanın telefonla ne yaptığını uzmanlardan başka kimse bilemez. Yarın bir gün o telefondan başınız ağrırsa kimseye derdinizi anlatamazsınız, anlatsanız kurtarsanız bile çektiğiniz çile yanınıza kar kalır. 2. el telefon saatli bomba gibidir kimde patlayacağı belli olmaz, bu devirde herkes birbirine kazık atıyor evlat babaya kazık atıyor böyle bir devirde yaşıyoruz. İsteyen gider alır 2. el telefonu kimse karışamaz saygı duyarız ama biz yinede uyarımızı yapalım ne kaybederiz ki?
Aynen bizimki de bize kazık attı şerefsiz herif, emeğimizi isteyince bizim isteğimize geldimi yok kendine geldimi ceviz yetiştirecekmiş haram zıkkım olsun 400.000 tl ye aldığı toprak