İphone 11 şuan alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

fatihbyksyl

Öğrenci
iPhone 11 64 GB
Arkadaşlar herkese merhaba sizce şuan İphone 11 alınır mı yoksa iphone 12 beklenilmeli mi benim görüşüme göre fiyatlar 12 de uçuk bir şekil alıcak sizce ne yapılmalı.
İphone'dan vazgeçmeyi pek düşünmüyorum.

fatihbyksyl

Öğrenci
iPhone 12 serisinin Mini modeli zaten min. 10 bin TL'den başlar. Eğer bütçeniz yetiyorsa bekleyin ama yetmiyorsa bence alın. Döviz bu aralar ciddi bir artış gösterdi, Apple zam yapabilir.
Evet büyük ihtimal dolar artışından bir zam gelicek dediğiniz gibi beklemeden alıyım.

glorytr46

Öğrenci
Bence alma değmez birkaç ay sonra ps5 ve xbox series türkiyeye gelicek oyunla ilgilenmiyorsan yinede 3 ay sonra samsung'un katlanabilir telefonu çıkıcak fold 2 ama yinede bi bak derim. NOT: samsung'un çıkış tarihini yanlış vermiş olabilirim belki çıkmıştır bak bi.

fatihbyksyl

Öğrenci
Bence alma değmez birkaç ay sonra ps5 ve xbox series türkiyeye gelicek oyunla ilgilenmiyorsan yinede 3 ay sonra samsung'un katlanabilir telefonu çıkıcak fold 2 ama yinede bi bak derim. NOT: samsung'un çıkış tarihini yanlış vermiş olabilirim belki çıkmıştır bak bi.
Konsolarla pek bir ilgim yok iphonedan da vazgeçmeyi çok düşünmüyorum ondan dolayı andorid tarafında pek ilgimi çeken bi durum olmadı.

Szayel

Profesör
Bir geliyormuş mini; se 2020 fiyatından biraz fazla. 12 ise 11 prodan biraz fazla. Sonuçta artık 11 pro ve pro max yok.

Szayel

Profesör
Hani gerçek ? :D Belki adamlar masaya yumruğunu koyacak yapacak nereden biliyorsun :)
TR için vazgeçebilir belki kârından bilemeyiz.

iPhone 11 64 GB
Arkadaşlar herkese merhaba sizce şuan İphone 11 alınır mı yoksa iphone 12 beklenilmeli mi benim görüşüme göre fiyatlar 12 de uçuk bir şekil alıcak sizce ne yapılmalı.
İphone'dan vazgeçmeyi pek düşünmüyorum.
12 yi bekleyip iPhone 12 almanı tavsiye ederim.İphone 11 vasat ekranı,berbat tasarımı ve kısılmış bazı özelliklerinden dolayı 7500 TL fiyatı kesinlikte haketmediğini düşünüyorum.12 yerine 12 minide alabilirsiniz.

SDN Son Haberler

Son mesajlar