iPad Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Mini 3 cihazımı sattım. Tekrardan almak istiyorum sizce air 2 alsam mı diyorum fazla büyük olması sıkıntı yaratır mı karar veremedim mini 4 ile arasında kaldım

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Mini 3 cihazımı sattım. Tekrardan almak istiyorum sizce air 2 alsam mı diyorum fazla büyük olması sıkıntı yaratır mı karar veremedim mini 4 ile arasında kaldım
Air 2 alınır güzel cihaz.Her yere taşımıyorsanız alınabilir.Mini 4 daha alt bir cihaz.Tabi daha kompakt.

Reaksiyon puanı
0
Sandisk ixpand kullananlar veya bilgisi olanlar !!! bununla ipade film yükleyebiliyor muyuz yoksa sadece bu takılıyken mi izleyebiliyoruz ? ne kadar yararlı bu flash ?

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Arkadaşlar ayarlar bölümünden ipadi sıfırlasam şimdiki sürümde mi kalır güncellenir mi?

Yavuz Kaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Air 2 cok ince ve hafif sorun olacagini sanmiyorum.

Mirkoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba dostlar.
İpad Mini 2 32 gb sim + İpad Air 32 gb sim ile aranızdayım

ygtali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba herkese kolay gelsin . Ipad mini 1 tabletim var yaklaşık 3 senedir kullanıyorum şu son bir senedir kasıyor ve son aylarda acayip derecede kötü oldu bu durum yani kasmadan önceki durumunu göz önüne getirince mükemmel tablet diyorum ama bu en kötü tabetler gibi normal internette gezinirken bile kasıyor sizce ne yapmalıyım jelibreak falan mı gerekiyor. Teşekkür ederim şimdiden.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg Arkadaşlar çok talihsiz bir kaza Başıma geldi.İpad şarjdaydı,çalışma koltuğuma takılmış kablosu görmedim.Çalışma koltuğunu masaya doğru çekince iPad yere düştü.Bir şey olmamıştır diye aldım bir baktım.Şarj aletini ucu ortadan ikiye ayrılmış.İşin kötü tarafı,kırılan tarafı ipadin içinde kalmış.Birde iyice girmiş,çıkmıyor.Kendim çıkaramam herhalde.Zarar veririm diye korkuyorum.Neresi yapar sizce?Fotoğraflar;

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Ekli dosyayı görüntüle 18574 Ekli dosyayı görüntüle 18575 Ekli dosyayı görüntüle 18574 Ekli dosyayı görüntüle 18575 Arkadaşlar çok talihsiz bir kaza Başıma geldi.İpad şarjdaydı,çalışma koltuğuma takılmış kablosu görmedim.Çalışma koltuğunu masaya doğru çekince iPad yere düştü.Bir şey olmamıştır diye aldım bir baktım.Şarj aletini ucu ortadan ikiye ayrılmış.İşin kötü tarafı,kırılan tarafı ipadin içinde kalmış.Birde iyice girmiş,çıkmıyor.Kendim çıkaramam herhalde.Zarar veririm diye korkuyorum.Neresi yapar sizce?Fotoğraflar;
Aynı şey bana 2 defa oldu. Ama ikisinde dipten kırıldı. Cımbızla çıkardım bende. Seninki iyice girmiş :D soket değişimi gerekebilir.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Maddi olarak biraz dardayız da,apple servisi lüks kaçar.Güvendiğimiz bir telefon tamircisi var Ankara Kızılay'da oraya vereyim olmadı.
Sakın ha. Ekranı çıkarırken havyayı yakın tutar erir ekran. Demedi deme...

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Sakın ha. Ekranı çıkarırken havyayı yakın tutar erir ekran. Demedi deme...
Bundan önce abimin telefonu (galaxy s4) şarj soketi bozulmuştu Oray'a verdik 40 tl gibi bir ücret ödedik sapasağlam ulaştı elimize sıkıntı olmadı.Apple servisine versem İos 10'a güncelleyip verecekler cihaz direk çöpe döner.

benonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba herkese kolay gelsin . Ipad mini 1 tabletim var yaklaşık 3 senedir kullanıyorum şu son bir senedir kasıyor ve son aylarda acayip derecede kötü oldu bu durum yani kasmadan önceki durumunu göz önüne getirince mükemmel tablet diyorum ama bu en kötü tabetler gibi normal internette gezinirken bile kasıyor sizce ne yapmalıyım jelibreak falan mı gerekiyor. Teşekkür ederim şimdiden.
bilgilerinizi yedekleyin güncelleyin sıfırlayın

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Maddi olarak biraz dardayız da,apple servisi lüks kaçar.Güvendiğimiz bir telefon tamircisi var Ankara Kızılay'da oraya vereyim olmadı.

Sakık telefoncuya vereyim deme. Apple garantiye verme imkanınız yoksa bile premium reseller'lara başvurun sokak telefoncularına bulaşmayın.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Sakık telefoncuya vereyim deme. Apple garantiye verme imkanınız yoksa bile premium reseller'lara başvurun sokak telefoncularına bulaşmayın.
Efendim genpaya gittik.Garantisi olmamasına rağmen teknik bölüme gitti.Uğraşıldı fakat çıkartılamadı.İçine sıkışan parça da değişmeyen bir parçaymış 1200 tl takas parası dediler.Tanıdık bir telefoncuya vereceğiz yapacak bir şey yok.

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Efendim genpaya gittik.Garantisi olmamasına rağmen teknik bölüme gitti.Uğraşıldı fakat çıkartılamadı.İçine sıkışan parça da değişmeyen bir parçaymış 1200 tl takas parası dediler.Tanıdık bir telefoncuya vereceğiz yapacak bir şey yok.
Geçmiş olsun...
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada iPad Mini 2'ye 10.3 yükleyen var mı? Nasıl performans? Batarya süresi vs. memnun olmayan var mı?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877

Şarj soketini değiştirmekten acizlermiymiş şimdi? Kvk başarı lydia bunlar varsa onlara da başvurun.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Merhaba ben yeni iphone aldım en son kullandığım telefon 3310 . Bu iphone da fotoğraf çekebiliyormuşuz doğru mu acaba ?

Reaksiyon puanı
10,325
Merhaba ben yeni iphone aldım en son kullandığım telefon 3310 . Bu iphone da fotoğraf çekebiliyormuşuz doğru mu acaba ?

İroni sanatı derim ben buna.
Fotoğraf çeker yeğenim, iyi de fotoğraf çeker... Lakin,
yeni çıkan Galaksi S8'in yanına koyunca da mum gibi söner.
Söner valla! :)

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
İroni sanatı derim ben buna.
Fotoğraf çeker yeğenim, iyi de fotoğraf çeker... Lakin,
yeni çıkan Galaksi S8'in yanına koyunca da mum gibi söner.
Söner valla! :)

Saol amca . Siz samsung satıyorsunuz sanırım ne kadardı acaba ?