iPad Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

omerakyavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPad Pro 9.7" kullanıyorum dostlar. Sorularınızı alabilir. Apple Pencil da kullanıyorum.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
O sokak telefoncusu dediğimiz adam, 20 tl'ye sadece ince uçlu bir cımbızla çıkardı.Genpaya da yazıklar olsun.Garantisi yok eski cihaz diye direk çöpe çıkarttılar.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
iPad Mini 2 kullanıyorum ve görüntüyü anlık olarak TV'ye aktarmanın ucuz yolu var mı? Kablolu kablosuz fark etmez. Apple sitesindeki aparat 280TL ve aşırı gereksiz bir pahalılık. Daha uygun ürün arıyorum kullanan ve bilen varsa önerirse sevinirim.

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
İş 5 dk sürmedi.Bundan sonra genpaya gider miyim bilmiyorum.Buna Ada'm kazıklamak denir.Ailemde genel olarak apple kullanılır ve arıza durumunda genpayı tercih ederiz.Ama bundan sonra pek sanmıyorum.
Güvenilir telefoncu bulmak da zor. Sizr iyisi denk gelmiş.

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaslar merhaba bende şöyle bir sorun oluyor youtube da iken video izlerken ekranı yatay çevirdiğimde ekranın ceyreği siyah ekran oluyor tekrar düz çevirdiğimde düzeliyor bu sorun neyden kaynaklanıyordur ? (Eskiden böyle bir sorun yoktu)

EscesC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İpad 2017 almayı düşünüyorum, almalı mıyım?
Daha önce ipad kullanmadım.

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
İpad air 2 64GB kullanıyorum hala ilk günkü gibi çalışıyor. Tüm oyunlarıda fazlasıyla kaldırıyor. Bugün alsam yine air 2 alırdım. 

Niyazı sincan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPad almayı düşünüyorum bütçem iPad Air 2 be Yen'i çıkan iPad yetiyor hangisini tavsiye edersiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPad almayı düşünüyorum bütçem iPad Air 2 be Yen'i çıkan iPad yetiyor hangisini tavsiye edersiniz
İşlem gücü önemliyse iPad 2017yi alın. Yeni iPad bariz daha güçlü
--- Gönderi Güncellendi ---
İpad air 2 daha iyi performans veriyor.
Performansdan kastın işlem gücü felansa bu kadar iddialı konuşmamanı tavsiye ederim. Air 2de A8X var. Yeni iPadde A9
Yoksa genel anlamda tabletin sundukları ise tartışılır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Valla ben reisin yalancısıyım @Murat Burç .
Burada her türlü air 2 önde
Performans olarak hangi testte geçmiş ipad 2017yi ? GFX benchde 2FPS fark atmış ama orası nasıl oldu tam bilmiyorum gerisinde iPad 2017 önde
Ayrıca iOS 8 çıkışlı bir cihazın İOS 10 çıkışlı bir cihaz İpad 2017 daha uzun ömürlü olacaktır.

Son düzenleyen moderatör:

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Merhaba apple etkinlikte 10.5 ve 12.9 gosterdı 12.9 inçlik ipadde yenileme mi olacak yeni ipad alacagım o yüzden sordum

idris_ugur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPad ile ilgili sorunlar, görüşler, tavsiyeler bu konuda olacak. :)

ipad-air-and-mini.jpg
Selamun Aleyküm dostlar bir sorum olacak Yeni çıkan iPad Pro 10.5 te iPhone 7 de olduğu gibi multi taç özelliği varmı ?

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Arkadaşlar bugün itibariyle iOS 8.3 iPad 4 cihazım YouTube'da video açmamaya başladı. App Store'a baktım iOS 9 üstü falan diyordu. Safariden ve yandexten de aynı hatayı veriyor. Ne yapmalıyım sizce? Güncelleme yapasım hiç yok iOS 10 içine edecek cihazın.
Arkadaşlar bugün itibariyle iOS 8.3 iPad 4 cihazım YouTube'da video açmamaya başladı. App Store'a baktım iOS 9 üstü falan diyordu. Safariden ve yandexten de aynı hatayı veriyor. Ne yapmalıyım sizce? Güncelleme yapasım hiç yok iOS 10 içine edecek cihazın.

Ege Mert öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1 seneye yakın iPad mini 4 64gb cellular kullanıyorum. iPad Pro 10.5inch 256gb cellular düşünüyorum

Son mesajlar